Krvavý karneval

Krvavý karneval https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76561/krvavy-karneval-76561.jpg 4 178 18

Modrá krev série

Mladí, krásní, bohatí… nesmrtelní Pátrání po pachatelích tajemných vražd mladých upírů zavede Schuyler a jejího nejlepšího kamaráda Olivera až do Itálie, kde by měl žít Schuyleřin dědeček. V New Yorku mezitím vrcholí přípravy na Čtyřstovkový ples, velkou událost, kterou pořádá elita modrokrevných. Rozmazlená a prohnaná Mimi Forceová u toho nemůže chybět – a právě na maškarním bále, který uspořádá jako zakončovací večírek po hlavním plese, číhá za maskami skutečné nebezpečí, kruté odhalení, jež má moc měnit osudy. Po druhé knize ze světa modrokrevných, plné intrik, tajemství a nebezpečí, budete mít ještě větší chuť na další! -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Masquarade , 2009

Damonka12
14.04.2020 4 z 5

Stejně skvělé jako první díl.

janelka2
24.03.2017 3 z 5

Dala jsem tři hvězdy ale spíš bych knihu ohodnotila na tři a půl. Doporučuji přečíst další díl. Díl od dílu je to lepší.

Eleanor-ka
29.08.2015 5 z 5

Po prvním díle této série, která by se dala popsat jen jako "nemastný - neslaný", byl tento díl pro změnu naprostá slast! Opravdu úžasná kniha, která člověka napíná až do samého konce a ani jednou si při ní neuvědomíte, že by vás nudila. Musím říct, že mě ten příliv nových informací úplně pohltil. Autorku obdivuju za to, jak si s passé tématem o upírech dokázala brilantně poradit a představila nám ho v dost luxusním světle. A to doslova. Místy mi knížka připadala jako takové upírské Gossip Girl, ale ději jsem naprosto podlehla. Utíkám pro další díl! :D

Jediné, co na této knize nechápu, je ten název... Krvavý karnel, co? o.O

petrzel
29.07.2015 5 z 5

Tu jsem zhltla a běžím na další díl.

1259
01.06.2015 4 z 5

Fakt hustý co se všechno dozvídam o tady tom druhu vampýrů. Padlý andělé, červená, modrá a střírná krev u vampýrů se jen tak nevidí a u tady těch je to obzvlášť kouzelné a opojné než u jiných upírů, které znám. Prostě a jednoduše moje další výtečná přečtená kniha vůbec.

KatnissLavender
01.12.2014 5 z 5

Překvapení... Málo kdy mne druhý díl zaujme víc než díl první, ale v tomto případě se to Melisse podařilo. Konečně vypustila zdlouhavé popisování outfitů, hlavních hrdinů, a děj dostal spád. Přiostřily se vztahy, odhalily nové skutečnosti... Už se těším, čím mne překvapí ODHALENÍ.

DariDerek
19.08.2013 4 z 5

Zdárné pokračování prvního dílu. Děj ubíhá rychle, pořád se něco děje, člověk se nenudí. A ta Mimi... :) uuuu :) pokračujem v jízdě :D

Jitka S.
12.08.2013 3 z 5

Opravdu trochu lepší jak první díl...a ten konec :) ano, tak se láká čtenář na díl další...:-D

rusalka1
30.05.2013 3 z 5

Druhá časť bola rozhodne lepšia ako prvá ... ale podľa mňa aj tak nič moc :D

Nikolka001
23.05.2013 4 z 5

Čekala jsem,že kniha bude lepší než první díl.Podle hodnocení,to tak vypadalo,ale bohužel si myslím,že obě knihy byly na stejné brďo.Prostě v knize se nic nedělo a to mě celkem zamrzelo.Oddechová kniha. :)

Kaka.cs
18.05.2013 4 z 5

Lepší než první díl. Napínavější a zajímavější.Těším se na další pokračování.

VeverQa
22.04.2013 5 z 5

Mnohem lepší něž 1.díl! Po přečtení 1. bych si druhý nekoupila (já je kupovala zaráz), ale po přečtení tohohle, uvažuji o dalším dílu. Příběh měl oproti prvnímu grády, zápletka je super a jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat. Konec je dokonale napínavý!

bookcase
22.03.2013 3 z 5

Mladí, bohatí upíři :-). Druhý díl taky docela čtivý.

deedulka
25.02.2013 4 z 5

Pohodové čtení. Písmenka jsou velká, stránky malé, takže přečteno je raz dva. :) Kniha sice není samá akce, ale spíše plná pátrání a odhalování minulosti a spojitostí. Konečně se taky trochu začnou projevovat schopnosti Schuyler. Těším se na další díl, snad se dočkám pořádné akce a zvratů v ději. :)

ciniminisek
13.09.2012 4 z 5

Velmi zajímavé,samé odtajňování a příběh je propletený ještě víc v prvním dílu.Lepší jak díl předchozí,doporučuji!

Iworri
03.09.2012 4 z 5

Nemám ráda zbytečně zdlouhavé kapitoly, a proto se mi tato knížka podařila přečíst opravdu během chvilky. Pořád se něco dělo, konec byl opravdu dobrý a už se těším na pokračování. Pěju jen samou chválu :D

Adulina12
12.04.2012 5 z 5

nebývá to tak často, většinou jsou další díly horší než první nebo na stejný urovni, ale tady.. první díl sem měla trochu problém dočíst, ale tady to bylo FANTASTICKÝ! strašně, ale opravdu strašně moc mě to bavilo.. Schuyler mi začla bejt o hodně víc sympatická a bylo tam už vím z historie a víc vysvětlení.. nevím jak to mam popsat, ale prostě se už strašně moc těšim na další díl.. ;)

Emmgirl
04.06.2011 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, za necelé tři hodinky jsem již neměla co číst a reakce po přečtení? To se nám to pěkně zamotalo a všechno ztížilo..
Tato série mě nějakým neznámým důvodem uchvátila již od přečtení prvního dílu a tento druhý mě jen utvrdil v tom, že sérii budu číst a nedočkavě budu očekávat další díly, jelikož si autorka pro čtenáře přichystala několik zvratů..

Například já jsem se v prvním díle zařadila do teamu Jacka a doufala, že se nesmrtelné spojení nezrušitelná láska, jsou si souzeni v každím životě) mezi ním a jeho dvojčetem Mimi nějak přeruší a on bude v budoucnu se Schuyler.. U tohoto dílu mám však rozpolcené pocity, jelikož ta část, kdy dojde k onomu ''spojení'' mezi Schuyler a Oliverem v čitateli vyvolá zmatení a sympatizuje v danou chvíli spíše s Oliverem. Vlastně ani sama Schuyler neví, koho z nich opravdu víc miluje.. Já tíhnu k oboum, ale zrovna momentálně spíše asi k Oliverovi. :))

upíři

Melissa de la Cruz