michaela5515 michaela5515 komentáře u knih

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Další díl z dílny Patricie splnil očekávání. Bylo smutné sledovat osudy chlapců, kteří neměli šanci se stát muži. Neztrácela jsem se ve jménech ani v příběhu. Bylo mi líto, některých událostí, které se stát neměly. Jsem moc zvědavá na další díl a s čím Lottie a její parta přijde.

01.10.2022 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

(SPOILER) Kniha vcelku dobrá. Musí být hrozný pocit vnitřního rozpolcení, kdy Ali vlastně nevěřila Mikovi ani ohleděně incidentu, který se stal před více jak 20 lety, ale zároveň si nepřipustit, že něco takového mohl udělat muž, kterého si vzala a vybudovala s ním rodinu. Zároveň Karen taky nebyla skvělou kámoškou, což?

Nebyl to nějak extra napínavý příběh, ovšem myslím, že to ani nebyl záměr. Za mě docela fajn psychologický thriller.

29.09.2022 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tuhle sérii mám fakt ráda. Ze série dětí HotHoles mám nejradši asi příběh Darii a Penna.

Vaughn je bůh. Je zlej. Ale rozhodně není prázdnej. Líbilo se mi, jak si Lenny přivlastňoval, i když nejspíš ze špatných důvodů. Ona ho "spravila" i když nevědomky. Některé scény by mohly občas připadat jako trochu moc. Ale asi to zrovna k nim, k jejich příběhu, patří. Vaughn je rozhodně kopie Viciouse.

25.09.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Mám ráda tento typ knížek. Ale něco mi na tomhle nesedlo. Věčné přeskakování z příběhu do příběhu. Prostě mi nesedla forma vyprávění. A chtěla bych asi víc rozebrat konec. Ale těšila jsem se na knihu a jsem rada, že jsem ji dočetla.

12.09.2022 2 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

"Když někoho přestanete milovat, přestože ho stále máte rádi, je to, jako když ležíte ve vyhřáté posteli a uslyšíte budík. Bez ohledu na to, jak dobře se zrovna cítíte, víte, že je čas jít."

11.09.2022 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Daria s Pennem se mi líbila o trochu víc, nicméně jsem se na Lunu s Knightem fakt těšila. líbilo se mi, že ať se dělo cokoliv, Knight ji ochraňoval. A že si všechno šetřil jen pro ni. Ale taky mě fakt štval s drogami a pitím. Ale bylo jasně dáno, že ti dva mají být spolu. A i když jsme věděli, co se stane už od Ruckuse, stejně to byla rána. Jsem ráda, že jsme měli větší pohled do života původních HotHoles. Jsem velice zvědavá na Vaughna s Lenorou? nebo s někým jiným.

11.09.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Elliot se honil za snem, který byl tak trochu podvrh, ale všechno mělo svůj důvod. Náhody neexistují. Místy opravdu vtipný. Kate se nedalo nic vyčítat a chemie mezi nimi se mi líbila. Kouzelné panství s kachanmi, kozlem a beranem tomu všemu dávalo to "kouzlo". Jsem zvědavá, s čím přijde Christopher.

04.09.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Trička s dírou a náhrdelník s přívěskem z mořského skla. Jsem spokojená s prvním dílem nové generace z Todos Santos. Jaime je super, vlastně celá čtyřka HotHoles. Daria a Penn ustáli všechno, co jim bylo naloženo a navzdory všemu se našli. Za mě super.

02.09.2022 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Nastya a její příběh je jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy četla. Několikrát. Bolavý Josh, který si myslí, že ho Bůh nenávidí a zlomená Nastya.

23.08.2022 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

(SPOILER) Nejsem cílovka, určitě ně věkově. Ale tenhle příběh jsem četla ještě na platformě Wattpad v době, kdy nebyl celý dopřeložený do češtiny. K filmům mám velké výhrady ohledně všeho. Ale ty knihy.. Ano, Hardin je tak trochu labilní mentál, ale Tessu miluje. Problém je, že s láskou neumí nakládat. Tessa ho chce opravit, ale nedochází jí, že to nepůjde ze dne na den. A tak se milují a zároveň spolu bojují. Ale myslím, že je to velice čistá forma lásky. Já jejich knižní příběh fakt miluju.

23.08.2022

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

(SPOILER) Kniha o sebetrýznění a znovunalezení lásky a smyslu života. Tate měla hodně pevné nervy a Miles musel překonat obrovský srdcebol, aby mohl být znovu šťastný. Zaplať bůh za Kapitána a jeho pohled na vše.

23.08.2022 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Mně kniha nadchla. Přečetla jsem ji na jeden zátah :) mělo to spád a neztrácela jsem se v postavách. Takže za mě super a těším se na další případy Jessicy.

21.08.2022 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Přečetla jsem ji jako poslední příběh a i když byl krátký, moc mě bavil. Líbilo se mi, jak měl Jaime jasno v tom, co chce. Super doplnění série.

11.08.2022 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Těžko jsem kousala, když byl Alex na Indii fakt zlej a ona pak stejně udělala, co chtěl. Jasně, byly tam romantický chvilky a vtipný chvilky. Příběh sám o sobě byl moc hezkej. Jen kdyby na ni nebyl tak zlej.

11.08.2022 4 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Zakončení série výborné. Každá z postav dostala svůj konec. Co se týče samotného příběhu, tak ten byl průměrný. Ale s čím mám problém a měla jsem už i u předchozího dílu jsou jména. Je jich tam tolik a poměrně chaoticky, že jsem chvílemi nevěděla, kdo je kdo.

09.08.2022 4 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

(SPOILER) Trvalo mi, než jsem se do toho začetla. Ze začátku mi to přišlo až moc hektické, ztrácela jsem se v postavách. V druhé půlce už to mělo celkem rychlý spád, začalo všechno dávat smysl. ALE.. o dětských vrazích jsem už četla, vím, že je to reálné. Ovšem byly tu nějaké věci, které podle mě reálné nejsou. Takže konec mě nenadchl tak, jak jsem doufala. Těším se ale na další díl.

26.07.2022 3 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Jo! Za mě fakt jo. Zase skvělý díl. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co jak je. Jsem nadšená a těším se na další díl.

18.07.2022 5 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Lepší než jednička, ale trochu moc politiky. Uvidíme, co přinese další díl.

16.07.2022 4 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Tohle už se četlo jedním dechem. Rozhodně lepší než první rozjížděcí a druhý, hodně politicky laděný díl. Jsem zvědavá na čtyřku :)

16.07.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

O něco méně akční, ale o nic méně děsivé. Bryantův případ to celé skvěle doplňoval. Jsem zvědavá, jestli se bude Fifi objevovat častěji. Za mě super!

16.07.2022 5 z 5