Jednou tě najdu

Jednou tě najdu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301451/bmid_jednou-te-najdu-ZEo-301451.jpg 4 137 36

Je rok 1999. Na exkluzivním večírku na oslavu nového milénia se letmo seznámí Hanna a Richard; ona je sebejistá, spontánní Angličanka, on je bohatý, povinnostmi svázaný Američan. Pocházejí z jiných světů a nemají společného zhola nic – tedy až na elektrizující vzájemnou přitažlivost. S novým rokem pro ně začíná i nová romance. Ani jeden z nich však není schopen předvídat, že to, co začalo jako flirt, se promění v turbulentní vztah, který jim zlomí srdce víckrát než dovedou spočítat. V průběhu dalších patnácti let sledujeme jejich štěstí i odloučení, odpuštění i bolest. Carrie Elksová napsala romanci vpravdě moderní: o lásce, která nikdy není samozřejmá a kdy překážky a nástrahy společného života je častokrát snazší obejít, než jim čelit. Ale to má vždycky své důsledky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fix You , 2014

Ála1968
19.02.2024 5 z 5

Nádherný romantický příběh, překrásná obálka knihy.Bylo to úžasně dojímavé a jsem z knihy unešena.

evineckY
17.02.2024 5 z 5

Tato kniha je moc krásná.
Budete se u ní usmívat i plakat a rozhodně se nebudete nudit.
Moc doporučuji.

„Takže pro sebe máme přesně šest hodin a dvacet sedm minut.“
„Jsem ráda, žes to naplánoval do posledního detailu,“ opáčila Hanna.
„Nerada bych o těch sedmadvacet minut přišla.“
„Za sedmadvacet minut toho stihneš spoustu,“

. „Lily povídala, že prý už má plný zuby toho, že tenhle svět řídí muži.
Až jí bude osmnáct, hodlá kandidovat na prezidentku,“ oznámil. „Prý potřebujeme zákon, co by zakázal klukům posmívat se holkám.“
„Byla naštvaná, protože jí malej Nathan s Mattym řekli, že neumí lézt na stromy.“
Richard si ji přitáhl k sobě a nadzvedl ji za boky, až mu seděla obkročmo
na klíně. Koleny se mu dotýkala stehen.
„Připomíná mi tebe. Pamatuju si, jak jsi byla plná energie a kuráže,
když jsme se poznali. Stačilo mi se na tebe podívat a už se mi postavil.

mysterygirl
21.06.2022 4 z 5

Prijemny prumerny romanek. Jejich vztah se tahne, az mi to jde na nervy
Vadily mi gramaticke chyby v textu

happy19
06.09.2021 5 z 5

Pohlazení po duši ♡
Nenápadný přebal skrývá silný obsah!
Pěkně čtivé,lidské,osudové...

„Cítit, milovat, trpět, obětovat se, bude vždycky obsahem života ženy.“

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Túto knihu som doslova zhltla za jeden deň. Pútavý dej, pekný príbeh, smiala som sa, plakala. Mám rada knihy, ktoré vo vás zanechajú dobrý pocit a táto kniha ňou určite je.
O D P O R Ú Č A M ❤✌

Ivanka83
21.08.2020 4 z 5

Krásná romantická oddychovka u které mi i slza ukápla. Velmi rychle jsem se začetla a nějak nešlo přestat.
Líbí se mi označení kapitol datem. S každou další kapitolou jsem koukala zpět na datum předchozí kapitoly, o jak velký časový posun se jedná. A to mě bavilo.

Mufka
01.06.2020 4 z 5

Taková rychlá oddechovka, která se dobře čte. Konec jako u podobných knih je samozřejmě předvídatelný, ale člověk takové knihy někdy potřebuje :-)

Kristy.Seb
26.10.2019 5 z 5

Romantických a šťastných konců není nikdy dost. :)

vikaa
21.10.2019 3 z 5

Neurazí, nenadchne a rychle vyšumí. Klasická oddechovka, která není napínavá a proto se hodí na večerní čtení před usnutím:-)

oluskace
04.06.2019 5 z 5

Hrozně se mi příběh líbil. Dokonce kápla i slzička. Určitě si ji budu číst častěji

ivca6341
31.05.2019 5 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře. Ráda si ji přečtu v budoucnu znovu.

Janík511
25.02.2019

Jedním slovem - pohodová.

Terka93
21.01.2019 4 z 5

Knížku jsem si velice rychle oblíbila a moc mě bavila. Popravdě patřím k těm pomalejším čtenářům, ale tohle je moje první knížka, kterou jsem přečetla za týden jedním dechem! Za mě určitě doporučuji, je to bomba :)

veveronka
08.09.2018 5 z 5

Druha polovina knihy byla lepsi,ale moc me bavila

Mellisek
17.01.2018 3 z 5

Knize dávám jen tři hvězdy a to opravdu bohužel. Kniha je opravdu pro ty lidičky co si rádi něco přečtou jako z pohádky a vše je krásně růžové. Jednak jsem realistka a mám ráda i takovou tvorbu a jako matka vím, že chlap jako Richard je asi jeden z milióna. Flashback po oznámení mi přišel neuvěřitelně natáhnutý, že jsem četla mezi řádky a celkově řešení komplikací bylo až moc jednoduchý aneb přeji si - lusk - a je to splněno. Takhle to bohužel nefunguje, od autorky je to pro mě prvotina pokud napsala něco co mě zaujme ráda si to přečtu. Ale přikláním se k realističtější formě beletrie pro srovnání ( Jojo Moeys ) ta má opravdu krásné romantické knihy plné reálného života , ale jako oddechovka slušný.

Modrásek16
08.01.2018

Příjemné odpočinkové čtení.

cukrovka
16.10.2017 4 z 5

Zajímavý a čtivý příběh. Taková odpočinková četba. Jen ten konec mi přišel takový natahovaný.

klarinka9974
31.07.2017 5 z 5

Zamilovanou knihu na léto? Proč ne a tato romantika se hodí rozhodně nejvíce. Prožijete skvělý příběh dvou lidí, kteří se stále hledají až se jednou najdou napořád.

niknikita
17.04.2017 1 z 5

Knize jsem dala šanci , ale ne, ne, ne...dávám si pomyslnou hvězdičku za trpělivost s první polovinou a i to je moc.

Anička.pa
10.04.2017 3 z 5

Jednoduchý příběh, já jsem si u něj skvěle odpočinula. Taková jedna velká slaďárna. Postavy mi byly velmi sympatické, především Richard, pan dokonalý :-D Konec už byl total mega slaďárna, která na mě byla až moc..