Michelleee Michelleee komentáře u knih

Babička Babička Božena Němcová

Čteno znovu kvůli čtenářské výzvě.

05.04.2023 3 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

První kniha od autorky a nebude poslední. Moc se mi líbil příběh Lydie a Brogana. Spoustu emocí, hněvu, ale situace se změnila. Z mladého chlapce je úspěšný muž, který se chce pomstít. Stuart byl blázen, ale Eileen a Fionna bych ráda viděla spolu.

05.04.2023 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Velice temná postava, která se chce pomstít. Za tou zlou tváří se skrývá spoustu špatných událostí z minulosti. Je tu spoustu nenávisti a každému se to líbit nebude. Ve skutečnosti těžko říct, ale v knize jsem si Viciouse oblíbila. Jsem zvědavá na další..

01.04.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Kniha přečtena za jediný den a byla krásná. Oslovení "Tulipánku" bylo roztomilé. Příběh se mi líbil. Od všeho něco.

27.03.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

První kniha od autorky a její jediný thriller ? Škoda, protože to teda bylo něco!!! Verity je úspěšná autorka bestsellerové série a Lowen tuto sérii má dokončit. Nastěhuje se do sídla Crawfordových za účelem poznání tvorby autorky. Mezi poznámkami objeví autobiografii. Vždy jsem se těšila na další kapitolu od Verity a nemohla jsem přestat číst. Přečteno vlastně za jeden večer. Líbil se mi konec, že se čtenář sám musí rozhodnout čemu věřit. Určitě bych ponechala původní název - Verity. Doporučuji

27.03.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Co by bylo kdyby? Příběh Marie Hajné a Magdaleny. Opravdu dramatická představa a mně se to líbilo. Nicméně Hana je Hana.

27.03.2023

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Zase další pěkná, čtivá kniha. Maddie Goldbloomová a Chase Black byli dříve partneři. Chase, ale rodině neřekl o jejich rozchodu. Naopak řekl, že jsou zasnobení a hodná Maddie to kvůli citlivé situaci bude hrát s ním.

20.03.2023 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Hodně kraťoučké čtení. Nejdřív jsem četla novou generaci hříšníků, takže mi přijde zajímavé číst teď o rodičích. Vzala jsem to od konce, těším se na Viciouse. Bylo to super!

20.03.2023 4 z 5

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Ze začátku bylo těžké se začíst, ale od 100 stran mě kniha vtáhla do děje. Dvě rozdílné matky a velké tajemství. Těším se na seriál.

16.03.2023 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Tohle se povedlo! Skvěle napsané příběhy hrdinů. Dokonce se mi o tom už i zdálo. Je tu spoustu emocí, lásky a bolesti. Miluju fénixe a v tomhle případě se nakonec vyplatilo hrát si s ohněm..

14.03.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Možná zatím nejslabší díl, ale pořád skvělý. Josie mám ráda a těším se na všechny knihy. Obálka je krásná, líbí se mi naše české vydání snad i víc. Tentokrát jde o sedmiletou Lucy, která je unesena. Nejvíc se těším na 8 díl , kde půjde o Trinity.

06.03.2023 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Dala bych 4,5 hvězd . Kniha byla čtivá a nemusíte u ní přemýšlet. Svobodná matka a topmodel.

06.03.2023 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Další super díl Briaru. Hokejista Hunter Davenport, který se snaží být momentálně bez žen, aby ho už nic nerozptylovalo. Nově je totiž kapitánem týmu. Seznámí se s Demi Davisovou, se kterou budou přátelé. Hezké, těším se na poslední díl.

03.03.2023 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Taková průmerná pohádka s rychlím koncem. Souhlasím, že konec byl takový odfláknutý.
Kráska a Zvíře jinak ..

27.02.2023 3 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

U mě to vyhrál Rytíř, jinak mi tam něco chybělo a zároveň něco málo vadilo. Trocha násilí, ale hezké oddechové čtení. Tentokrát i umění.

24.02.2023 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Další super detektivka od autora. První velký případ detektivní kanceláře Kate a Trsitana.

24.02.2023 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Knížka, po které jsem šáhla díky čtenářské výzvě a protože chci vidět film. Mark byl botanik a servisní inženýr. Jak to všechno zvládnul, to bylo neskutečné. Na začátku jsem si říkala, že to nebude čtení pro mě, ale bylo to hezké.

13.02.2023 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tak to bylo super. Mnohem víc se mi to líbilo, než předchozí díl. Stydlivá Luna, která musí používat znakovku a Knight Cole. U jeho vypravování jsem se nasmála.

11.02.2023 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Mnohem lepší, než první díl. Opravdu rychlé čtení, bavilo mě to. Elise je skvělá vyšetřovatelka a Archer je Archer :) .

07.02.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Souhlasím, že mi tu něco chybí. I tak dávám 4 hvězdy. Vraha jsem neuhádla, příběh byl zajímavý. Spoustu postav, spoustu tajemství, jak už známe od autorky. Povedená rodinka opravdu.

01.02.2023 4 z 5