Spící tajemství

Spící tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154395/modra-krev-spici-taj.jpg 4 93 12

Modrá krev série

Mladí, krásní, bohatí... nesmrtelní. Po nečekaném odhalení Blissiny pravé identity a krvavých událostech v Riu je jasné, že stříbrokrevní jsou skutečnou hrozbou. Modrokrevní, zvyklí na luxusní život v New Yorku, najednou musejí bojovat o holý život, a jejich jedinou nadějí na vítězství možná bude polokrevná Schuyler, pro kterou někteří mají jen slova pohrdání. Schuyler je s Oliverem na útěku, Bliss bojuje s nepřítelem, jenž se ji snaží ovládat, a Mimi začíná mít pochybnosti o svém zasnoubení s Jackem. A na všechny ještě čeká odhalení nejednoho nemilého tajemství... -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , BB art

The Van Alen Legacy , 2009

Damonka12
14.04.2020 3 z 5

3,5 tento díl už je o něco slabší než ty předchozí.

janelka2
24.03.2017 4 z 5

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.

Natt_
20.10.2016 4 z 5

To přeskakování mezi postavami mě štve u každé knížky, takže to není nic, co by extra ubíralo na kvalitě knížky. Jako ostatní díly se čte Spící tajemství 'jako po másle' :)

deedulka
12.08.2016 3 z 5

Po druhém díle jsem měla prodlevu, tak mi chvíli trvalo se v postavách a ději zorientovat. Rušilo mne unáhlené přeskakování mezi 3 postavami, často jen po 3-4 stranách. Někdy to zvyšovalo napětí, ale jindy to jen otravovalo. Čekala jsem, že napínavost knihy se bude stupňovat. První polovina mne docela chytla, ale druhá už bohužel spíše nudila a moc nenadchla.

Eleanor-ka
16.09.2015 5 z 5

Tak tenhle díl byl na rozdíl od toho předešlého něco jiného! :D Prostě miluji tuhle sérii a není třeba k tomu nic dodávat. Zatím hodnotím s Krvavým karnevalem nejvíce, ale dvojka pořád vede.

1259
01.09.2015 4 z 5

Teda musím říct, že se mi tady ten díl zatím líbil ze všech nejvíc. Těším se na další díl.

petrzel
03.08.2015 5 z 5

Teda to je čím dál lepší a lepší a začínám moc litovat že už je jen poslední díl. A další nejsou přeložený.

saphe
02.07.2014 4 z 5

Oproti minulému dílu to bylo celkem zlepšení! Konečně se začalo dít něco i k začátku knížky :) Už mám i pořízený další díl.... :)

luciefeix
15.02.2014 3 z 5

oproti minulím dílum napínavé a čtivé

luciefeix
16.07.2013 3 z 5

poslední díl je nejlepsi?? kdo to kdy videl :)) asi si koupim i ten posledni :D

Desire_Lydon
12.07.2013 5 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem :) Jednoznačně nejlepší díl. Celou sérii jsem si zamilovala, ale tolik akce jsem opravdu nečekala. Skvěle se to četlo a těším se, až vyjde další. Což bude stejně za dlouho :D

Nikolka001
03.06.2013 5 z 5

Nemám slov.Po přečtení předchozích dílů jsem byla ze série velmi zklamaná.Když jsem ale začala číst tento díl,myslela jsem si,že mě šálí zrak.Kniha byla po celou dobu napínavá,četla se naprosto úžasně.Opravdu jsem nečekala,že kniha bude nějak zláště lepší než předchozí díly.Jsem opravdu překvapená a knihu doporučuji. :)

upíři

Melissa de la Cruz