Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jeho prvni dve knihy se mi opravdu libily a byly ctive i vtipne. Okamziky stesti mne zklamaly a tato to nevylepsila. Uznavam,ze uplny propadak to neni. Ale jestli se chcete zasmat tak jedine: Prvok,Sampon Tecka a Karel nebo Maly prazsky erotikon.

03.09.2019 2 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Nic narocneho,napinava tez mic nebyla...nejdrive vypadala zajimave,v polovine jiz nuda,zaver v necem prekombinovany a v necem predvidatelny. Docetla jsem,protoze jinou knihu jsem u sebe nemela

16.11.2020 2 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Napinave cteni,libilo se mi prolinani minulosti a pritomnosti. Zklamaly mne posledni stranky a az moc mrtvol,ale jinak fajn cteni. Doporucuji

17.09.2020

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Vubec jsem se nezacetla. Nebavila,nezaujala

18.08.2020 1 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Zklamani. Cetla jsem od ni vice knih,ale tato mi prisla nejslabsi. Postavy cernobile,jak zasahne nahoda vam dojde celkem brzo. Po prvnich strankach jsem si rikala,ze to bude na autorku nezvykle drsna kniha,ale ne...

08.08.2020 3 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Oddychova,lehka detektivka. Nic moc do hloubky,ale v lete k vode,dobre cteni

16.07.2020 2 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Dobre napsane,jako vetsina jejich knizek. Oddychova detektivka. Jen mne zklamalo,ze vinik byl tak snadno odhadnutelny:-(.

13.07.2020 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Nebyla spatna,ale moc mne nebavila. Hlavni hrdinka mi ponekud lezla na nervy a konec to nevylepsil.

02.05.2020 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Knizka byla ctiva,nenarocna na premysleni a presto obcas napinava. Hlavni postava vlastne vubec nebyla hlavni,coz se mi libilo. Konec byl rychly,zadne protahovani. Mozna az moc,ale to mi vubec nevadilo. Takze pokud se nechcete pri cteni bat,ale napeti citit,tak si ji prectete. Davam tri hvezdy

29.03.2020 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Moc se mi libila. Napinava,tajemna,mic dobre se cetla. Nechci vic komentovat,abych neprozradila moc... Doporucuji

21.11.2019 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Prijemne jsem si u ni odpocinula,libila se mi. Logicka,zadny drastak.

17.10.2019 3 z 5

Číňan Číňan Henning Mankell

Zajimava,napinava

04.10.2019 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Kdyz jsem si precetla zalozku,moc se mi do ni nechtelo,ale makonec se mi libila. Doporucuji

04.10.2019 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Hezka,nenarocna,dobre napsana. Doporucuji

12.09.2019 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Bavila jsem se,libi se mi kdyz jsou postavy vykreslene z vice nez jednoho pohledu. I kdyz tusite co bude,stejne se bavite a nejake prekvapeni je.

04.09.2019

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Cetla jsem cestou v kolone. Ctiva to ano,ale....cekala jsem vic. Konec pritazeny za vlasy. I kdyz nepatri mezi uplne nepovedene.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nebyla špatná, ale konec nic moc a byl odhadnutelný. Nicméně doporučuji jako letní čtení.

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

Oddychove cteni,nenarocne

26.12.2020 2 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

Pohodove cteni,libila se mi. Konec malinko zdlouhavy,ale celkove jsem byla projemne potesena- vzhledem k nizkemu hodnoceni.

21.09.2020 4 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Nezacetla jsem se,knizka nezaujala...davam jednu hvezdu,protoze snaha autora se ceni.

19.07.2020 1 z 5