marta14 marta14 komentáře u knih

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

3,5 hvězdičky... Byla to pěkná oddechovka, ale předchozí kniha autorky se mi líbila víc. Každopádně jsem se u toho opravdu zasmála :).

20.11.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Mně se víc líbil první díl, tady tomu dávám 4,5 hvězdičky. Ale už se těším na třetí. Jsem moc zvědavá, jak to autorka uzavře.

25.09.2021 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Hodnotím 4,5. Začátek byl takový pomalý, ale pak se mi to moc líbilo. Rozhodně lepší jak první díl.

21.04.2021 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Dávám 3,5 hvězdičky. První polovina knihy mě moc nebavila, ale jakmile Lily zjistila, kdo píše dopisy, tak to bylo skvělé. Druhou polovinu knihy jsem přečetla za den, škoda, že první půlka byla nuda.

15.04.2021 3 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

4,5 hvězdiček... Tento díl byl za mě nejslabší z této série. I tak to ale miluju. jen to nebyla taková bomba.

09.04.2021 4 z 5

Odmaskovaná Julie Odmaskovaná Julie Teri Wilson

Úžasné čtení! Opravdu jsem to nečekala, příběh mě dost překvapil. Doporučuji číst s čokoládou v ruce :D

12.03.2021 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Zase hrozně čtivé, miluju to! Ale stále jsem nějak nepochopila o co de v tom jejich klubu... A taky, jakto že tam byla kapitola v té ,,válce", kde někdo umřel, ale o kapitolu dál už žil... Asi jsem tam něco nepochytila, ale nevím proč, mi to ani nevadí. Čtení jsem si moc užila.

28.02.2021 4 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Nějak tomu chyběl zvrat, ale konec tu knihu celkem napravil, takže za mě 3,5 hvězdičky. Bylo to dost čtivé a ten nápad se mi líbil, ale provedení už nic moc no...

18.01.2021 3 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

4,5* bylo to zase úžasné, stejně jako první díl. Miluju to!

19.11.2020 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha byla skvělá, ale ta Joss mě teda někdy fakt vytáčela. Ale Bradona jsem si zamilovala.

22.10.2020 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

3,5* mně se to líbilo a kdybych byla o nějaký ten rok mladší, tak dám i víc hvězdiček. Povinnost pro milovníky kávy.

13.09.2020 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

3,5* Předchozí dva díly byly úžasné, ale tady mi vůbec nesedla hlavní hrdinka... I tak to však bylo čtivé a Will se mi líbil, ale to chování Hanny...

17.08.2020 3 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Mně osobně se to líbilo. Ráda jsem si z tohoto skvělého světa přečetla něco, kde se konečně nebojuje a nikdo neumře.

10.08.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Prvních 40 stran jsem byla zklamaná a zvyknout si na styl psaní taky dalo zabrat. Každopádně se mi to pak líbilo. Tedy až na toho náladového Lukasze, který mě jednu dobu fakt naštval. Ta detektivní zápletka to zachránila a já se těším na další díl!

24.07.2020 4 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Moje druhá kniha od autora. Moc se mi líbí, že má vždy takovou originální zápletku. Na knihu Marina, kterou miluju, to však nemá. I tak to byla pěkná kniha :).

13.05.2020 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Tato kniha se mi opravdu líbila. Zamilovala jsem si to a citově mě to někdy ničilo. Já bych si ale vybrala toho druhého, narozdíl od Emmy. Je to ale jen můj názor... Jinak knihu samozřejmě doporučuji.

19.04.2020 5 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Tohle bylo rozhodně lepší jak první díl. A už se těším na pokračování, snad to vydají... Dokonale se to čte, a všechny ty lidi tam si zamilujete.

08.03.2020 5 z 5

Velké překvapení pro malého méďu Velké překvapení pro malého méďu Marie-Danielle Croteau

Krásná knížka pro nejmenší :). A plus za ty krásné ilustrace!

09.02.2020 4 z 5

Nezadaná Nezadaná India Desjardins

Dala jsem si rereading. Líbí se mi to :).

08.09.2019 5 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Dala jsem si rereading a stále to miluju. Nejlepší kniha... :)

25.08.2019 5 z 5