Mufka Mufka komentáře u knih

Maddox Maddox Melanie Moreland

Třetí kniha v pořadí - třetí muž a jeho příběh. Čte se dobře, rychle, bavila mě jako předchozí. Těším se na další v pořadí, po které brzy sáhnu. Bavilo mě zasazení nových postav do příběhu, o kterých jsou pak i následující knihy.

20.01.2022 4 z 5

Havířovina Havířovina Iva Hadj Moussa

Na to, jak je kniha tenká, jsem ji četla poměrně dlouho. Nikdy mi nebyla žádná postava v knihách přímo nesympatická, ale všechno je jednou poprvé. Téma jako takové by mohlo být zajímavé, ale celou dobu se mi zdálo, jako by ani autorka, ani hlavní hrdinka nevěděly, co vlastně chtějí říct. Rozhodně mě to nenalákalo k přečtení další její knihy. A pokud je toto její nejlepší kniha, jak je napsáno níže, tak si nejsem jistá, že bych sáhla i po nějaké budoucí...

22.02.2023 2 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Čekala jsem oddechovou knihu, nenáročný příběh, a to jsem dostala. Za mě spokojenost. A dva náhradní "tátové".. ti mě bavili, byli úžasní :-)

20.01.2022 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Čekala jsem další knihu prodchnutou vzdycháním a podrobným popisem sexu, ale kniha mě příjemně překvapila. Měla zajímavý děj, pěkně propracované postavy a já se těším na další pokračování.

10.01.2021 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Když jsem viděla název knihy, nevěděla jsem, co přesně si představit, ale příběh mě zaujal, hlavní postavy byly sympatické a zajímavé a vyřešení celého příběhu mě prostě bavilo.

10.01.2021 5 z 5

O jednu hvězdu méně než maximum dávám za to, že se vlastně jedná o prakticky dva dny života na Kostce.. :-) Přesto jsem se bavila, ale budu ráda, když se případný další díl bude odehrávat na delší časové ose.. :-)

06.08.2019 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Na začátku mě trochu zarazil fakt, že by se hokejista nebo fotbalista, který hraje svůj sport vrcholově, přihlásil k tomu, že je gay, ale dobře.. :-) Jinak se mi to četlo velmi dobře, je to svěží, má to svůj spád, pokud máte dost času, druhý den už znáte celý příběh. Hezká oddechovka.. :-) Jsem ráda, že mám doma druhu knihu série a že se na ní o víkendu vrhnu. (PS: I když nevím, nevím, jestli se má Blake čím chlubit, když dal v minulé sezóně 21 gólů.. :-) Myslím, že úspěšný hráč by tohle moc nepovažoval za terno.. pokud není gólman :-D )

10.11.2018 5 z 5

Knihkupkyně Knihkupkyně Cynthia Swanson

Asi jsem ji měla raději jako Kitty, ale to už je věc názoru :-) Jinak je kniha psaná poutavě.. :-) Co mě na samotném konci knihy zarazilo je medailonek o autorce, kde je napsáno, že kniha Knihkupectví snů je její první román.. :-) Název Knihkupectví snů by se mi hodil vzhledem k obsahu lépe, ale tak.. co už :-)

01.10.2018 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Jako fakt?? Vrrrrrrr..... :-D Knihu jsem chytla a už nepustila... Čte se výborně.. a i když všechno směřuje právě k takovému konci, tak se mi chtělo křičet.. proč, PROČ zrovna tenhle konec?? :-) No dobře... představit si, co mohla hrdinka dělat poté, co skončil příběh na stránkách knihy, je lehké.. tak snad to taky udělala.. :-) Ale to už je v každé hlavě jinak :-)

10.06.2017 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Taková rychlá oddechovka, která se dobře čte. Konec jako u podobných knih je samozřejmě předvídatelný, ale člověk takové knihy někdy potřebuje :-)

01.06.2020 4 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Zajímavá kniha, trochu k zamyšlení, ostatně jako jeho jiné knihy. Je uzoučká, takže přečtená ve chvíli.

