Mamka_cte Mamka_cte komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knihu jsem četla v #zanrovavyzvasfreyou za žánr Historický román. Knihy s touto tematikou jsem přestala číst s narozením prvního syna, protože o utrpení a umírání malých děti jsem nedokázala už číst. Tuto knihu jsem přečetla celou jen za jeden den. Můžu tedy říct, že mi tato tematika chyběla a opět ji zařadím do svého čtení. Děkuji za tuto výzvu, připomněla mi, co jsem na tomto žánru měla tak ráda a těším se, co objevím dále!

Od autorky je to druhá kniha, co jsem četla. První byla Musím tě zradit a dozvěděla jsem se plno nových informací a tady, tady to nebylo jinak. Toto jsme ve škole teda nerozebírali, vůbec jsem neměla tušení, že pobaltské obyvatele přesunuli (uklidili) na Sibiř.

Autorka píše poutavě, šíří osvětu a připomíná minulost. Kniha není lehké čtení. Číst o umírání lidí a hlavně dětí, je hrozné.

Začátek knihy byl zkouška, jestli tuto tématiku už zvládnu číst. A to, že transport čekal několik hodin na ženu, která zrovna rodila a poté ji rovnou s novorozenětem a celou od krve naložili, byla opravdu veliká zkouška. A takových věcí, tam bylo víc.

Příběh se mi moc líbil. Lehká romantická linka, lidskost, naděje, ale zároveň utrpení a smrt.

Opět tedy tuto tematiku zařadím do své četby. Před narozením prvního syna, to byl můj nejoblíbenější žánr.

18.01.2024 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Tohle jsem si maximálně užila! Pořad jsem se smála a nemohla přestat číst! Za večer jsem ji slupla jako nejsladší cupcake a kniha si vysloužila i štítek Nejlepší kniha za měsíc únor. Tak moc se mi líbila.!

Blaire mi byla sympatická od začátku a za její těžkou cestu za svým snem jsem ji obdivovala.
Ronan byl prostě dřevoblbec a totální úžasňák. Jak ze strany chování, tak skrz jeho úžasnou rodinu (hlavně dědeček).
Jejich konverzace a hlášky jsem si vždy četla několikrát, smála jsem se jak trubka .. až na mě můj snoubenec koukal jako na blázna.

V knize se objevuje nějaké to menší pochybování o druhém člověku, šílená rodina, plno humoru, romantická linka a plno chemie. Nejvíce jsem trpěla při popisování všeho toho jídla a hlavně sladkého.

Největší a jediné mínus je ta obálka, která je úplně mimo mísu. Postavy si nejsou ani podobné. Maximálně je dobře ten cupcake.

Jinak ale nemůžu jinak než doporučit!

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Dupík pořád kroužil Rothovi u ramene a znovu zaskřehotal . a ten skřehot se proměnil v řev, ze kterého se dům otřásal ještě mohutněji, než když se objevili Alfy.
Roth sklopil bradu a zahubil se. „Jak už jsem kdysi říkal, na velikosti záleží.

To, že je Jennifer Armentrout nadaná autorka už víme, ale tento díl a celkově tato série? MILUJU! Série Dark Elements má své čestné místo v knihovně jisté.

Už se mi několikrát stalo, že se mi první dva díly série líbí, ale třetí díl je propadák. Ale tady? Nejlepší díl ze všech! Totální horská dráha emocí a to nezmiňuji, kolikrát jsem brečela! Při čtení budete potřebovat kapesníky a rozhodně v části s Bambi.

Líbil se mi humor, lehká erotika, vtipné přezdívky od Caymana, samozřejmě sám korunní princ pekel Roth a mnoho dalšího.

Milostný trojúhelník se konečně vyřešil a s rozhodnutím Layly jsem naprosto spokojená. Čtenáři této série se rozdělují na dva tábory. Team Roth a team Zayne. Já jsem na beton team Roth!

