Odhalení

Odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124205/bmid_odhaleni-124205.jpg 4 127 17

Modrá krev série

Mladí, krásní, bohatí… nesmrtelní Nic není tak, jak se to zdálo být. Schuyler Van Alenová je modrokrevná, patří mezi upíry, krásnou a bohatou elitu. Nebo si to aspoň myslí. Její jistoty se otřásají v základech: je skutečně modrokrevná, nebo v jejích žilách koluje nebezpečná stříbrná krev? Schuyler se ocitá v rodině Forceových, pod stejnou střechou se svou tajnou láskou Jackem, nepřátelskou Mimi a podezřívavým Charlesem Forcem. A stříbrokrevní nezáhalejí – válce už není možné předejít. Na čí stranu se Schuyler postaví? -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Revelation , 2010

Damonka12
14.04.2020 4 z 5

Skvělý příběh.

janelka2
24.03.2017 4 z 5

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.

Dceradábla
20.03.2017 1 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala, stejně jako předešlé díly :/

Eleanor-ka
05.09.2015 4 z 5

I přesto, že v tomhle díle bylo spustu zvratů, pro mě zatím zůstává nejlepším dílem Krvavý karneval. I tak mě ale tahle série úplně okouzlila a já pokračuju v jízdě za finálem! :D

1259
15.08.2015 4 z 5

Zase úžasný. Velmi mě mrzí jak dopadl konec, ale bez dramatu se to nikdy neobejde.

petrzel
01.08.2015 5 z 5

Jo,jo je to čím dál lepší a lepší.

KatnissLavender
01.12.2014 5 z 5

No mám pocit, že tato série je čím dál lepší! Knihu jsem zhltla za jedno odpoledne, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj je velmi poutavý a dojde na mnoho zvratů a odhalení... Už se nemohu dočkat dalšího dílu!

skrblikk
21.07.2014

Dá se tato kniha prosím někde stáhnout?

saphe
08.04.2014 3 z 5

Miluju tuhle sérii!!! A to fakt hodně- na tenhle díl jsem čekala celkem hodně dlouho....ale faktem je, že tahle knížka se mě tak trochu zklamala a ze začátku skoro vůbec nelíbila...až ke konci se to začalo rozjíždět. O tomhle díle se dá říct, že byl spíš takový "přestupový" nevím jak jinak ho označit. Vyplňuje skvěle mezery a díky ní toho hodně pochopíte, ale zase..... No byl to zatím nejslabší díl... Ale to zakončení- no těším se rozhodně na další :)

DariDerek
21.08.2013 5 z 5

Tahle série se mi líbí prostě :) Ale jak je u mě zvykem, závěřečný díl opět nemám, takže nezbývá mi nic jiného než čekat, až se mi dostane do ruky :o)))

luciefeix
16.07.2013

opět se to táhlo a děj celkem o ničem. Zas napínavý konec ale :)

Nikolka001
29.05.2013 4 z 5

Myslela jsem si,že když předchozí díly byly celkem nudné,tak se tento díl zlepší.Bohužel jsem se zase nudila.Kdyby bylo v knize o trochu více akce,vůbec by ji to neuškodilo.Naopak jsem ale byla opravdu nadšená z konce knihy.Posledních 30 stránek se četlo úžasně.Mrzelo mě,že jsem s takovým nadšením nečetla celou knihu,ale jen konec. :) Pro nenáročné čtenáře. Oddechovka. :))

bookcase
21.03.2013 3 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem - třetí díl trochu nudil.

deedulka
28.02.2013 4 z 5

Není to špatná kniha, ale tak nějak už mě začal 3. díl nudit. Nepodařilo se mi pořádně vtáhnout do děje, úryvky z novin mi taky přišly o ničem, žárlivá Mimi otravná a Schuyler mě svým chováním akorát naštvala. Přitom to byla taková sympatická holka. :) Vzhledem k tomu, že bude třeba ještě zachránit svět, očekávám další díl.

ciniminisek
29.12.2012 4 z 5

většinu části byl tento díl nudný, ale jaké bylo překvapení na konci. Stále to rozdýchávám. Absolutně nechápu. Výborně napsané, popsané prostě skvělé. Nedávám plný počet bodů za nudné části, ale konec si mě vážně dostal.

Iworri
22.11.2012 2 z 5

Přes veškerá má očekávání a těšení se na poslední díl musím podotknout, že mě kniha naprosto zklamala. Jakoby ji napsal úplně jiný autor než ten, kterého jsem si kvůli 1. a 2. dílu oblíbila. Tomu také odpovídal fakt, že knížku jsem četla 3 týdny a stále dokola a dokola jsem to odkláda, jen abych k ní nemusela večer lehnout. Jedním slovem NUDA. Zápletka - 0, akce - 0, dokonce ani ty milostné pletky nestály za nic, a to jsem se ještě ani nezmínila o "dechberoucím" zakončení. Nic překvapivého, nic, co by mě udrželo při čtení déle než půl hodiny jsem v celém 3. díle nezaznamenala. Bohužel ..

Kateriska
11.06.2012 4 z 5

Odhalení bude překvapivé a bolestivé...
Po připomenutí postav a dalšího, na co bychom mohli z přestávky bez této série zapomenout, se rozjíždí další příběh mezi dvěma milenci, zuřivou a neohroženou Mimi a Bliss se pomalu ale jistě dále dostává do popředí příběhu a tak má Odhalení dvě ústřední postavy - Schuyler a Bliss. Zatímco Schuyler se musí rozhodnout, jestli bude o lásku Jacka bojovat, nebo zůstane se svým Oliverem (je to těžké, protože oba miluje stejně), Blissina pravá duše se odhaluje ke konci knihy. Všechny otázky ale zatím zoodpovězeny nebudou.
Líbí se mi jak spisovatelka cestuje po různých koutech světa (mohu prozradit, že nezůstaneme jenom v New Yorku, ale vydáme se i do Evropy a Jižní Ameriky). Příběh je ale až na koncovou část, tím slabším, co autorka napsala. Stále jsou zde rozhovory, které nikam vlastně nevedou a občas šíleně vášnivá láska mezi Jackem a Schuyler (teda občas mi to už přišlo vážně přehnané). Na konci se Schuyler sice rozhodne, koho si vybere z obou mužů, ale nevím jestli jí tento výběr vydrží i v dalších dílech. Uvidíme...
Dala bych tři hvězdičky, ale přidávám tu čtvrtou za nádhernou obálku a zpracování písma v kapitolách. Těším se na další díl, i když tuším, že se ho dočkáme za trochu delší dobu.

P.S. Stále se v knize objevují dopisy, přepisy... Nejsou podle mě úplnou součástí textu a trochu mi vadí, protože odvracejí moji pozornost. V nějakých částech jsou ale i součástí dalšího textu.

Melissa de la Cruz
americká, 1971