mil mil komentáře u knih

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Knížku jsem četla delší dobu. Prostě jsem jednou za čas přečetla příběh. Úplně jsem si to neužívala.

22.08.2022 2 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Bylo to taaak cute. Prostě příběh s dobrým koncem :-)

09.09.2021 3 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Nejprve jsem knihu odložila po pár stránkách. Po několika dnech dostala ještě jednu šanci a vyklubal se z toho skvělý příběh. Jen bych si přála happy end.

29.05.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi dobře napsané, ale vzhledem k tématu, se mi nečetla úplně lehce.

29.05.2020 4 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Přitáhlo mě nádherné zlato-černé provedení knihy. A od začátku jsem si rochnila, že to je přesně takové fantasy, jaké mám ráda. Je to drsný, dokonce brutální, svět draků a jejich jezdců. Je to svět plný magie.
Jen toho třaskavého sexuálního napětí bylo na mě moc. V tomto ohledu nám autorka nedala moc prostoru pro fantazii.
Moc se těším na pokračování. Závěr napovídá, že to ještě bude hodně zajímavé.

08.05.2024 4 z 5

Gala & Dalí: Nerozluční Gala & Dalí: Nerozluční Sylvia Frank

Na první pohled mě zaujala obálka knihy. Moc jsem se těšila na příběh. Dočetla jsem, ale spíš z povinnosti. Mám ráda životopisy, ale tento mě nějak nechytil. Byla to nuda.

20.09.2023 3 z 5

Půjdu s tebou Půjdu s tebou Lina Nordquist

Výborně napsáno.

14.08.2023 5 z 5

Strážce dveří Strážce dveří James Byrne

Touha po moci, spiknutí, vojáci, "praví" bílí Američané, rasismus, bitky, únosy, vraždy, skvělá, krásná a hlavně superchytrá právnička. Vlastně nic pro mě. Ale dostal mě Dez. I když nemá ani metr osmdesát, bůh ví odkud pochází, má hrozné nohy do o a je to nejspíš žoldák. Byla to s ním neskutečná jízda a zábava. Pravděpodobně si kvůli němu přečtu i další díl.

01.03.2023 4 z 5

Ženy ze zámku Lafayette Ženy ze zámku Lafayette Stephanie Dray

Na začátku jsem si říkala, že to nedám, že příběhy skáčou sem tam. Ale rozhodně to stálo za přečtení. Autorka úžasně propojila tři neskutečné příběhy. Zase jsem se něco nového dozvěděla z historie. Samozřejmě jsem i googlila

18.02.2023 4 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Takový průměr. Místy zdlouhavé. Více mě bavila linka ze současnosti. Téma původu sochy Christa bylo zajímavé.

26.09.2022 3 z 5

Deník šílenství Deník šílenství Veronika Saforková

Knihu tentokrát nebudu hodnotit. Je to lidský příběh a každý jsme jiný a jinak se k problémům stavíme. Přeji autorce spokojený život bez alkoholu a jiných závislostí.
Jen maličkost. V knize bylo spousta šotků. Tu chybělo písmenko, jinde přebývalo, dokonce i slova přebývala či chyběla. No, co už.

17.01.2022

Knihovna mého srdce Knihovna mého srdce Freya Sampson

Milý příběh

17.05.2024 4 z 5

Katovo poslední přání Katovo poslední přání Jevhenija Kononenko

I mne ke knize dovedla výzva. Neměla jsem žádná očekávání. Ale vyvolala ve mně spoustu pocitů. Převládá smutek z toho všeho zlého, co se dělo a co se stále děje.
Kyjev už pro mne zůstane Městem pochmurných domů.

29.12.2023 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Takový pěkný příběh. Místy bohužel rozvláčný.
Ještě k některým komentářům: Příběh se odehrává na Srí Lance (Cejlon), ne v Indii.

19.10.2020 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Užila jsem si to :-)

29.07.2020 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Zajímavá, ale já ji prostě nedokázala dočíst :-(.

23.07.2020 2 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Chvilku mi trvalo než jsem se s knihou sžila, ale s každou stránkou to bylo lepší a lepší.

08.04.2019 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

I já se připojuji s kladným hodnocením, velmi příjemné čtení a jsem moc ráda, že má pokračování.

11.03.2019 5 z 5