Michelleee Online Michelleee komentáře u knih

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Do příběhu Noah a Nicholase jsem se zamilovala díky filmu. Pokračování děje se mi líbilo, ale musím říct, že první polovina knihy byla docela zdlouhavá a dala by se zkrátit. Můj názor, ale druhá polovina to zachránila. Pak jsem nemohla ani knihu odložit, kvůli všemu co se stalo. Na konci se dozvíme dvě různé odhalení a skončí to něčím co opravdu nečekáte.

31.01.2024 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tahle 4. kniha z této série se mi líbila asi nejvíc. Příběh byl zamotaný, zajímavý a čtivý. Ano souhlasím tu s ostatními, že signálů kdo to udělal, bylo spousta. Bylo mi to pak vícemeně jasné, ale i tak hodnotím tento příběh 5 hvězdičkami.

27.01.2024

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Brenna a Rye, tak na jejich knihu jsem se těšila. Ráda jsem se vrátila k předchozím hrdinům a celkově hodnotím tuto série VIP kladně. Doufám, že se dočkáme i dílu o Whipovi. Fakt povedené, čtivé.

23.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Robert Bryndza je taková jistota dobrých knih a tato samostatná kniha se mi líbila moc. Občas tedy spustu náhod, ale byla čtivá a napínavá. Chorvatsko mám ráda, tak se mi líbilo i jejich místečko tam.

12.01.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Jsem ráda, že jsem měla všechny 3 knihy po ruce. Příběh byl zajímavý. Nelíbilo se mi, když mu Elsa nadávala sprostě.

09.01.2024 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Děj navazuje na předchozí díl a odhaluje nám něco z minulosti. Každopádně končí opět velmi otevřeně. Jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. První kniha roku 2024.

04.01.2024 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Poslední kniha roku 2023 a pokračování bude první knihou roku 2024. Kniha mě pohltila, dobře se četla a bavila mě. Občas mi přišla drsná a jsem zvědavá, jak vše bude a je doopravdy.

02.01.2024 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Vi a Penelope je klasika, která se dobře čte. Oddechový, hezký příběh.

29.12.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Další úžasný, propracovaný díl této série a doufám, že bude pokračovaní!! Ten konec ? Já jsem pozitivní a věřím, že to dopadne dobře. Drsná, napínavá kniha. Jsem ráda, že jsem tuhle sérii objevila.

29.12.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Takovou knihu jsem teď potřebovala. Nestíhám a tohle se četlo samo. Hrozně se mi to líbilo, bylo to vtipné až jsem někdy smála nahlas. Bylo to milé a erotické. Lottie a Huxley super tajná dvojka co se hledala.

08.12.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Na doporučení jsem viděla film, který se mi neskutečně líbil. Hned jsem se tedy vrhla na přečtení knihy a jsem stále nadšená. Do příběhu jsem se zamilovala a těším se na pokračování. Film se docela držel knihy, ale finále bylo tedy úplně jiné. Řekla bych, že ve filmu napínavější.

05.12.2023 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

První kniha od autora, zaujal mě název a obálka. Ze začátku mě kniha moc nenadchla, ale poté se to rozjelo. Zajímavá, napínavá detektivka.

24.11.2023 3 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Skvělá oddechová kniha, co se dobře četla. Smutná, ale zároveň se pobavíte.

21.11.2023 3 z 5

Deník uprchlice Deník uprchlice Oksana z Ukrajiny (p)

Čteno díky čtenářské výzvě. Smutné čtení, ale dobře napsané.

18.11.2023 3 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Druhá kniha je pokračováním hřiště lásky. Kapitán Ragbistů Jack je super postava a Riley byla také fajn. Vtipné, milé, ale Haka byla lepší.

15.11.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Nedokážu říct, který díl je z celé série nejlepší, protože tenhle byl opět skvělý a napínavý. Tentokrát se inspektor Luc vydává do Francie, kde vyšetřuje obchody s bílým masem. Ve skotsku přibývají další těla a konají se odporné závody. Všechno je to tak promyšlené a uvidíme jak se nakonec bude vyvíjet vtah mezi Avou a Lucem.

10.11.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Tak tenhle román o ragby mě bavil od začátku až do konce. Lili fyzioterapeutka to nemá v životě rozhodně jednoduché. Díky své šikovnosti má možnost na čas pracovat pro All Blacks ragbisty. Alexander novozélandský ragbista je obří, ale se zlatým srdcem jako všichni ostatní z týmu. Příběh se odehrává v Anglii, ačkoli je hlavní hrdinka z Čech. Kniha je velmi čtivá a ta je jejich Haka byla úžasná.

04.11.2023 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Dokonalý zločin byl opět dokonalý. Série podivných sebevražd a Luc pátrá po své minulosti. Vztah mezi ním a Avou se komplikuje a jsem zvědavá jak se vše v dalších dílech vyřeší. Napínavé ..

04.11.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Pěkná oddechovka se zajímavým příběhem kde mezi životem a smrtí stojí knihovna.

27.10.2023 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Další brutální díl, který je napínavý. Opět tu máme i kamarádku Natashu a to jsem byla ráda. Celá série se mi líbí a vyšetřovatelé jsem si oblíbila. Tenhle díl je opravdu drsný, jelikož tu máme panenky, které jsou vytvořené z kůže obětí.

19.10.2023 5 z 5