Martina023 Martina023 komentáře u knih

Jiné životy Jiné životy Sofia Lundberg

Pěkná kniha o vzniklém přátelství dvou žen. Kniha se četla dobře.

06.10.2023 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Krásná nezapomenutelná kniha. Doporučuji.

06.10.2023 5 z 5

Návrat nežádoucí Návrat nežádoucí Lenka Potůčková

Tato kniha mě hrozně mile překvapila. Náhodně jsem se k ní dostala a musím říct, že byla krásná. Napsaná byla moc hezky,bylo v ní spousty pravdy a celá doba i když byla nelehká byla popsána citlivě, čtivě a už se těším až autorka vydá další knihu..kdyby bylo pokračování tak už teď se moc těším.

02.06.2023 5 z 5

Světlo nad Londýnem Světlo nad Londýnem Julia Kelly

Krásná kniha...mam ráda knihy,kde se prolíná minulost se současností. Do knihy jsem se naprosto ponořila a stálo to za to.

24.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kniha se četla sice dobře,ale něco mi tam chybělo.Nebo jsem možná měla jiné očekávání...alespon pro mě byla tato kniha trochu zklamáním.

24.01.2021 2 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Kniha se mi moc libila.Krasně se mi četla a hned jsem se začetla.

12.01.2021 5 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Příjemná knížka tak jako všechny od této spisovatelky.

07.01.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásná,smutná knížka,která asi nejen mě donutí se zamyslet nad tím jaká byla doba a jak špatně a nevhodně zvolená slova mohou ublížit a ovlivnit celý život.

06.01.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha byla pěkně napsána,taková milá oddechová četba. Ráda jsem se do knihy začetla a vychutnávala pohodu.

31.12.2020 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Pro mě jedna z nejkrásnějších knih.Jsem moc ráda,že jsem se k ní náhodou dostala. Kdybych měla vice času určitě bych knihu přečetla za chvíli.Doporučuji.

05.12.2020 5 z 5

Ztracená v Galábii Ztracená v Galábii Marie Formáčková

Kniha se čte lehce,ale přiznám se,že jsem od knihy čekala asi vice.Možná to byl styl psaní-vyprávění ,nebo jsem čekala propracovanější příběh.

23.11.2020 3 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Kniha se mi líbila a bylo to pěkné zakončení celé série.Kniha se mi četla moc hezky takové odpočinkové čtení.

19.11.2020 4 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Kniha se mi moc líbila, líbil se mi děj i zpracování.Kniha byla něžná,krásná ale zároveň i hodně smutná.

01.11.2020 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Kniha se mi moc líbila, mám ráda propojení minulosti se součastností.Komu se toto propojení líbí,měl by si knihu přečíst.

14.10.2020 5 z 5

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

Kniha se mi moc líbila, četla se sama... už se těším na další díl ať vím,jak to bude pokračovat.

25.09.2020 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Krásná kniha a i když je psána o těžké době,je napsána moc hezky a já jsem se s knihou sžila a už teď se moc těším až vyjde další díl.Kniha je opravdu moc pěkně napsaná a jsem moc ráda že jsem si jí přečetla.

20.07.2020 5 z 5

Tá hudba mi stále znie v hlave Tá hudba mi stále znie v hlave Agnès Martin-Lugand

Knihu jsem dočetla,ale z knih od autorky se mi zdá nejslabší.

29.06.2020 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha se mi ze začátku četla moc hezky, příběh se mi moc líbil a také tím, že pocházím z tohoto kraje jsem si dokázala představit o čem autorka píše.Bohuzel ke konci už to bylo nějaké zrychlené, neslané nemastné a to bylo škoda.Ale určitě jsem ráda že jsem si knihu přečetla.

18.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kniha se mi líbila, taková odpočinková, milá.Četla se sama.

06.06.2020 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Kniha se mi moc líbila,byla smutná,ale byla v ní i naděje... když jsem knihu četla,jako kdybych byla součástí.

18.05.2020 5 z 5