Líbilo se mi, jak si autorka pohrála a vyřešila celou situaci s Lilinem. Ale největší plus této série jsou prostě pokrevníci! Jeden dokonce přibude a jako milovník Malého prince? Za mě je výběr naprosto úžasný.

Na třetí díl a úžasné zakončení série se ten rok vyplatilo čekat. Rozhodně budu doporučovat každému, protože já Dark Elements fakt žeru. Což jde asi vidět a těším se na novou sérii od autorky.

30.12.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Na tuto autorku jsem slyšela samou chválu, ale k čtení jejích knih jsem se ještě nedostala. Takže když jsem viděla společně čtení u @lulucinax , tak jsem neváhala! A udělala jsem dobře, protože jsem si to čtení maximálně užila.

Příběh se odehrává v malebném hotýlku na Islandu a popisy míst jsou tak krásně napsané, že si připadáte, že jste přímo na místě.
Postavy v knize si musíte přímo zamilovat. Moje oblíbená postava je určitě Hekla, i když celý personál hotelu a obyvatelé z okolí, jsou obětavé zlatíčka a zábava v nimi určitě nechybí.

V příběhu se vyskytuje super humor, emoce, chutě a pár kratších pasáží erotiky. Nejkrásnějším na knize ale je to cestování, výlety a popisy celého Islandu. Má oblíbená část je ta, když jsou Lucy s Heklou v “sněžítku. ALE! Když Alex řekl Lucy “sassenach, hned jsem se objevila v cizince. miluju

Autorka mě vážně nadchla, takže se těším, kam s ní vycestuju dále. Děkuji holkám za společnost.

21.02.2024 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tuhle knihu jsem viděla snad všude! Otevřeš Instagram - je tam, otevřeš tiktok - je tam! To už se fakt bojíš otevřít lednici. Většinou u mě platí, že když má něco velikánské ohlasy, tak já jdu proti proudu a knížka se mi nelíbí. Jsem ráda, že tady to tak nebylo. Sice jsem z příběhu nebyla úplně vedle, ale katastrofa to taky nebyla.

Příběh je originální tím, že se odehrává v prostředí laboratoře. Nic takového jsem zatím ještě nečetla. Ale co mě bavilo nejvíce? Humor a samozřejmě Adam!

Olive mě hrozně vytáčela, trubka. Dohromady s Adamem to ale fungovalo, takže dobrý. Malcolm byl strašně super a Anh divná, nějak jsem jí nevěřila. Jak kdyby o vztahu mezi Olive a Adamem věděla celou dobu. Popostrkávala je vždy ve vhodnou dobu.

Zvrat s Tomem mě dostal! To jsem měla nervy. Hajzl jeden.

Knihu jsem přečetla za jeden den. Dobře se čte a má krásnou obálku. Takové oddechové čtení, když se chcete zasmát. Doporučuji.

Co vy a dýňové latte? Za mě ano!

18.01.2024 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Knihu jsem četla ve výzvě #12books12months . Už nevím, kdo mi knihu doporučil, ale úplně úžasný výběr to teda nebyl. Ale jsem ráda, že jsem přečetla knihu, kterou jsem měla už nějaký pátek v knihovně.

Příběh a tempo knihy bylo na můj vkus pomalé až nudné. Nebavilo mě to. Potřebovala jsem ale vědět, koho si to všechno vezme a hlavně, to velký tajemství, co Evelyn řekne Monique na konci svého vyprávění. A teda! Čekala jsem něco víc, něco většího.

Jediná postava, která se mi líbila byl Harry. Evelynin pátý manžel. Postava Celie mě neskutečně vysírala. Sobecká, manipulativní a toxická. Celou knihu jsem ji chtěla zaškrtit.

Vzestup Evelyn byl trnitý a bolestný. Pro slávu a peníze malém přišla o lásku.

Na knihu jsem četla několik kladných hodnocení. Pro mě to byl podprůměr. Škoda. Snad bude výběr další měsíce lepší.

