Třpytivá hodina přehled

Třpytivá hodina https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427442/bmid_trpytiva-hodina-2NF-427442.jpeg 4 197 197

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů, který má jediný cíl: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče. Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení nikdy nemůže být jeho, nedokáže ji opustit. Láska, kterou prožívají, je opravdová. Selina sní o šťastném životě po jeho boku, pak ale dojde k tragédii, která ji donutí učinit rozhodnutí, které je bezpečné, místo toho, které je správné… Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích, zasazený do období bouřlivých změn mezi dvěma světovými válkami.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Glittering Hour , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třpytivá hodina. Přihlašte se a napište ho.

ctenarEva60mq
22.02.2024 3 z 5

Kniha se mi líbila i když přibližně do půlky to bylo trošku dlouhé a únavné ale konec krásný i když smutný.

cornetka
29.12.2023 4 z 5

Ze začátku se mi zdál děj takový utáhlý a pomalý. Konec to ale vyvážil - byl sice smutný, ale i krásný. Je to příběh plný emocí, především ten konec, ale také tajemství a zakázané lásky, která nikdy neskončila. Konec není veselý, ale o to silnější zážitek to je.

mynonka
31.05.2023 4 z 5

Stejně jako první autorčina kniha je i tato srdcervoucí i hřejivá zároveň. Akorát se mi jako matce hůř četla.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Knižní novinky (5. týden)

26.01.2020

Kniha Třpytivá hodina v seznamech