17.02.2020 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Sáhla jsem po ní, protože jsem si myslela, že to je další kniha autorky z hokejového prostředí, ale spletla jsem se (v autorech) :-) Nicméně i tato se četla dobře a rychle, byť mi Delila začala být po zahájení hokejové sezóny Ethana až nesympatická, prostě na facku.. :-) Konec dobrý, všechno dobré, takže jo. Smířila mě asi hlavně odbočka na otce hlavní hrdinky, tohle bych v tomto příběhu (vzhledem k tomu, jakým směrem se kniha ubírá) moc nečekala a bylo to přece jen osvěžující.

22.04.2019 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Nejdřív jsem si nebyla jistá, jak dlouho ji budu číst, ale hodně rychle jsem se do toho dostala a i když se o konci nedá říct, že by byl nečekaný, přesto jsem držela palce, ať to vyjde.. a vyšlo. Taková milá, oddechová kniha, která potěší :-)

15.02.2019 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Ráda jsem sáhla po další knize této autorky, ale .. buď to bylo tím, že předchozí jsem četla už dávněji nebo jí prostě opravdu chyběl trochu šmrnc.. :-) Proto ta hvězdička dolů.. :-) Pokud však vydá další příběh, rozhodně po ní znovu s nadšením sáhnu.

28.08.2018 4 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Musím říct, že jsem trochu zklamaná.. Napsat příběh o Jamiem je fajn, ale čekala jsem asi něco více, ne že v druhé půlce knihy bude první kapitola z Cizinky - kterou jsem sice nečetla ani neviděla jako seriál (alespoň tedy jeho začátky), takže seznámení bylo zajímavé, ale jak říkám.. čekala jsem celou knihu o příhodách Jamieho... :-)

17.04.2018 3 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Milé čtení, doufala jsem, že to dopadne trochu jinak, ale dobré. Žádný z hrdinů mě neštval, jen v "dospělé" části měla kniha jiný spád, ale nebylo to nějak výrazně na překážku.

07.03.2017 4 z 5

Žebrákova pomsta Žebrákova pomsta Pavel Hrdlička

Poslouchala jsem jako audioknihu. Nejsem expert, ale myslím, že některé výrazy nebo slovní spojení ve středověku rozhodně neznali. Tím (alespoň u mě) klesá bohužel hodnocení. Příběh samotný je zajímavý, ale asi to není něco, po čem bych příště extra sáhla. Tentokrát to bylo pro krásně barevnou obálku audioknihy a fakt, že se jedná o historický příběh.

06.05.2022 3 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Někdy ve čtvrtině knihy jsem si ji dala do kolonky "Právě čtených" a při té příležitosti si přečetla i komentáře. Zas tak strašné, jak by se mohlo po přečtení komentářů zdát, to nebylo. Prostě oddechovka, která popisuje jednu z profesí, o které možná dost lidí sní nebo má o ní možná zkreslené představy.. :-) Jako i u jiných povolání, někde to jde, někde ne, někdo nese potíže profese hůře a někdo s větším nadhledem. Rozhodně je to určité nahlédnutí pod pokličku delegáta.

01.06.2021 4 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Další čtivá kniha z pera Tomáše Šebka, plná hezkých fotografií. Mám jeho knihy ráda, vždycky donutí člověka se zamyslet, že i když nadáváme na cokoliv v našich životech, stále můžeme být rádi, že žijeme právě tam, kde žijeme a je nám vlastně dobře :-)

18.10.2020 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Knihu jsem si vybrala podle obálky a znovu se vyplatilo. Je plná naděje, ale taky smutná, někdy vás donutí se zamyslet nad svými postoji. V samotném závěru jsem si i poplakala.

18.10.2020 5 z 5