Mirime13 Mirime13 komentáře u knih

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Jedna z knih, které se vryjí do paměti a nehodlají vás pustit po několik týdnů i měsíců. Rozhodně doporučuji, jen si k sobě vemte balíček kapesníků.

12.03.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Nevím Adamův pohled se mi líbil mnohem víc než Miin. Knížka se mi četla jedním dechem, takže když jsem ji dočetla ještě dlouho jsem jen tak koukala dál na stránku a čekala pokračování.

16.02.2016 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha měla velice zajímavé téma, byla čtivá a moc se mi líbila.

17.01.2016 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co říct? Tahle kniha je, byla a bude dokonalá

24.09.2015 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Knížka byla velice zajímavá. Byla to má druhá kniha od autorky a nezklamala mě, avšak ani nepřekvapila.

22.10.2017 3 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Opravdu úžasná knížka. Jedna z těch, které budete číst dokola a dokola, aby jste pochopili co po vás chce. Ze mě doporučuji!

18.05.2017 4 z 5

Já jsem Čína Já jsem Čína Xiaolu Guo

Wow. Opravdu hodně dobrá kniha. Přesto jsem měla pár míst, kde jsem knihu musela odložit a chvíli číst jinou. Jinak mě kniha opravdu dostala. Určitě doporučuji si přečíst, obzvlášť pokud se zajímáte o Čínu.

16.02.2017 4 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Knížka má velmi zajímavé a nevšední téma. Trvalo mi dlouho, podle mě až moc dlouho, se do knihy začíst, ale na druhou stranu to dodává knize ještě větší kouzlo. U knihy musíte opravdu hodně číst mezi řádky a zamýšlet se, co tím chtěl básník říci. Bude mi ještě dlouho trvat knihu plně pohopit a nejspíš ji budu muset ještě hodněkrát přečíst, ale i tak mi přijde skvělá.

30.03.2016 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Oceňuji obálku, ta se opravdu povedla. Děj už byl jiný, trochu zdlouhavý, ale přeci jen dobrý. Druhý díl si určitě koupím.

23.03.2016 3 z 5

Všichni jsme z toho úplně na větvi Všichni jsme z toho úplně na větvi Karen Joy Fowler

Co říct k této knížce bez spoleirů? Jen to, že je dokonalá, trochu psychologická, ale hlavně neuvěřitelně dojemná.

23.03.2016 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Nevím, knížka mě nijak zvlášť neoslovila, ale to vynahrazuje obálka :D.

23.03.2016 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Na knížku jsem slyšela mnoho chvály a tak jsem si ji taky chtěla přečíst. A dobře jsem udělala. Je napsaná naprosto jiným stylem než jaký jsem čekala a je úchvatný. Hrozně se mi líbilo, že příběh je opravdu takový jaký by se mohl stát ve skutečnosti.

16.02.2016 4 z 5

Hra na smrt Hra na smrt David Almond

Skvělý příběh. Čtu ho už po několikáté a stále mě dohání k slzám.

21.06.2015