Dnem i nocí přehled

Dnem i nocí https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117815/bmid_dnem-i-noci-dnem-i-n-117815.jpg 4 118 118

Dnem i nocí série

Theia nechápe, proč se jí o Hadenovi zdálo ještě před tím, než ho potkala ve škole, a proč s ním v tom snu navštívila večírek s kostrami a hudebníky bez tváří. Brzy ale zjistí jedno – že tomu krásnému klukovi, s nímž ve svých snech i nadále pravidelně navštěvuje děsuplná místa, nakonec neodolá. Podlehne jeho přitažlivosti navzdory tomu, že už bude vědět, co je ve skutečnosti zač a že cena za to poznání bude vysoká – její duše.... celý text

Fantasy
Vydáno: , Baronet

Falling Under , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dnem i nocí. Přihlašte se a napište ho.

TerezaMondeková
25.11.2018 3 z 5

Miluju knihy s tématikou démonů, lásky, pekla a tahle kniha všechno splňuje. Ale jak se říká všechno má svá pozitiva i negativa. Nelíbilo se mi, jak se občas Haden choval. Jak ani nevím, jak to popsat... jako by pro to chování ani nebylo slovo, ale vadilo mi to jeho chování třeba s tou holkou v tom klubu a ještě se schválně díval na Theu. Tohle mi vadilo a dělal to dost často. Ale od začátku mezi hlavními hrdiny byla chemie. A taky se mi moc líbila Hadenova temná aura. Takový tajemný, samotář, který ví, co chce, ale nemůže to mít.

Arte
23.06.2017 5 z 5

Tato kniha mě naprosto dostala. Byla mým prvním setkáním s tématikou "andělé/démoni" a naprosto mě zlákala na cestu tohoto tématu. Příběh je krásny, čtivý a napínavý. Opravdu doporučuji, pokud je někdo také příznivcem těchto témat.

Calla2002
09.06.2017 5 z 5

Strašně se mi to líbilo taková ododechovka čekala jsem že to bude blbý nebo mě to nechytne ale převapila mě a jsem moc ráda že jsem si to přečetla :-) DOPORUČUJU !!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dnem i nocí v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x

láska sny démoni peklo říše mrtvých, podsvětí

Gwen Hayes
americká, 1970