NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Penelope a Vi jsou jedny z autorek na kterych jsem zacinala. Musim ale rict ze posledni knihy ktere odnich vysly v cesku nebyly uplne ono. Az na tuhle, ta byla vazne bozii!! :)

09.11.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

2dil ze serie ktera se uz nyni stala jednou z mych oblibenych. Tento dil je taky moc povedeny ale na prvni dil to nema! Kazdopadne jsem skopojena! :)

23.09.2022 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Vcera jsem si znovu precetla Nove zacatky pak jsem hned naskocila na Nove sliby a prave ted jsem docetla Nove sny! Musim rict ze neni nic lepsiho nez si celou serii zopakovat a cist ji naraz! :) Zadne cekani na dalsi dil jako jsem to mela s prvnim dilem ale rovnou hezky 1,2,3! Kazdopadne k teto knize. Jsem vazne ale vazne ale vazne nadcena!!!! Pribeh hezky plynul, nemohla jsem se odtrhnout ! Libi se mi ze to je jedna z tech knih kde jsou i obcas zmineni hlavni hrdinove z predchozich serii! I kdyz teda chybela mi tam Luna. Bude dalsi dil? Pokud ano nemuzu se dockat!! Docela bych to videla na spojeni Cola a Rebecky aby byla trosku sranda ale kdo vi!! Doporucuji! :)

19.09.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Boží! Tak tahle serie me vazne bavi! Izzy a Will, jejich pribeh me zajimal uz od prvniho dilu. A rozhodne me nezklamaly. Hned jdu na dalsi dil! :)

18.09.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

(SPOILER) Ach to bylo neco, Amo opet nezklamala. Libilo se mi ze se tam v jedne vete obevily i kluci z Elitniho klubu králů.. Vsimly jste si? :) Brantly, Nate atd prijeli na pokec.. :) :D Mimochodem EKK jsem cetla tak minimalne 10x…Kazdopadne co se tyce teto knihy chvilema mi to pripominalo Elitni klub a dokonce jsem se i bala ze tam budeme mit dalsi labut :D nastesti to tak ale nebylo ! :) Za me tato kniha rozhodne stoji za precteni a ja jdu s chuti pokracovat v serii! :))

16.04.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Jsem vazne moc moc spokojena!! Kniha se mi moc libila ostatne jako vsechny od teto spisovatelky! Jednoznacne doporucuji :)

22.02.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Mela jsem co delat abych knihu docetla. Nebyla spatna ale ani ne nejlepsi.

05.01.2022 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zhltla jsem tuto knihu raz dva! Sla jsem spat ve 4 rano jen abych ji docetla! A pak jsem nemohla spat a musela zacit IHNED cist pokracovani!! Jsem zvedava co nas v pribehu jeste ceka! Takze dost “vykecavani” , jdu pokracovat! :)

28.12.2021 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Ja uprimne nikdy nevim co od Collen cekat! Ale uprimne? Jeste nikdy me nezklamala! Kniha rozhodne stojinza precteni! A ja si jsem jista ze se k ni jeste nekdy vratim!! :)

03.12.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Moc hezké ! Kniha mě bavila, hned jsem musela jít stáhnout další díl. Doporučuji :)

29.11.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

SUPER!! Velmi pohodove cteni. Po dlouhe dobe kniha kde nato hned neskocily ale vztah se postupne vyvíjel ! :) Příběh sice nebyl uplne muj salek kavy, ale rozhodne nelituji. :))

01.10.2021 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Jsem tak hrozne moc nastvana ze se tohle ve svete deje. Ze tohle neni jen romantickej scify pribeh ale ze je to kruta realita!! NESNASIM, NESNASIM, NESNASIM!! Je mi lito kazdeho kdo to zazil at uz male holcicky, kluka, zeny či muze .. TOHLE neni fer a nemelo by se to stávat! Proste nemelo, natoz od nekoho vam blízkého-vaseho hrdiny, cloveka ktery pro vas byl vsim nebo dokonce tim jedinym! Jsem tak hrozne nastava a smutna! Tohle neni prvni pribeh ve kterem jsem o necem takovem cetla ale je to prvni pribeh ktery byl az moc realny a do ktereho jsem se az moc vzila.. Mozna je to moje chyba… Jsem az moc citliva? Nebo je autorka az moc dobra ze me takhle vtáhla do deje? Hm..nejspis vsechno dohromady.. Doporucuju!

20.09.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Opravdu velmi sem se tesila na pokracovani. A musim rict ze me to malinko zklamalo. Cekala jsem trosku vetsi “show” s Alanem.
Prvni dil me zaujal mnohem mnohem vice...
Kazdopadne - jako celek jsme byla se serii spokojena a vim ze se ke kniham jeste nekdy vratim. :)

Jinak jak uz tad holky psali, ja tak nejak taky doufam ze budou jeste jine dily ktere budou o ostatnich clenech - Aaron/Connor. April/Gabin, Megan/Cameron. Stale se tam one “zakopavalo” ale nic moc z jejich pribehu nam knim autorka neprozradila. Tak snad... :)))

24.04.2021 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Jedna se o erotickou knihu. Tak moc nechapu ze se nekdo divy ze tam je hodne sexualnich scen :D... Jasne osloveni číča taky neni zrovna nejlepší. Ale podle mě si kniha zaslouží vyšší hodnoceni než má. Za me ten pribeh neni vubec spatny, je to dobry zacatek serie. Myslim ze jsou ty dily 4? Takze pochopitelne autorka prozradila jen neco malo aby nas nalakala... Ja osobne se moc tesim na pokracovani! A jsem toho nazoru ze kniha stoji za precteni. :)

13.04.2021 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Sla jsem spat ve 4 rano ! Proste jsem se nemohla odtrhnout! Musim se priznat ze jsem se 3/4 knihy o Wese hrozne bala. Mrzi me ze tam nektere veci nebyly daleko vic rozepsane myslim ze bychom si to zaslouzily. Snad to bude v pokracovani serie :)) Za me tedy kniha stoji rozhodne za precteni. :)

PS: V popisku ma byt žánr: romantika ne erotika. Protoze s erotikou nema tato kniha nic spolecneho :) To jen pro info abyjste necekaly neco co tam neni :)

22.11.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Velmi zajimavy pribeh. Ten rozjezd byl teda neco.. premyslela jsem jestli dat 4 nebo pet hvezdicek. Protoze konec byl name az moc rychli, ale kdyz to vezmu celkove tak si zame kniha urcite zaslouzi 5 hvezd. :)

11.09.2020 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Příběh mě moc bavil. Za mě rozhodně stojí za přečtení! :) Hned jdu na další knihu ze serie. Doporučuji! :)

31.07.2020 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Ja tu sérii zbožňuju! Nemam co víc napsat. :) Za mě to rozhodně stojí za přečtení! :)

04.07.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Jo tak tohle me bavilo :) :) urcite stoji za precteni. :)

02.07.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Velmi zajimavý příběh! Kniha mě moc bavila ! :) DOPORUCUJI :)

02.07.2020 5 z 5