Morská panna přehled

Morská panna https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186436/bmid_morska-panna-wlA-186436.jpg 4 655 655

Vo Fjällbacke bez stopy zmizol muž. Hoci Patrik Hedström a jeho policajní kolegovia sú v stopercentnom nasadení, nedarí sa im zistiť, či je živý, alebo mŕtvy. Po troch mesiacoch ho nájdu – zavraždeného, zamrznutého v ľade. Keď vysvitne, že jeden z mužových priateľov, spisovateľ Christian Thydell, dostáva viac ako rok anonymné výhražné listy, situácia sa ešte väčšmi skomplikuje. Ktosi ho totiž veľmi nenávidí a udalosti nasvedčujú tomu, že ide o človeka, ktorý nezaváha pred uskutočnením vyhrážok. Polícia rýchlo pochopí, že vražda a anonymné listy spolu súvisia a všetky stopy vedú do minulosti...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (SK)

Sjöjungfrun , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Morská panna. Přihlašte se a napište ho.

Tučňák492
12.03.2024 5 z 5

Teda to byl hrozně smutný příběh. Vůbec ten hrozný konec, už držím v ruce sedmý díl a doufám, že to s Erikou a Annou dopadne dobře. Další palec nahoru a doporučuji

Lejdus
28.02.2024 5 z 5

Záhadné zmizení a vražda. Nikdo nic neví, nikdo nic neviděl. Každopádně další skvělý příběh autorky. Už jsem si říkala, že není možné, aby kvality jejích knih byly stále stejné ne-li lepší, ale je tomu tak!

Čand@
06.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Vlastne taký malý švédsky Dexter.
Autorke nemožno uprieť zmysel pre dobrú zápletku, aj keď som už niekde v tretine knihy úspešne vytipovala vinníka. Tentokrát sa jej nepodarilo zmiasť ma, preto za tento diel odo mňa jedna hviezdička mínus.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Morská panna v seznamech

v Právě čtených8x