Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Tahle kniha mě vůbec nebavila, nemohla jsem ji dočíst do konce... děj mě vůbec nezaujal

27.12.2018 odpad!

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Příběh byl velmi emotivní jako všechny knihy od této spisovatelky. Moc se mi líbilo zpracování příběhu, úžasně popsané charakteristiky postav, i když si myslím, že tolik náhod by se člověku nestalo.

14.06.2018 4 z 5

Střípky štěstí Střípky štěstí Zuzana Francková

Tohle byla moje první knížka od této spisovatelky a opravdu mě nadchl příběh ze života. Těšila jsem se na pokračování dalšího příběhu o Vendulce a jejím těžkým osudu, který se s ní rozhodně nemazlil. Doporučuji nejen tuto knihu, ale i další povídky od této paní spisovatelky.

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Knížka se mi moc líbila, dobře se četla, i když tam bylo moc postav, ale každá hrála důležitou roli v ději. Líbilo se mi prolínání minulosti s přítomností i jak hezky se zachovala hlavní hrdinka vůči její sestře. Konec mě opravdu překvapil a moc se mi líbilo zpracování. Je to nenáročné čtení a milá oddychovka.

11.04.2021 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Knížka se mi moc líbila, příběh byl velice čtivý a nápaditý. Člověk si uvědomí, že ne vše, co je na sociálních sítích, je dokonalost i v reálném životě.

25.01.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha se dobře četla, ale ten konec se mi moc nelíbil...Už bych se k této knížce příště nevrátila

25.01.2021 3 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Krásná čtivá kniha plná tajemství a náhod

12.02.2020 4 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Dobrodružná a velmi napínavá knížka, která se četla jedním dechem

12.10.2019 5 z 5

Něžná píseň Něžná píseň Leïla Slimani

Ze začátku jsem knihu hltala, ale postupem času byl děj nudný víc a víc. Postavy byly chladné a vše tak nějak bez emocí..

30.07.2019 2 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Vůbec nevím kde začít. Pro mě to byla rozhodně TOP kniha plná emocí a rozhodně bych nečekala takový konec. Rozhodně doporučuji přečíst

27.12.2018 5 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Velmi napínavá kniha, od které jsem nemohla odtrhnout oči.

11.04.2018 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nejhezčí romantická knížka, kterou jsem kdy četla. Opravdu mě pohltil příběh Johna a Savannah, který byl plný vášně a emocí. Byla přečetná jedním dechem za 3 dny a už se těším, až si přečtu další knížky od tohoto spisovatele.

15.01.2018 5 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Nejvíce se mi na knize líbilo, to, že to nebyla klasická romantika. Byla velmi napínavá a nemohla jsem se odtrhnout od příběhu. Přečteno jedním dechem a já jsem velmi spokojená.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nejlepší kniha, kterou jsem četla. V některých částech jsem dokonce i brečela dojetím. Příběh je velmi emotivní a pokud máte doma pejska - určitě doporučuji si tuto knížku přečíst. Pak se na svého mazlíčka budete koukat jinak

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Tahle kniha mě chytla za srdce a ne jedna slza ukápla. Jsem zvědavá na zfilmovanou verzi.

06.02.2023 5 z 5

Dar přátelství Dar přátelství Patricia Scanlan

Moc pěkný příběh o přátelství. Do detailu popsaný příběh a moc sympatická mi byla postava Hilary. Velmi oddechové čtení, které neurazí.

19.09.2022 4 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Knížka se mi moc líbila. Veterinářka Gillian vypráví o svých prvních veterinárních začátcích. Příběhy jsou velmi čtivé a některé i velmi smutné.

12.07.2022 4 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Vůbec jsem knihu nedočetla. Příběh totálně o ničem

05.11.2021 odpad!

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Knížka mě vůbec nezaujala. Od druhé poloviny jsem listovala a děj byl totální nesmysl. Byla to ztráta času

09.08.2021 odpad!

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Od této spisovatelky jsem přečetla pár knížek a vždycky se mi líbily a ani tato knížka nezklamala. Líbí se mi, že její příběhy jsou čtivé,děj byl napínavý a od samého začátku mě bavil a nedalo se od knížky odtrhnout. Knížku doporučuji přečíst i přes nízké hodnocení tady na databázi knih.

03.08.2021 4 z 5