Nezadaná

Nezadaná https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198148/bmid_nezadana-wGr-198148.jpg 4 231 56

Po několika bolestných rozchodech se Nezadaná rozhodla, že bude žít sama, bez partnera a spokojeně. Když si ale po nějaké době uvědomí, že jediný muž, který ji v poslední době viděl nahou je její lékař, musí se zamyslet... Je opravdu single život tak skvělý?

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Motto

La Célibataire , 2012

Cara.17
11.04.2024 4 z 5

Myslím, že toto dílko splnilo svůj účel. Je zde lehkou a zábavnou formou ukázaný život jedné single slečny - se svými klady i zápory. Většina momentů mi přišla trefná, u některých jsem se zasmála, ale bylo tam i pár těch, které mi připadaly trochu trapné a hloupé.
Pokud si některá dívka/žena svou svobodu užívá, pak by se pro ni dala tato knížka použít jako dobrý a vtipný dárek. Dotyčný dárce by si tím ale měl být na 100 % jistý, poněvadž v opačném případě by mohl způsobit víc škody než užitku.

Knihotyna
31.08.2023 4 z 5

Jaké je to být nezadaná? Jak vidíme taková žena ostatní ženy? Valentýn? Dle čeho si vybírá muže? A jak často myslí na svého bývalého?

Milý komiks - líbivá kresba a "holčičí" styl :) - hlavní hrdinka komiksu má podle mě super vkus na oblečení a módu!

Štěpinambura
02.10.2022 3 z 5

Hezké ilustrace a bylo to i vtipné, ale s Nezadanou jsem se nedokázala stotožnit.

Lka
29.07.2022 4 z 5

Krásná komiksová kniha, nad kterou jsem se usmívala. Nejsem sice cílová skupina, ale mě se to líbilo, takové odpočinkové počtení.

katynka78
05.11.2021 3 z 5

V letošním roce jsem se vrátila ke svým milovaným komiksům, které mě baví již od mladého věku.
Objevuju, co je nového a nacházím zajímavá témata, která díky tomuto zpracování projdu za chvilku.
Knížka je velmi krásně ilustrovaná, je milé do ní koukat. Usmívala jsem se a to i přesto, že dávno nejsem ve věku hlavní hrdinky, dávno nejsem svobodná a nezadaná a bezdětná.
Ale to období si pamatuju, proto jsem se těmi situacemi bavila.
Líbilo se mi i to, jak autorka popisuje, co je na single životu náročné a zároveň ukazovala, že vše se dá zvládnout s humorem.

Za mě fajn oddechovka, u které se dá vzpomínat a nebo kývat hlavou, že tomu tak je.

A já jen dodávám, že každý věk, každý stav a každé rozpoložení má svá plus a svá mínus. A to je na životě to krásné.

Schuminka
20.04.2021 4 z 5

Vizuálně zajímavé, místy vtipné, obsahově poměrně klišoidní - žena bez muže si v některých situacích (přítomnost pavouka) sama neporadí.

dewey
04.02.2021 5 z 5

Nádhera! Kratičká jednohubka pro zadané i nezadané. Svižné, nápadité, svěží. Co na mě zanechalo dojem: kolika způsoby jde zkusit otevřít konzervu; dedukce – kdo kupuje celý kartón mléka; zapínání šatů. Velmi mě oslovily i úžasné ilustrace.
Nebojte se sáhnout po Nezadané, i když komiksy jinak nejsou váš šálek čaje. Nebudete litovat.

lily_maleckova
06.01.2021 4 z 5

Milý a zábavný komiks :)

denydean
12.09.2020 4 z 5

Vtipná jednohubka na dopoledne, nebo na počteníčko u blížícího večera na balkone, zahradě anebo jen tak u kávy / čaje v pohodlném křesle s nohama na hoře.

Libi.livres
10.08.2020 5 z 5

Tak tohle bylo vážně super, je to taková knižní jednohubka, jelikož se jedná o komiks, který máte za malý moment přečtený. Kniha je opravdu velmi pěkně graficky zpracovaná a rozhodně se u ní nebudete nudit. Příběh je založen na strastech a radostech momentálně nezadané dívky, takže jsme svědky jak prožívá rozchod, jak se s tím vyrovnává a jak se pouští do nové single etapy, což s sebou přináší spousty komických a vtipných momentů ze života, a myslím, že každá z nás se v některých situacích najde. Doporučuji jako zábavnou knihu pro zasmání a opravdu i na kochání, jelikož ilustrace jsou vážně velmi povedené živé a krásné.

lenkaabooks
20.06.2020 4 z 5

Vtipný komiks o poněkud povrchní single dívce. Graficky super.

Jizi
15.05.2020 2 z 5

Netušila jsem, že je ještě v módě zobrazovat single ženy po třicítce jako osoby, jejichž hlavním životním cílem je najít si dokonalého muže - a všechno ostatní je v zásadě podružné, případně je to má nasměřovat k tomu, aby onoho pana Božského potkaly.
Kresba, kolorování, lettering a vůbec knížka jako celek je moc hezká a milá a příjemná a tak vůbec - ale vážně, to jako vážně?

janasim
12.03.2020 5 z 5

Rychlé, vtipné, všeříkající. Skutečně jsem se bavila. Jak textově, tak ilustračně velmi povedený komiks.

Sidonka3
29.01.2020 3 z 5

Komiks o nezadané ženě. Formou krátkých příhod a vtípků se dozvídáme o starostech a úvahách svobodné "single" holky. Psáno pouze pro pobavení, s nadsázkou a nadhledem. Například v kapitolce nevýhody osamělého soužití se řeší otázka, kdo té citlivé, osamělé dívce zabije v bytě pavouka, co jí leze po zdi? Ještě že má bývalého přítele a jeho mobilní telefonní číslo! :)

Johanaop
24.11.2019 5 z 5

Krásné kresby :)

marta14
08.09.2019 5 z 5

Dala jsem si rereading. Líbí se mi to :).

JointlieKat94
26.08.2019 5 z 5

Tak to bylo krásné!
Čekala jsem nějaký příběh, ani nevím proč, ale tohle bylo asi o 70% lepší, než příběh.

Autorka tu vykresluje každodenní trable nezadané ženy, a každá se v tom musíme poznat.

Fakt krásný! :)

Kate18
25.03.2019 5 z 5

Skvělá knížka, která pobaví jak zadané, tak nezadané. Myslím, že se v ní najde každá ženská.. a hlavně, je v ní spousta pravdy, kterou si člověk přečtením uvědomí.

nakavusterezou
19.07.2018 3 z 5

Průměrný a vtipný komiks, ve kterém se určitě najde každý dívka a žena :)

Madluska
02.07.2018 4 z 5

Každá alespoň chvíli nezadaná dívka/žena ve věku 20-30 se v tom více či méně najde. :-) Vtipné postřehy ze života single lady s úžasnými obrázky. Škoda jen, že jsem čekala nějaký ucelený příběh. Nicméně celkem úspěšně jsem knihu poslala i po známých. :-)

komiksy pro dívky život bez partnera (singles)

Autorovy knížky

India Desjardins