michaela5515 michaela5515 komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Příběh z pohledu Travise se mi líbil víc. Líbily se mi části s jeho tátou a celkově pohled do jeho duše. A ten epilog! Ten byl!!

24.04.2023 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Docela dost často nepochopitelné chování Abby, až jsem si říkala, že by Travisovi bylo líp bez ní. Ale jasně, je to romantický příběh. Ten kluk ji miloval celým svým bytím. Ona to taky neměla jednoduchý. Celkově mi tek příběh přišel trochu přitažený za vlasy, ale o tom to asi má být. Že láska překoná všechno možný i nemožný. Za Travise dávám o hvězdičku navíc :)

24.04.2023 3 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

První díl mě bavil. Ale tenhle byl naprosto skvělej. Napětí od začátku do konce, příběh měl spád. Netušila jsem, jak se celý příběh vyvine a o to víc jsem byla natěšená na rozuzlení. I to, jak do sebe zapadaly oba příběhy. Těším se na další díl, cliffhanger zajímavý.

17.04.2023 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Mě to bavilo. Body pro Maddie, že tak dlouho odolávala. A body pro Chase, že se nevzdával. Místy vtipné, hodně sexy a strašně romanticky nereálné. Takže ideál.

13.04.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Příbehy Josie drží laťku pěkně vysoko. Další díl, který mě neskutečně bavil. Promyšlený do posledního detailu. Tápala jsem dlouho a zápletku odhalila těsně před koncem. Těším se na další díly

27.03.2023 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Milá kniha, o tom žádná. Minnie byla vlastně dost nešťastná celý život. A kluk, který jí ukradl jméno taky. Ale oba mají obrovská srdce. Co z toho asi může vzniknout? Příjemná oddechovka, co pohladí a na jeden večer zabaví.

20.02.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

(SPOILER) Fallon a Ben. Jako většina knih od Colleen je to pecka. Námět boží. Bolavý. Vtipný. Plný neskutečných zápletek. Taky mě dost potěšil velice krátký, ale milý výjev Tate a Milese. CoHo se pustila do hlubokého příběhu dvou zničených lidí. A zpracovala ho na jedničku. Tohle umí. Asi zařazuji do TOP 5.

08.01.2023 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Závěr trilogie byl boží. Nikdy bych nečekala, kdo je J. Překvapení jako blázen. Líbilo se mi, jak začalo všechno dávat smysl, zapadlo do sebe. Kniha neměla hluchá místa, místty jsem se zasmála a hlavně to byl přesně ten typ romance, co jsem chtěla číst. Za mě výborný počin.

07.01.2023 5 z 5

Pravidla hry Pravidla hry Chloe Neill

(SPOILER) Sedmé pokračování mě bavilo. Byla jsem zvědavá, jak se Ethan popasuje s Rudou garou a vzal to líp, než jsem čekala. Dostalo se nám i trochu víc Jonaha, cźa čož jsem ráda. S Mallory a Catcherem to bude asi běh na dlouhou trať, ale to je asi přiměřené k situaci kolem nich. Těším se na další díl.

01.01.2023 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Pokračování nezklamalo. Ze splacení dluhu se stalo něco víc a oba se toho děsí. Týden v Dublinu byl skvělý. Uvidíme co přinese závěr.

01.01.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Skvělé! Přečetla jsem to za jeden večer a nelituju. Kiera je tvrdohlavá a hlavně hrdá, což Mounta láká především. Má to náboj, svižný děj i zvraty.

01.01.2023 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Mně se díl líbil. Akce bylo hodně a dávalo to smysl. Jen mě mrzí, že autorka hrozně upozadila Jonaha. Myslím, že je to velká škoda. Snad se objeví v dalších dílech.

28.12.2022 5 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

(SPOILER) Tento díl jsem přečetla jedním dechem. Byla jsem zvědavá, co se bude dít po událostech z minulého dílu. Kupodivu mě víc než všichni záporáci celé série, štval Frank. A padouch nepřekvapil, ale zamrzel. A docela je mi líto Jonaha. Těším se na další díl.

19.12.2022 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Mně ta série baví. Sice mám občas pocit, většinu knihy nikdo neví co se děje a jak to zastavit a pak najednou prásk a všichni najednou ví a velký zvrat je dokonán. Nic to nemění na tom, že příběh je psaný poutavě a určitě dočtu celou sérii.

19.12.2022 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ztím se mi od autorky líbily všechny knihy. Sinners of Saint asi nejvíc. Tato mě také bavila. Měla pár míst, které mě uplně nebavily, ale v závěru jsem byla spokojená. Chvílemi jsem se i zasmála. Těším se na další knihy. Skvělá oddechovka.

20.11.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Do poslední chvíle jsem neměla zdání, jak to dopadne. A rozuzlení mě překvapilo. Série je skvělá. Josie a její tým mě moc baví a těším se na další díl.

06.11.2022 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Jo! Šéfinspektor Logan je výbornej. Milion sarkastických keců a brilantní mysl. Vypadá to na další skvělou sérii.

30.10.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Miluju detektivky. Ale Kate Youngová asi nebude můj šálek čaje. Hrozně jsem se musela přemlouvat, abych knihu vůbec dočetla. Přitom zápletka i vysvětlení bylo super. Do dalších příběhů se asi nepustím, ale nebylo to špatné a věřím, že svoje čtenáře si to najde.

30.10.2022 2 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Další díl z dílny Patricie splnil očekávání. Bylo smutné sledovat osudy chlapců, kteří neměli šanci se stát muži. Neztrácela jsem se ve jménech ani v příběhu. Bylo mi líto, některých událostí, které se stát neměly. Jsem moc zvědavá na další díl a s čím Lottie a její parta přijde.

01.10.2022 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

(SPOILER) Kniha vcelku dobrá. Musí být hrozný pocit vnitřního rozpolcení, kdy Ali vlastně nevěřila Mikovi ani ohleděně incidentu, který se stal před více jak 20 lety, ale zároveň si nepřipustit, že něco takového mohl udělat muž, kterého si vzala a vybudovala s ním rodinu. Zároveň Karen taky nebyla skvělou kámoškou, což?

Nebyl to nějak extra napínavý příběh, ovšem myslím, že to ani nebyl záměr. Za mě docela fajn psychologický thriller.

29.09.2022 4 z 5