Michelleee Michelleee komentáře u knih

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Další brutální díl, který je napínavý. Opět tu máme i kamarádku Natashu a to jsem byla ráda. Celá série se mi líbí a vyšetřovatelé jsem si oblíbila. Tenhle díl je opravdu drsný, jelikož tu máme panenky, které jsou vytvořené z kůže obětí.

19.10.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Bylo příjemné se vrátit k městečku Green Valley. Příběh Annie, která byla dříve v kómatu a seriálové celebrity Netflixu Cola. Už jsme postavy poznali v minulých dílech. Romantický a zábavný příběh, který mě i díky prostředí skalických hor moc baví.

12.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Tohle je prostě nejlepší série a je snad čím dál lepší. Příběh byl napínavý a četl se skvěle. Detektiv Josie Quinnová řeší vraždy, které se odehrávají v lese. Je tam taková divná sekta, záhadný muž a spoustu nejasných věcí. Určitě doporučuji celou sérii a těším se na další pokračování....

12.10.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Úžasná kniha od začátku až do konce. Beyah rozhodně nemá jednoduchý život. Musí se vrátit k otci, který o ní vlastně nic neví. Na ostrově poznává Samsona, který má taky spoustu tajemství a oba mají smutnou minulost. Příběh mě bavil celou dobu, moc se mi to líbilo.

29.09.2023 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Další skvělý díl, který byl ke konci tak napínavý! Tentokrát to nebylo tak drsné a opět se řešili dva různé případy. Styl vyprávění mi vyhovuje. Řeší se zde sebevražda bývalého šéfinspektora a zmrzlá nahá dívka v kopcích. Motiv vraha byl originální a byla jsem v napětí, jak to vše vlastně dopadne...Ve 3 díle se dozvídáme i něco víc o minulosti Luca.

23.09.2023 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Když dokonalá, tak dokonalá. Tahle série je drsná a tyhle vraždy byly opravdu originální a velmi drsné. Krátké, čtivé a napínavé kapitoly. Vztah mezi vyšetřovatelem Lucem a inspektorkou Avou se mi líbí. První kniha byla pouze z pohledu vraha a Luca. Tentokrát je kniha rozdělena na dvě části. Ta první je vždy za přítomnosti Luca, druhá část se střídá snad všemi postavami. Určitě doporučuji, jdu na další !!

18.09.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Sázka na jistotu. Vtipný, oddechový a originální příběh. Stella jde se svým kamarádem na svatbu místo bývalé spolubydlící. Odhalena byla Hudsonem, který byl bratr nevěsty. Líbila se mi tématika parfémů a čtení deníků. Čteno ve slovenštině.

14.09.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Už nějakou dobu jsem po sérii koukala a konečně na ni přišla řada. Kniha mě velmi nadchla a určitě přečtu všechny díly. Inspektor Luc Callanach je mi sympatický a Ava Turnerová také. Krátké čtivé kapitoly, zápletka byla výborná a chemie mezi hlavními hrdiny se mi také líbila. Vrah byl vyšinutý cvok a chvílemi to bylo i celkem drsné. Napínavé, propracované, jsem opravud spokojená a doporučuji!

12.09.2023 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

První přečtená kniha od autorky a určitě nebude poslední. Příjemná oddechovka. Jude a Love jsou sousedi, ale Jude sousedem není doopravdy.

12.09.2023 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Příběh Ireland a Granta se mi moc líbil. Úžasná oddechovka, Vi opět nezklamala.

12.09.2023 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak u mě vede 3. díl hříšníků. Příběh Edie a Trenta se mi moc líbil. Mělo to všechno a rozuzlení bylo nečekané. On je otec samoživitel (33 let ) a ona je dcera jejich obchodního partnera (18 let) . Zde poznáváme i hrdinu, který bude v pokračování.

02.09.2023 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Příběh mladší sestry Rosie se mi líbil víc i Rucus se mi líbil víc, než třeba Vicious. Milé, pěkné, celkově se mi líbí celá série. Mrzí mě, že jsem začala sérií nové generace. Bylo by lepší začít Hříšníky. Jdu na další..

23.08.2023 5 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Opravdu hodně zvratů a napětí, ale já jsem ráda, že už vše vím a proto dávám 5 hvězd. Celá série by se vešla do jedné knihy, ale ocenila bych pokračování u jiných postav. Těch informací tu bylo opravdu hodně. Doporučuji přečíst po sobě.

16.08.2023 5 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Pokračování nám odhaluje spoustu dalších tajemství a vysvětluje minulost. Otevřený konec. Jdu na třetí díl.

15.08.2023 4 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Klobouk dolů za tu odvahu veřejně se přiznat k této závislosti. Dobře se četlo. K zamyšlení..

14.08.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Dvě rodiny, které se dlouholetě nenávidí, ale Lincoln a Modroočka se do sebe zamilují. Střídá se minulost a přítomnost. Jsem ráda, že mám všechny tři díly a chystám se hned na pokračování. Na Mount Trilogy, ale nic nemá ..

12.08.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Luke a Scarlett, dvě milé postavy. Celkově mám ráda tuto partu a proto dávám 5 hvězdiček. Pokračování opět nezklamalo a těším se na další díl. Ten bude určitě skvělý.

09.08.2023 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Víte, jak to dopadne, ale bylo to hezký a mně se to líbilo. Rychlá oddechovka.

29.07.2023 4 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Layla a Grey se znovu setkávají. Původně byli milenci a díky zamlčené pravdě se s ním odmítala bavit. Díky práci, ale musí. Originální příběh se sympatickými postavami. Čteno ve slovenštině.

25.07.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tohle bylo opravdu krásné čtění, plné emocí. Sympatické postavy, bylo to vtipné i smutné. Mělo to opravdu vše, doporučuji.

25.07.2023 5 z 5