NicaCola NicaCola komentáře u knih

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Začátek mi trošku trval, ale pak jsem nemohla přestat číst:) Super, hned jdu objednávat druhej díl:)

07.08.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi líbila, super! :)

27.07.2016 4 z 5

BZRK BZRK Michael Grant

Chci se podívat tam dolů. Do tebe. Do masa.

19.07.2016 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Ze začátku super sci-fi, ale od poloviny mě kniha nebavila.

11.07.2016 3 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

No. Ty. Jo. Will Grayson a Will Grayson. Jeden mi byl děsně nesympatický, druhý byl děsně ukňučený!
"Mám deprese a všichni si mě všímejte! Já jsem homosexuál a mám deprese!" - aneb takto bych shrnula celých 270 stránek.
Neoblíbila jsem si jedinou postavu v knížce, nepochopila jsem, proč byla vždy jedna kapitola psaná bez velkých písmen a uvozovek? Aby čtenář poznal, že kapitolu vypráví t.d.w.g.? Vážně?
Jednu hvězdičku dávám z důvodu, že i přesto, že mě kniha neoslovila, dočetla jsem ji docela rychle dokonce:) A druhá hvězdička patří krásně modré obálce! :)

26.06.2016 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha, která mě nadchla hned po přečtení prvních pár stránek!
Kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout!
Kniha, kterou si ráda přečtu znova a už se nemůžu dočkat dalších dílů!

19.06.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Zajímalo by mě, jestli někdy ohodnotím knihu od JoJo hůř, než pěti hvězdičkami! To prostě není možný, ale přijde mi, každá její kniha je lepší a lepší. Než jsem tě poznala zůstává u mě TOPem, ale Jeden plus jedna se jí "lepí na paty".
Úžasně popsané postavy, které jsem si hned zamilovala. Výborný děj, chvílemi jsem kulila oči, chvílemi jsem se smála...VÝBORNÝ! :)

01.06.2016 5 z 5

Poselství práva Poselství práva Brandon Sanderson

Prostě Brandon! Opět úžasný příběh, který se letmo dotýká předešlých dílů Mistborna:) Rozhodně se těším na další díl:)

22.05.2016 5 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Knihu jsem začala číst v lednu. Po asi 200 stránce jsem ji odložila a před týdnem jsem se k ní vrátila. Pořád jsem nad ní musela přemýšlet!!! NEUVĚŘITELNÝ... dokonale popsané postavy, děj, prostě všechno...Po přečtení Mistborna a Ohniboje jsem si nemyslela, že se Brandon ještě dokáže překonat, ale... překvapil mě! :) Klaním se...

10.05.2016 5 z 5

Ohniboj Ohniboj Brandon Sanderson

Kdybych měla po ruce další díl, hned bych po něm sáhla! :)

23.04.2016 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nicholas Sparks mě opět nezklamal! :)

30.03.2016 5 z 5

Kolos Kolos Colin Falconer (p)

První kniha od Colina Falconera, kterou jsem četla. Rozhodně to nebylo špatné čtení, jenom jsem chvílemi měla pocit, že by mohl být příběh propracovaný víc do hloubky :) Oddechové čtení, milovníkům historických románů můžu doporučit :)

28.03.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha, která si opravdu zaslouží označení "Kniha roku 2015"!
Kniha, která mě dostala svým poutavým příběhem alkoholičky!
Kniha, která skončila úplně jinak, než jsem předpokládala!
Klobouk dolů, P. Hawkins! :)

12.03.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Další kniha od JoJo M., která mě nezklamala! :) Prožívala jsem příběhy Sophie a Liv jedním dechem...

06.03.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla asi za den a půl... chvíli jsem přemýšlela i nad třemi hvězdičkami, ale opravdu si myslím, že dvě jsou až až :-D Kniha se četla rychle, ale nesedl mi hlavní hrdina, děj a celé to bylo takové...nedotažené :/

14.02.2016 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Jennifer Greene

Takže. Kvůli Výzvě 2016 bodu 16 Harlequin jsem si vybrala Nočního Lovce. Po přečtení knížky jsem si uvědomila, proč vlastně vyhazuji penízky za dnešní "erotické romány"? Vždyť přečíst si harlequinku vyjde úplně na stejno! :)

10.01.2016 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Kniha je opravdu čtivá. Přečetla jsem jí za necelý den, ale musím ubrat dvě hvězdičky. Jednu kvůli tomu, že jsem se občas v představách Martina ztrácela. A druhou za ukončení knihy. Více bych byla spokojená se závěrem alá psychopat. Ukončení alá stvůra se mi moc nelíbilo :(

10.12.2015 3 z 5

Hrdina věků Hrdina věků Brandon Sanderson

Když jsem knihu dočetla, zůstala jsem s otevřenými ústy zírat. Věděla jsem, že nemůžu dát pět hvězdiček... musím jich dát minimálně sto! Ale bohužel to nejde, takže se zlobím i sama na sebe, že jich musím dát "jenom" pět.

09.12.2015 5 z 5

Pramen Povýšení Pramen Povýšení Brandon Sanderson

Nemám vážně slov! :) Nejlepší fantasy, co jsem kdy četla. První knize jsem dala 100%, druhému dílu dávám 97%! Ihned beru do ruky poslední díl:-)

18.11.2015 5 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Nemusíte bý skuteční, a přesto můžete být pro někoho ten nejlepší kamarád na světě! :)

26.09.2015 4 z 5