Noční lovec přehled

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53992/bmid_nocni-lovec-EZB-53992.jpg 4 20 20

Charly si nikdy nepřipadala hezká ani přitažlivá. Starala se o svou farmu a svůj chov koní a naučila se spoléhat jen sama na sebe. Když do jejího života vstoupil Tanner, nestačila se sama divit, co všechno dřímalo v jejím srdci a čekalo na probuzení…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Night of the Hunter , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční lovec. Přihlašte se a napište ho.

alekis
20.06.2021 5 z 5

Načesaný manekýn na obálce rozhodně není můj typ a vůbec nezobrazuje hrdinu tohoto krátkého příběhu, jak nám jej popsala autorka.
Takže, o čem to je? Atmosféra vystavěna pěkně a představitelně. Hlavní postavy, ona a on, každý za sebou něco vleče ze svých předešlých dnů, jak to v těchto příbězích, a ostatně i v reálném životě bývá. Všechno se točí pořád dokola, vše o tom jednom: má mě rád? Má mě ráda? A erotická přitažlivost vibruje z každé stránky...
Na malém prostoru harlekýnky projdou ti dva, co se zamilovali takřka na první pohled, určitým vývojem... a pochopí, že to bude navždy... No, jak to říct a nespoilerovat: prostě, zas obvyklý happyend.
Romance mají své dané mantinely, do kterých se napasovávají dávno známá klišé: poznali se, zamilovali se, zjevil se zádrhel, zádrhel se vyřešil a nastal happyend. K tomu patří méně či více popsaný bouřlivý sex a je to.
Urostlý, hezký a charakterní Noční lovec z obvyklých mantinelů nevybočil - ale mně se líbil :-)

georginaa
06.10.2020 3 z 5

Další romantika na ranči s krásnými koňmi a nádherným chlapem. V harlekýnce to ani jinak nejde...proto u toho můžeme snít a odlehčit si od denních starostí.

ellypusik
16.12.2019 2 z 5

Takový odlehčený romantický příběh s nádechem erotiky. Po náročném dni to může být ideální čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noční lovec v seznamech