Markéta948 Markéta948 komentáře u knih

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Pěkné oddechové čtení. Kniha mě zaujala hned od začátku. Určitě dám prostor dalším knihám této autorky.

25.04.2022 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Napínavý čtivý příběh. Plný zápletek. Velice mě kniha bavila číst. Žádné nudné pasáže. Doporučuji.

23.04.2022 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Jedná z nejlepších knih s touto tématikou. Určitě by neměla chybět těm co je toto téma zajímá. Skvělé napsáno. Nemám co vytknout. Doporučuji.

11.04.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se četla dobře. Líbila se mi, ale znovu bych se k ní nevrátila. Děj mě nevtahl a čekala jsem nějaké větší zápletky. Kniha nenadchla ani neurazila.

08.12.2021 1 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Kniha se mi četla velmi dobře. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Vyhovoval mi styl psaní a krátké kapitoly. Kniha měla spád a skvělý děj. Samozřejmě nečekaný konec. Vřele doporučuji.

23.11.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí díl se mi z této série líbil nejvíc. Poutavý od začátku. Zaujalo mě, že se řešila minulost hlavní hrdinky a tím pádem nám ji autorka více vykreslila. Těším se na další díl.

23.10.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Knihu tohoto žánru jsem četla poprvé a velmi se mi líbila. Četla jsem ji jedním dechem. Děj je napínavý a každou stránkou nepředvídatelný. Doporučuji.

11.07.2021 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Téma knihy se mi líbilo. Část Avery byla méně zajímavá. Myslím si, že "milostná" zápletka tam vůbec nemusela být. A co nešlo přehlednou byly překladatelské chyby.

01.05.2021 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné čtení. Kniha mě velice bavila, upřímně jsem se místy rozesmála. Od tohoto autora nejlepší kniha, kterou jsem četla. Doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

V knize jsem přečetla první dvě povídky. Poté se mi už dál číst nechtělo, protože mě to nebavilo. Knihy této autorky se mi líbí, ale Dědina bohužel ne.

07.04.2021 1 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha se mi líbila. Očekávála jsem pobavení a oddychovku a to se mi splnilo.

05.04.2021 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha se mi četla dobře. Taková oddechovka. Klasický děj s jasným závěrem. Kniha nenadchla, ale stojí za přečtení. Kdo má rád lékařské prostředí, tak se kniha bude líbit.

21.03.2021 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tato kniha mě velice zasáhla. Čtivá. Místy mi nedělalo dobře popsání děje - ta hrůza co se stala. Nikdy nepochopim. Vyhledávám knihy s podobnou tématikou a tahle pro mě byla "nejlepší". Dlouho budu vstřebávat dojmy, které ve mě kniha zanechala.

19.03.2021 5 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Mam ráda knihy této autorky. Jsem pro mě příjemná relaxace. Čtivé, poutavé.
Tato kniha byla poutavá a dobře se četla.

03.03.2021 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Tato kniha mě velice zasáhla. Čtivá, zdrcujici, napivana. Určitě se k ní jednou zase vrátím. Doporučuji přečíst.

03.03.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je pro mne zatím nejlepší od této autorky. Doporučuji přečíst.

01.03.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tuto knihu jsem četla na doporučení. Oddechovka u které nemusíte přemýšlet. Bavila mě první část, kterou jsem si přečetla. Po "otočení " knížky, jsem se místy musela nutit, abych ji dočetla, protože jsem věděla, jak to "asi" proběhne. Ve výsledku je kniha čtivá a věřím, že si najde své fanoušky.

01.03.2021 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tuto knihu jsem četla jedním dechem. Pěkně psané. Smutné. Doporučuji.

01.03.2021 5 z 5