Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tohle je moje první kniha od autorky. Jsem tak nějak zvykla na knihy plný sexu a čtu romantiku. Ale tohle je vyšší level. To tak čtete a posledních 5 stran a autorka mě doslova srazí na kolena.
"Poznámka autorky: Pokud jste spokojeni s tím, jak se tento příběh uzavírá, prosím, přestaňte číst dál, jinak vás čeká drsné probuzení."
A vy si řeknete to jako vážně? Normálně jsem knihu musela na 5minut odložit a pak stejně cumite s pusou dokořán. Ale zůstává mi spoustu nezodpovězených otázek, potřebuji odpovědi :)

06.05.2023 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Mám ráda příběhy z dřívější doby, hlavně, když autorka dokáže poukázat trochu autenticity doby. Obě postavy mi vyhovovaly, možná začátek byl lepší a konec trochu rychlý, ale pěkně napsáno.

23.08.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Pan Romantik je pro mě stále jedna z nejoblíbenějších knih a ani tady mě autorka nezklamala. Tu knihu čtěte a nemáte odpověděli, proto musíte číst, abyste je dostali. Její vybroušeny humor mě několikrát dostal do kolen...
"Myslíš, že se to Sereně bude líbit?"
"Jakeu, možná z toho dostane orgasmus a pošle ti košík s ovocem."
Takže za mě zase 5/5...příběh, postavy, zápletky, napětí, vtip a láska️

05.08.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Každej díl má něco do sebe, každý je jiný a to je dobře. V tomhle jsem obdivovala sílu Leny. Jejich společné handrkování bylo k popukání. Musím říct, že ač 3/4 knihy bylo jen o poznávání, dobývání a porozumění, i tak jsem knihu nemohla odložit a četla se sama.

30.07.2022 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tohle mě bavilo, Mal byl šílenec, ale ty jeho vtípky, fakt jsem se musela smát, jak vždycky všechno okecal. Bože..."tykvičko" :D Líbí se mi to provázanost mezi členy kapely, jak autorka udržuje jejich image.

22.07.2022 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nemohla jsem se vždycky dočkat, až si odbydu denní povinnosti a ponořím se do příběhu Avery a Cama. On byl tak sebevědomý sympaťák a jejich slovní přestřelky mě bavily. Je to opravdu příběh na zamyšlení a vím jistě, že pokračují se zbylými díly.

09.07.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Tak tohle byla velká erotická jízda...Payton je ďáblice. Pasáže sexu- jak to dokáže autorka popsat :o...no kdo nemá rád sex, sex, trochu té lásky, sex sex....tak to ani nečtěte. Tady se obálka tváří strašně nevinně.

19.05.2022 4 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Nejdřív jsem viděla film, pak knihu, ale hodnocení tady klesalo, tak mě to odradilo, po shlédnutí druhého filmu jsem se do toho dala. A mně se to líbilo...vůbec mi nevadilo, co nosila, nebo co pila, nebo čím se voněla, kolik bot musela mít. Navíc pro mě bylo plus, že už jsem měla z filmu tu reálnou představu Massima :P

11.05.2022 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tohle smlsnete ani nevíte jak. Hlavně mně osobně Lucas přišel jako strašnej sympaťák. U mě většinou rozhodnou první 3 stránky, jak rychle knihu přečtu a od téhle jsem se nemohla odtrhnout. Velmi mě oslovilo, jakým stylem autorka příběh vyprávěla.

29.04.2022 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nadšení přetrvává...Zatancuj si se mnou Lachlane...Kdy se z něj stal sakra Lachlan?

16.01.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jako kam se hraje Grey :D...to byla slova, která mě první napadla. Mělo to šťávu, mělo to sex a ten konec? No do... Jsem zvědavá, co zbylé dva díly.

15.01.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle byla moje druhá kniha od autorky, naprosto mi sedí styl psaní a tahle předčila moje očekávání, to byla super jízda, Ben mě uchvátil od začátku a hltala jsem stránku za stránkou. Akorát ten konec byl nějaký rychlý, tam by mi nevadilo ještě trochu víc jejich začínajícího vztahu. Těším se na další knihu:)

17.11.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Právě dočteno...nevím..jestli se ukazuje čas 23:35...prostě božskému bastardovi neodolate a navíc, kdyžani nechcete ale teď dámy ruku na srdce, která z vás už napsala knihu a jak vám ji hodnotili...no nic, asi trochu moc citlivá na pozdní hodinu.

15.09.2021 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Poslední díl jsem si holt musela koupit jako e-knihu, ale už teď vím, že se k sérii vrátím, než jak autorka slíbila, nám představí nového hrdinu :) Díl mě nezklamal, spíš předčil očekávání a ta obálka ...a ta poslední věta, no lámala jsem se smíchy :D.

22.08.2021 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nezklamal...je to čtivé, je to napínavé, je to zamotané, není tam tolik postav a líbí se mi, že umí zakomponovat jejich vlastní příběhy a není to nucené a hodí se to do příběhu.

26.01.2021 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle byl příběh se vším všudy, prostě ze života. Nikdy není nic, tak jak byste chtěli. Nic samo nespadne do klína, ne potřeba bojovat a ne každý má na růžích ustláno. Deana už jsem si tak nějak podvědomě oblíbila v první díle, protože byl takový rozumnější. Autorka připravila několik zvratů, odhalení tajemství a také malém infarkt na konci :)

15.02.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Tak tohle byl zkur..ně luxusni příběh. Úplně jsem hltala stránku za stránkou, jak si vzpomínala na minulost. A všechny svoje sliby dodržely. Akorát ten konec po 3 mes a 3 letech byl už moc sladký. Chyběl mi tam ten drsný Aiden.

12.01.2024 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

To prostě po tomhle nikdy nezapomenete na Anakondu Blake :D ...miluji hokej, zbožňuji hokejisty a tento příběh měl neuvěřitelný náboj vtipu, lásky a porozumění. Žíši, tak na co čekáte? Šup přečíst ;)

26.04.2023 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Svižný, romanticky-vtipný příběh. Jejich dialogy neměly chybu. A ten konec? Sakra, co se teď stane? :o

21.02.2023 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Vnitřní plamen je to nejdůležitější, co lidstvo vlastní.

Jestli si mě celou tu dobu milovala, proč ses mě nezeptala,jestli já miluji tebe?

Wau Brock nezklamal sympatický šéf a hříšný sprosťák v posteli :P... každopádně oba si prošli něčím, co je poznamenalo, ale už od začátku bylo jasné, že mají skončit spolu. Nejlepší bylo, jak mluvila s mámou o tom, že poslední 6let se o ní zajímal a ona ji to ani neřekla...a pak že se s ním viděla navečer...vyspali jste se spolu? :D

Trochu jsem smutná, že tahle parta lidí mě opouští, tím myslím, že jsem docela, ještě mě teda čeká Důvěřuj mi.

13.11.2022 5 z 5