Martina166 Martina166 komentáře u knih

Pokojská Pokojská Nita Prose

Hned od začátku mě příběh bavil. Zase něco jiného.

13.08.2023 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Moje seznámení s autorem. Začátek příběhu se mi líbil dost, pak to začalo trochu váznout, ale ke konci se mi příběh zase líbil.

13.08.2023 2 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Milé překvapení. Stalo se mi co málokdy - nalistovala jsem dopředu pár stránek, abych se ujistila, že se bratři např. z psychiatrie ,zdraví' vrátí na svůj mlýn.
Františku, Karle a faráři Hřibe moc jsem vám fandila.

27.07.2023 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Fáma. Našla jsem v ní pro mě nové téma: život se skrytou identitou a nedozírnou ničivou sílu ,,fámy" a hlavně pomsty. Příběh, který mě k sobě volal, čti, čti...Paní Lesley Karo, parádní prvotina!

21.08.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Velmi čtivá kniha! Mlčící pacientka mě doprovodila do prázdnin. Poslechla jsem si i ,,ochutnávku" z audioknihy. Petr Stach zvládl namluvit text výborně.

06.07.2021 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

ÚŽASNÁ KNIHA!!! Kyo, ty jsi obohatila můj život o další rozměr!

06.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Shari Lapena umí prostě napsat napínavou, čtivou detektivku. O tom žádná. Možná už těch manželů, kteří neodolali kouzlu Amandy, bylo moc. Hodně se mi líbila ta linie s vloupáním do bytů, do počítačů sousedů, s omluvnými dopisy, které napsala nešťastná matka...

27.12.2020 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

SUPER KNIHA. Největší překvapení léta. Hodně ...hodně se mi kniha líbila.

27.12.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Paní Karin Lednická, klobouk dolů. Super kniha.

19.08.2020 5 z 5

Paní plukovníková Paní plukovníková Rosa Liksom (p)

Mně se kniha líbila. Syrový příběh ženy na pozadí finsko-německo-sovětských událostí před 2. sv. válkou.

10.08.2020 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dobrá kniha. Našla jsem v ní zase něco nového.

10.08.2020 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Heřmánkové údolí - krásný název. Kniha se čte sama. Jen od přečtení Hany si nemohu pomoci a vše za ní ,,pokulhává".

27.07.2020 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Čekala jsem víc. To je samozřejmě můj problém. Myslím, že téma využití hypnózy, vztah lékaře a pacienta, komunity ...ještě čeká na lepší zpracování.

27.07.2020

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Spíš by mě zajímalo, co bych si o knize řekla ve svých třinácti čtrnácti letech ještě za Československé socialistické republiky, kdy tato témata byla tabu.

13.09.2019

Morská panna Morská panna Camilla Läckberg

Kniha se četla jedním dechem. Závěr (odhalení pachatele) moc vyšroubovaný.

19.08.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně dobrá kniha! Kdybych já napsala takovouhle knihu!

28.07.2019 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Dobrá kniha, ale Smrtka se mi líbila více. Na tu opravdu nezapomenu. Na tu ne.

09.05.2019