18.01.2024 2 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

První co mě zaujalo byly obálky, jsou prostě NÁDHERNÉ! Plus přidejte pekelné prince, čarodějky a další fantasy postavy.
Pro mě knihy nakonec byly láska na první čtení a taky jsem oba díly zhltla ani ne za den a půl! Autorka píše neskutečně čtivě. Jsem ráda, že jsem se čtením počkala až do teď, protože příští měsíc vychází třetí díl a já nebudu muset čekat.

Moc se mi líbil vyobrazený svět (jak vesnice v Itálii, tak i podsvětí) a hlavně to, že každý princ měl své hříchy.

Příběhy obsahují plno fantasy postav, Italské recepty a vaření, vraždy a krev, ale i plno žhavých scén a zvratů.

Hlavní postava pekelný princ Ira - mňam! Tohle je prostě láska na první pohled. Chjo, já bych se nenechala přemlouvat do svazku jako Emília.
Emília byla nerozhodná puberťačka každým coulem, ale dohromady mi ti dva dávali smysl. Jejich chemie byla spalující.

První díl byl spíše rozjezd a seznámení s postavami a světem. Druhý díl už byla pořádná žhavá akce a zvraty. TOP

Doporučuji všem fantasy nadšencům, co mají rádi příběhy okořeněné nějakou tou erotikou.

20.08.2023 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Úžasná oddechovka se silným příběhem.
Neskutečně dobře se četla a moc se mi líbila! Za noc jsem ji přečetla, ani spát mě nenechala.

Příběh je hrozně předvídatelný:
- víte kdo je šéf
- víte kdo se nastěhoval vedle
- víte kdo je tatínek malé holčičky,..
ale i tak, se mi kniha moc líbila!

Nasmála jsem se, ale i dost poplakala! Hlavně ten konec. JJ a Bruce byli božani! Ti se mi z knižních postav líbili nejvíce! Úžasní náhradní tatínci.

Sera a Ben měli úžasnou chemii a napětí mezi nima by se dalo krájet. Nejvíc se mi líbilo, jak Ben žárlil při focení. Top!

Autorčino psaní se mi líbilo, takže se chystám na další její knihu! Doporučuji.

18.05.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Nádherná kniha, která ke mě doputovala ve štafetě od samotné úžasné autorky @m.k.hardy

Čtení jsem si opravdu užila a za necelé dva dny jsem knihu celou zhltla.

Strašně se mi líbil celý tým All Blacks! Jejich vtípky, soudržnost, vzhled namakanců s jemnou duší, ale hlavně podpora druhých! S nimi nikdy nikdo není sám. Nejvíce se mi líbila procházka, ale i cely večer po charitativním večírku! Moc jsem se nasmála, ale i dojala.

Hlavní postava Lily je fyzioterapeutka, její život z ní udělal opravdovou bojovníci a všechno ve svém životě si tvrdě vybojovala. Moc se mi líbila hlavně tím, že se těma tvrďákama nenechala zastrašit! Frajerka! Má oblíbená postava.
Její sestru nemůžu vynechat, takovou podporu od rodiny by měl mít každý. Úžasný člověk.
Přítel Lily a nejhorší postava Ben. No tak na toho jsem měla od začátku pifku. Štval mě od začátku a já bych na něj (tak jako Lily) hodná nebyla a vůbec bych si to zacházení nenechala líbit.
A koho nesmím zapomenout zmínit? To je přeci Alek, Alexander. Totální in love! Potetovaný, citlivý, někdy trubka, ale hlavně pořádný srdcař!

Chemie mezi Lily a Alexem? Sakra! Spálí vše v okruhu kilometru!

Knihu jsem si strašně užila a pořad jsem se usmívala, rozpalovala, ale i plakala. Tento příběh je jedno velký must have k přečtení a já ji budu doporučovat každému.

No a já jdu dělat co? Přeci číst druhý díl!

03.04.2023 5 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

První díl ze série Transcendence.

Na začátek musím říct, že kniha vyvolala strašně moc pocitů. Byla smutná, dojemná, vtipná a tohle všechno doplňovalo docela dost erotiky. Tuhle knihu si musí přečíst každý!

