Dokonalí sousedé přehled

Dokonalí sousedé https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455130/bmid_dokonali-sousede-bXF-455130.jpeg 3 75 75

Byli to takoví milí lidé. Než se začaly dít věci... Helen se přestěhovala do Německa za svým mužem Garym, který vyučuje na mezinárodní škole. Měl to být start nového, lepšího života. A zpočátku to tak i vypadalo: všichni sousedé byli velmi milí, vstřícní, inspirativní. Jenomže pak se začnou dít nevysvětlitelné věci. Gary se začne chovat podivně. A vzápětí udeří skutečná tragédie. V Helen pozvolna klíčí obavy a po nedlouhé době si uvědomí, že její dokonalí sousedé jsou zřejmě schopni úplně všeho...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The Perfect Neighbours , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalí sousedé. Přihlašte se a napište ho.

hrdinka.j
12.05.2024 4 z 5

Zajimavy psychothriller.
Bylo to mozna spis zenske cteni, ale napinave a ctive.

Kira747
24.04.2024 3 z 5

Prima pribeh, mne se knizka libila.

katerina2907
12.03.2023 2 z 5

Taková průměrná detektivka. Jako thriller bych to úplně neoznačila, protože jsem tedy při čtení necítila nějaké děsivé napětí a obavy o hlavní hrdiny.
Osobnost hlavní hrdinky je taková podivná - místy působí jako hlupačka, která se není schopná ani zakoktat, když ji kamarádka zesměšňuje, pak je zase odvážná... Nedokázala jsem se s ní ztotožnit.
Asi od 2/3 knihy bylo jasné, jak to dopadne i kdo to udělal.

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020

Kniha Dokonalí sousedé v seznamech