Martina023 Martina023 komentáře u knih

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Kniha byla moc pěkná, četla se sama a jelikož má dvě časové linie a to je můj šálek kávy nemůžu říct jinak než že to bylo pohlazení po duši.

04.09.2019 5 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Tato kniha se mi líbila. Mám ráda dvě časové linie a tato kniha mě pohladila. Neříkám, že by to byl můj top, ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Taková klidná, pohodová knížka.

19.08.2019 5 z 5

Střípky Střípky Táňa Keleová-Vasilková

Příběh ze života.Pohodové čtení. Tato kniha jako všechny od této autorky se čtou velmi dobře.

06.08.2019 5 z 5

Tajemství modrých dopisů Tajemství modrých dopisů Emily Bleeker

Kniha se mi velmi líbila,i když jsem nevěděla co od ní čekat, mile mě překvapila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout a musela jsem vědět jak to dopadne.

01.08.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Četla jsem všechny knihy od této autorky a bohužel tato byla nejslabší...kniha se četla dobře,ale ten konec byl tak neuvěřitelný, divný a hodně mě zklamal.

23.07.2019 2 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Námět knihy, není špatný, ale tak jak jsem se na knihu těšila, tak mě bohužel trochu zklamala. Škoda, že námět nebyl více propracovaný. Přišlo mi to jako červená knihovna a hlavní hrdinka je až moc super hrdinka...V normálním životě to tak opravdu není..,ale chápu, že se jedná o knihu.

20.07.2019 1 z 5

Nejdelší cesta domů Nejdelší cesta domů Sabina Zelená

Knihu jsem přečetla docela rychle, ale přiznám se, že jsem se do ní nemohla začíst. Příběh mi přišel velmi smutný a hlavní hrdinka to neměla vůbec jednoduché...

20.07.2019 2 z 5

Kniha se mi líbila,byla taková z opravdového života.Zasmala jsem se a říkala jsem si, že je to opravdu fajn pohled na běžnou rodinu.

02.07.2019 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Krásná, úžasná a nesmírně smutná kniha na kterou budu muset dlouho myslet.Sama nevím,zda teď hned začnu číst další knihu...asi budu muset tuto knihu dlouho vstřebávat.Hodně jsem u knihy plakala...Je neskutečná,ale myslím si, že není ke čtení pro každého.

16.06.2019 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Kniha se mi líbila,i když Dopisy...na ty asi nemá,ale určitě jsem moc ráda že jsem si jí přečetla...a stojí za to.

11.06.2019 4 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Kniha se mi moc líbila.Mam ráda tento typ knih.Jen škoda, že nemůžu číst tak často jak bych chtěla...????

11.06.2019 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Krásná kniha, jsem ráda že jsem si jí přečetla...

26.04.2019 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Další kniha úžasné autorky...nemohla jsem knihu odložit.Stoji za přečtení..

26.04.2019 5 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Knihu jsem přečetla jedním dechem,i přesto že je smutná je napsána moc pěkně, čtivě a musela jsem jí dočíst... určitě stojí za to se nad tématem zamyslet.

26.04.2019 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Moc pěkná kniha, o těžké době o lásce i pomoci.

23.03.2019

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Kniha byla velmi zajímavá, z počátku jsem měla problém se vyznat v osobách, ale postupně jsem si vše zafixovala a pak už jsem nemohla přestat číst.

19.03.2019 4 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Krásná kniha...doma šlo vše stranou, musela jsem číst...doporučuji.

02.03.2019 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Tuto knihu jsem přečetla za pár dní a určitě se budu k této autorce vracet. Kniha se mi velmi líbila..to jak postupoval život hlavních hrdinek...že v dospívání ,mládí máme krásné představy a život je potom úplně jiný...Přistihla jsem se, že se zamýšlím i nad svým životem a knihu mám stále v mysli.

24.02.2019 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Krásná kniha,kterou jsem přečetla za pár dní.V knize byly momenty,ktere bych necekala...o to víc se mi kniha libila.

20.02.2019 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha, která se nedala odložit. Určitě stojí za přečtení a budu na ni myslet..

11.02.2019 5 z 5