Kniha má převážně 3 hlavní postavy.
Swayze, jejího přítele Griffina a ovdovělého tatínka Nathaniela.

Do poloviny knihy jsem byla tým Griffin, ale potom už jsem přecházela z jednoho na druhého. Kdybych byla v kůži Swayze, tak opravdu nevím! Griffin je prostě všímavý a ohleduplný miláček, který je ještě k tomu hříšně sexy a vlastní Harleye. A na druhé straně je tu Nate. Tatínek malé Megan, ke které nejde si neudělat pouto. Ale to není vše, na povrch začnou vyplouvat jejich společné vzpomínky.

Autorka píše poutavě a od začátku knihy jsem nemohla přestat číst! Žádná postava mi nevadila a o to bylo těžší si vybrat tu, která se mi líbila nejvíce. Takže všechny!

Konec knihy byl šokující! A otevřený. Takže doufám, že má pro nás autorka přichystané pokračování! Nutně to potřebuji.

Myslím si, že kniha bude u mě soutěžit o štítek Kniha měsíce březen! Zasloužených 5 !

12.03.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Třetí díl série Mistři lásky, který ke mě doputoval od @annyshga . Děkuji za možnost zúčastnit se! Po otevření štafety jsem docela koukala, protože jsem si nevšimla, že je to třetí díl. Koukám na chlapa na obálce a více mě nezajímá. Na začátku knihy bylo upozornění, že se může číst samostatně, ale že se v ní nacházejí spoilery k předchozím dvoum dílům. Já četla zatím jen první díl, ale to mě nezastavilo.

Musím říct, že třetí díl je za mě nejlepší! A to jsem ještě nečetla ten druhý. Překvapilo mě, že je kniha dost tlustá, ale problém to vůbec není. Příběh je neskutečně čtivý, jiskřivý a vtipný.

V knize mě dost věcí i překvapilo. Třeba to, kdo byla ta tajemná žena co utekla. A nakonec i to, kdo je její otec. Fuuha. To jsem vážně nečekala.

Chemie mezi Tobym a Joannou byla super a moc mě bavila. Ale jinak mě Joanna neskutečně štvala s tím jejím postojem k mužům a vztahům. I když za to teoreticky nemohla.
Toby byl největší zlatíčko a takového chlapa prostě ve svém životě chcete. Starostlivý, sexy, vtipný a chytrý. Jeho neštěstí v životě bylo obrovské, jak už se vztahy a nebo skrz rodinu. Chudák.

První a třetí díl mám přečtený, takže už zbývá jen druhý, který mi také dorazí ve štafetě. Moc se těším! A tento díl musím prostě jen a jen doporučit! Úžasný!

07.09.2023 5 z 5

Červi v hlavě Červi v hlavě * antologie

Dvanáct hororových povídek, které si získaly mé srdce. Každý autor má své specifické psaní a svého čtenáře si 100% najdou všichni.

Vybrala jsem pár nejlepších povídek. Pro mě.

Návštěva
Houpací křeslo - NEJLEPŠÍ povídka, kterou bych klidně četla pořád dokola
Dům na konci vesnice
Nekoukej ven

Tato úzká knížečka skrývá čtivé poklady, které jsou strašidelné a napínavé. A každý poklad se od sebe liší, takže se čtenář vážně nenudí. Odehrávají se na hřbitově, ve výzkumném centru, ale například i v autobuse.

Obrovské plus příběhům dodávají ilustrace, které obstaral @jiri.dvorsky. Nádherné! To v knihách prostě miluju.

Doporučuji všem, co mají rádi hororové příběhy. Pokud ale nemusíte povídky, tak nebojte! Tady vám určitě vadit nebudou.

15.08.2023 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Druhý díl série Vzplanutí. Momentálně už mám přečtené všechny tři díly a musím říct, že tento druhý díl je nejlepší ze všech!

