Zlodějská přísaha přehled

Zlodějská přísaha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431545/bmid_zlodejska-prisaha-cKR-431545.jpg 5 546 546

Zlodějský tanec série

< 2. díl

Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni. Oba tak musí zachovat chladnou hlavu mezi nepřáteli a hledat spojence na těch nejnepravděpodobnějších místech. A nad hlavou se jim vznáší stín smrti…... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Vow of Thieves , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějská přísaha. Přihlašte se a napište ho.

Thalin
14.04.2024 4 z 5

Do druhého dílu jsem se pustila hned po prvním a okamžitě jsem se začetla. Vlastně mnohem víc než do jedničky. Ale pak se to trošku zlomilo a ta středová část, kde každý řeší něco jiného se mi celkem táhla a zrovna linka Kazi mě až tolik nebavila. Vyvažovala to ta Jaseova, jeho putování mě zkrátka bavila mnohem víc. Trošičku mi neseděla ta jejich láska až za hrob. Protože kniha přímo navazuje na jedničku, takže ne moc veliký časový posun, ale tady jakoby jejich vztah udělá hrozně veliký skok a mě to moc nesedělo. Čistě s ohledem na vcelku krátkou dobu, co jsou spolu. Ale budiž, holt nejsem tak romantická duše. Je fajn, že to není roztahané na třetí díl, dva jsou tak akorát a hezky se to uzavřelo. Takhle je to celé čtivé, celkem akční a bavilo mě to.

DannyLady
30.03.2024 4 z 5

Skvělé ukončení duologie, která byla dle mého názoru o něco lepší než původní trilogie. Kniha plná akce a zvratů hned od začátku. U této autorky velice oceňuji střídání vyprávění z různých pohledů postav. I tak se mi z nějakého důvodu o maličko víc líbil druhý díl. Každopádně do budoucna by se mohla třeba autorka zaměřit na Paxtona, kterého jsem si oblíbila a jistě by mohl dostat vlastní příběh.

maluck
13.03.2024 4 z 5

Pokračování příběhu Kazi a Jase bylo stejně dobré jako první díl, dokonce obsahovalo i o něco více akce. Jsem ráda, že je vše ukončené. Osobně preferuji série, které mají menší počet dílů.

Knižní novinky (10. týden)

01.03.2020

Život, sny, rodina - někdy to možná všechno skončí špatně. Ale milovala jsem a byla milována, hluboce a beze zbytku, ne jednou, ale dvakrát v životě. Nevyměnila bych to ani za všechny poklady světa, které by mi Monteque mohl nabídnout. - Kazi

Kniha Zlodějská přísaha v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech6x

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mary E. Pearson
americká, 1955