mirkol mirkol komentáře u knih

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Paráda a protože, jsem první četla Pekelné stroje tak jsem od konce 2 dílu začala tušit čí je Jace syn, takže jsem jenom doufala, že to sám zjistí. Jsem s tímto dílem spokojena. 5

10.01.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Já nevím, asi jsem čekala něco víc nebo co.... No, zkrátka mi přišlo, že to šlo hopem a sice se mi líbilo, jak tam bylo zapracované to s tím dítětem, ale po předchozích dílech jsem asi čekala, že tam bude něco víc . V předchozích dílech bylo to ,temné tajemství' takové, že je stále ovlivňovalo a bylo to prostě o tom, jak navzdory mnohým těžkostem překonali a našli skutečné štěstí, ale tady... mi to připadalo takové...uchvátané. I přesto se mi příběh líbil byť i kvůli tomu, že tam bylo to těhotenství, na což jsem nenašla moc témat.
3,5 hvězdiček

24.09.2016 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nádherná kniha o utrpení, lži, ale i radosti a naději.

16.04.2016 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Plně a zcela souhlasím s -Verů- a taky jsem víc pro Willa, i když Jem si zasloužil nějaké štěstí tak můj favorit je a byl od prvního dílu Will.

Výborná trilogie, co víc říct..., sice kdybych věděla jak to končí, tak bych přečetla poslední kapitolu a pak bych si dala třeba týden přestávku, abych to mohla zpracovat a pak knihu dočetla, ale i tak... krása.

(100% - 5 hvězdiček :D)

03.01.2016 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Výborná fantasy kniha, ale ty obálky, to je prostě hrůza.

11.02.2016 4 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

z popisu knihy jsem myslela, že mě to ani trochu nezabaví, ale vzápětí mě kniha vyvedla z omylu. Zaujala mě, líbila a vrhám se na další díl.

07.01.2016 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

nějaká část se tam prostě vlekla ale můžu říct že potom to bylo dobrý

21.12.2015 4 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

ke konci se mi zdálo, že tam zbytečně přidává jednu zápletku za druhou

09.11.2015 3 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Alina Bronsky

Podle anotace, možná i obálky, jsem čekala něco víc. Ale i přesto, že mi ze začátku přišel děj zdlouhavý a nezajímavý, se příběh rozjel a bylo to lepší. Avšak stejně mi přišlo, že se v první části nic moc nedozvíme. Druhý díl si přečtu, protože vždycky je šance na zlepšení a navíc - četla jsem i horší.

25.11.2016 3 z 5

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Prostě taková milá dětská oddechovka, i když jsem plně nesouhlasila se vztahem mezi Zainem a Sam. :) Z knihovny jsem si ji původně vypujčila s tím, že to asi nic moc nebude, ale kniha mě mile překvapila.Nečekané :)

07.09.2016 4 z 5

Zima Zima Rod Rees

Dokážu pochopit, že se to někomu líbí, ale mě prostě ne. Možná, kdybych toho míň přečetla, tak by mě to zaujalo víc,ale...ne. Další díly už si asi nepřečtu.

.......

15.06.2016 2 z 5

Dnem i nocí Dnem i nocí Gwen Hayes

Sice jsem nečekala nic extra, měla jsem to jen jako oddechovku, ale i tak... Styl psaní mi vůbec nesedl, kolikrát jsem si to v duchu upravovala...

07.04.2016 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Čekala jsem víc asi tak od prostředka jsem začala přeskakovat, protože už to bylo pořád ''princ tam princ sem'' nebo ''jsem taková mrcha, ale udělat to musím '' atd.

30.03.2016 2 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

dobrá kniha...co ještě dodat ?

21.12.2015 4 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

pro mě to byla taková oddechovka :D

21.12.2015 2 z 5

kniha dobrá a protože jsem první četla tuto knihu a až potom ságu, tak jsem prvně byla zklamaná z konce, ale když jsem si přečetla ságu tak jsem zjistila, že to nemůže mít jiné zakončení

21.12.2015 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Dobrá kniha, stejně jako další díly, ale na Hobita Aneb cesta tam a zase zpátky to nemá

03.11.2015 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha výborná, ale film, no dělalo mi práci najít tam něco co je podle knížky správně.

03.11.2015 5 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Polovinu knihy se tam nic moc nedělo, ale i tak jsem si hlavně užívala, Volhin?, humor. Ale i přes ten děj jsem mě čtení bavilo, byla to pro mě taková příjemná a vtipná oddechovka. Rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla.

12.11.2016 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover