Hledání příslibu věčnosti

Hledání příslibu věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337485/bmid_hledani-prislibu-vecnosti-Nul-337485.jpg 4 328 63

Hledání série

< 4. díl

Závěrečný díl série Hledání od populární autorky současných romancí. – Arylin Meadsowsová pracuje v seznamovací agentuře Kinnections jako psychologická poradkyně. Učí jógu, radí osamělým duším, stará se o zvířata v útulku a pomáhá milovanému dědečkovi a na hledání své spřízněné duše jí nějak nezbývá čas ani chuť. Poté, co svého posledního partnera přistihla při výuce jógy s žačkou ve velmi nejógové pozici, rozhodla se, že svoje srdce raději věnuje těm, co ji opravdu potřebují. Když k ní do kurzu na zvládání hněvu dorazí důstojník Stone Perry, Arilyn ho hodlá ignorovat, anebo rovnou nesnášet. Ale jiskru, která mezi nimi přeskočí, už nic neuhasí.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub

Searching for Always , 2015

Kristy.Seb
30.09.2023 4 z 5

V životě nemůžete být pořád šťastní. Někdy Na tom musíte pěstovat a nechat kouzlit čas.

Bavili mě Arilyn se Stonem. Bylo to vtipné.

Jája92
02.01.2022 4 z 5

Nemohla jsem si nechat ujít další díl z této úžasné série, už předešlý díl mě navnadil na slovní přestřelky mezi fešáckým policistou a Arilyn posedlou zdravým životním stylem.
Bylo tam přesně to, co jsem očekávala, vtipné dialogy, romantické momenty, setkání s předešlými hrdiny z celé série. Jako bonus ztrápená čivava Pinky, která dostala druhou šanci a dobře známý Robert.

knihovna22
02.11.2021 3 z 5

Nechápu to vysoké hodnocení. Je to naivní harlequinka okořeněná docela vtipnými erotickými scénkami se zvláštními dialogy. Nejvíc mě dostalo, když Stone použil v monologu se psem slůvko "avšak" - ale to je spíš vina překladu.

sarka2260
17.08.2021 3 z 5

Nejlepší z celé série, ale i tak jsem se sem tam nudila

veronika4937
13.07.2021 4 z 5

Čtvrtý díl série, pro mě asi nejslabší, tentokrát se vše točí kolem Arilyn. Struktura příběhu je vlastně stejná, jako u všech předchozích, ale i tak mě čtení bavilo. Stejně, jako u předchozích dílů, mě bavilo, že není erotikou přeplácaný, ale vše příjemně graduje. Pokud hledáte odpočinkovou knížku s touto tématikou, celá tato série určitě stojí za přečtení.

Šánka
06.06.2021 4 z 5

Byl čas na něco odpočinkového, tak jsem sáhla po jednom ze svých čtenářských dluhů a konečně po létech dočetla tuto pěknou romantickou sérii.
V této části poslední z dívek Arilyn (ne)hledá, ale možná i najde toho svého prince. Je to čtení vtipné s jiskřící erotikou, krásně romantické a ano,......předvídatelné :-). Ale o tom tyhle oddechovky přece jsou. A mně dala přesně to, co jsem očekávala. Zábavný příběh.

hlavajda93
22.04.2021 4 z 5

pěkný závěr série, sice úplně předvídatelné, ale kdo nechce občas trochu snít:)

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Krásny príbeh zo života. O D P O R Ú Č A M.❤

happy19
09.01.2021 4 z 5

Příjemné počtení...sice souhlasím,že nejslabší díl,ale jako série od p.Probst parádní!
Jsem veliká fanynka:-)

„Každý má dvě možnosti. Jsme buď naplněni láskou…, anebo strachem.“

Papita
29.11.2020

Nejslabší díl této série, těžko se prokousávám. Pokud někoho nenadchnula jóga a další věci kolem, bude nejspíše přeskakovat odstavce stejně jako já...

Nika151
02.11.2020 5 z 5

Je mi smutno, že jsem už dočetla celou sérii. Snad najdu podobně výbornou náhradu. Úplně mě všechny díly, včetně tohoto posledního, vtáhly do děje. Moc se mi líbí, ze autorka nevynechala i jiné vztahy, kromě Arylin a Stona, taky velké přátelství mezi ženami, důležitost nejlepších kamarádek, starost o pejsky i o starší lidi. Tentokrat nám nastínila i policejní prostředí a zůstala u seznamovací agentury, i když ta nehrála tak velkou roli jako v minulých dílech. I konec se tak netáhl. Za mě doporučuji všechny knihy od J. Probst. Těším se na další překlady do čj.

Siegrid
02.10.2020 2 z 5

Za mě asi nejslabší z této série, nicméně nesmí chybět přečtení celé té série:).

Maruš.D
16.09.2020 4 z 5

Tento díl byl mile naivní. Arilyn byla milá duše, která se našla ve světě jógy, zdravé stravy a meditace. Stone byl přesný opak, který se ale nezdráhal trochu změnit. Taková pěkná nenáročná oddechovka, která by byla perfektní, kdyby měla tak o sto stran méně.

petulkapeta
22.07.2020 5 z 5

Arylin byla uzasna osoba,ktera milovala psiky vic nez sebe a to jak Pinky obmekcila srdce Stona bylo dokonale a jejich laska vsech tri...no krasne zakonceni serie,aspon pro me

0249
30.04.2020 5 z 5

Zajímavá knížka a hrozně se mi líbila.

Myška43
03.04.2020 5 z 5

Opět další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Vždy mě její příběh zcela pohltí. Stone a Arylin mě neskutečně bavili. Robert a Pinky jsou zlatíčka. Krásný příběh plný emocí a lásky. Doporučuji!!!!!!!

eliášová
06.01.2020 5 z 5

Užasné

jinbr
17.11.2019 4 z 5

Také to čtu trochu na přeskáčku, ale to tak někdy je.. Líbila se mi více než první díl s Katy, byla vtipnější a dynamičtější. Konec možná trochu předramatizovaný, ale vcelku si ode mě 4 hvězdičky zaslouží. Hezká oddychovka.

verunka93
11.11.2019 4 z 5

Poslední díl ze série Hledání. Po přečtení třetího dílu, který jsem opravdu hltala, jsem se dlouho nemohla začíst. Konec se dal celkem předpokládat, že se dají dohromady. Nakonec jsem se začetla a místy se u zasmála. Spisovatelka určitě bude dál patřit mezi mé oblíbené.

margitka13
15.10.2019 3 z 5

Ako už bolo povedané...rozhodne najslabšia z celej série. Trojka všetky zatienila aj keď sú všetky veľmi dobré.

Kniha Hledání příslibu věčnosti je v