Tuhle knihu jsem zhltla za jeden večer, neskutečně mě to bavilo! Příběh je vtipný, citlivý, ale i romantický a jiskřivý. Objeví se zde problémy se sebevědomím a rodinou.

Joellen je zamilovaná do svého šéfa, ale ten se mi od začátku vůbec nelíbí. Postupem v knize jsem zjistila i proč.

Cameron je od začátku prostě mňam. Mladý a potetovaný skot co hraje rugby. Ahh. Byla jsem docela v šoku po tom, co jsem zjistila kolik mu je..

Chemie mezi Joellen a Camem byla boží! Tolika vtipů. Hopsal a Kačátko. Příběh doplňovali super sousedé a kamarádi, ale i kocour.

Příběh byl neskutečně čtivý a já se tolikrát smála jako trubka. I když je kniha předvídatelná (což u románů bývá) tak tento díl se autorce opravdu povedl!

Doporučuji všema deseti. Jednoznačně kniha měsíce Července!

08.08.2023 5 z 5

Kyselé bonbony Kyselé bonbony Kealan Patrick Burke

Kyselé bombony byl jen doplněk první štafety, ale za mě výhra! Tato jednohubka v podobě necelé stovky stran mě neskutečně bavila! Totálně čtivý a zoufalý.

Já bych se zbláznila, být na místě Phila! Totální bezmoc, když vám nikdo nevěří a vše nasvědčuje opaku než tvrdíte.

Pokud uvidíte řvoucí a vztekající se dítě v obchodě, tak zdrhejte!! Teda pokud to není opravdu vaše dítě.

Knihy od @goldendogbooks opravdu doporučuji! Je to něco jiného, než vám nabídnou v jiném knihkupectví. A já se těším na další knihy od nich.

14.07.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Štafeta, která mi dodala tolika neznámých informací. Děkuji @knihaopate

První co musím říct je, že já a historie nejsme vůbec kamarádi. Takže, když si přečtu knihu, která mě baví a dokonce mě něco naučí, super! Zbožňuju získávání informací touto cestou.

Kniha pojednává o drsném a krutém žití v Rumunsku za vlády Ceausescua a komunismu.

Tolikrát jsem si za knihu říkala, jaké vymoženosti a věci navíc máme. Teplá voda, doktoři, jídlo, elektřina, ale i to, zajít si do knihovny a nebo možnost pracovat kdekoliv a jakkoliv si budeme přát. Hrůza číst toto a srovnávat svůj život.

Romantickou linku autorka jen trochu naťukne, ale vůbec mi to k síle příběhu nevadilo.

Kniha se čte velice dobře a rychle, i přes to, co v sobě ukrývá. Autorka umí psát, ale i získávat informace. Tolika odkazů jsem v knize snad ještě neviděla.

Knihu jednoznačně doporučuji. Příběh co v sobě ukrývá, Vám vezme dech! Já ještě jednou moc děkuji za možnost si ji přečíst.

19.04.2023 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tohle byla přesně kniha, kterou jsem si vybrala podle obálky a jsem trochu zklamaná.
Po přečtení prvních stránek jsem už myslela, že knihu odložím na dobu neurčitou. Nápad je originální, ale zpracování mi příjde nedokončené. Nakonec jsem knihu dočetla, ale asi jen kvůli kapitolám s popisem vybraných životů (zpěvačka, pracovnice v útulku,...).

Kniha je o Noře, která je zklamaná svým životem a poslední kapka je smrt kocoura. Nora se pokusí o sebevraždu. Tím se dostane do knihovny a má možnost změnit své rozhodnutí a vyzkoušet plno svých alternativních já (glacioložka, slavná zpěvačka, olympyjská plavkyně, filozofka a mnoho dalších).

Krátké kapitoly a styl psaní mi moc neseděl. Vadilo mi i mnoho filozofie a přemýšlení o životě.. na to moc nejsem. A nakonec ...konec byl hodně předvídatelný a očekávaný už snad od začátku knihy.

Tato kniha v mé knihovně místo mít asi nebude, ale musím uznat, že takhle originální knihu jsem ještě nečetla.

07.03.2023 2 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Takhle kniha je jízda! Zvrhlé, sexy a tajemné - tři slova, které to celé dokážou popsat. A nejde přestat číst!

Ona - nezkušená, tvrdohlavá a navenek nebojácná. Elsa bojuje se svými démony a hlavně se zapomenutou pamětí ve snech, které ji vracejí vzpomínky na den, kdy zemřeli její rodiče.
On - sexy, bohatý, krutý a tajemný král školy. Aiden svou povahou a dominantností Vás dostane kam přesně chce. Ale i on má své problémy, se kterými se nedokáže vypořádat. A tím hlavním je ona.

V knize je hooodně erotiky a podrobných popisů, jak už nám to prozrazuje samotný název knihy. Příběh je plný žhavosti, šikany, ponižování, zastrašování a provokace - není pro každého, jak už sama autorka na začátku knihy udává.
Konec zůstal otevřený a skrývající plno tajemství, které nás mají nažhavit na další díl... a to se povedlo! Těším se moc, druhý díl Ocelová princezna vychází na konci března (předobjednáno)

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

První díl čtivé triologie, který se autorce povedl! Stránky mizely a za jednu klidnou neděli jsem měla přečteno. Kniha krásně poukázala, že i zlo má v sobě kousek dobra a dobro vždy není jen dobré.

V knize je plno nadpřirozena, například strážci/chrliči a různí démoni. Líbilo se mi, že autorka spojila novodobý svět a nadpřirozeno. Poukázala i jak lidi berou novou rasu a jak zapadne mezi ně.

V příběhu se převážně objevují tři postavy. Takový menší, ale hodně menší milostný trojúhelník.
Layla - napůl démon a napůl strážce, postupně se dozvídá, co a kdo vlastně je. Chovala se převážně jako malá a nerozhodná holka. Dost mi drásala nervy.
Zayne - strážce, který vyrůstal s Laylou a chránil ji před vším. Nevím proč, ale nedokázala jsem si k němu najít cestu.. takový nemastný/neslaný..
Roth - démon a princ podsvětí, toto už bylo jiné kafe. Jeho postava se mi líbila nejvíce, domácí mazlíčci v podobě pekelných koťat, tetování Bambi, které není jen tetování a prostě celá jeho podstata. Humor, sebevědomí, ale i piercing v jazyku. Škoda, že jsem se nedozvěděla kde má tedy ten další pierc.

Autorka ponechala otevřený konec a že to byl konec s velkým K, nečekala jsem to!Nejvíc se mi stejnak ale líbila Bambi.

Příběhu nechybělo jiskření, romantická linka, napětí, nějaké to tajemství, ale ani trochu humoru. Četlo se mi to vážně moc dobře a doporučuji.

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Druhý díl triologie Dark Elements. Tento díl se mi líbil méně, připadalo mi, že je to stále to stejné dokola. Jediné co, tak konec.. to byla topka a já koukala s otevřenou pusou, protože tohle, TOHLE jsem vážně nečekala. Ale i přes ten začátek se to zase četlo dobře a moc rychle byl konec. A opět.. zas otevřený konec. Autorka za to půjde do pekla

V tomto díle se úplně rozvinul milostný trojúhelník a Layla lítala mezi Zaynem a Rothem jak hadrová panenka bez mozku..
a snad už si v třetím díle konečně vybere. Doporučuji Rotha

Ani v tomhle díle jsem Laylu nemusela, ale už to bylo lepší Zayn se už taky rozhoupal, ale stejnak stále vedl ten temný princ Roth! On je prostě moje další láska ve světě fantasy.

Opět se tu objevila Bambi já bych taky chtěla takového oddaného mazlíka ta mě baví od prvního dílu!

Těším se na závěrečný díl, snad se i více objeví Dupík nebo koťata . V této serii Dark Elements si milovník fantasy přijde na své a ja nemůžu jinak, než doporučit.!

07.03.2023 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

V únoru (ten čas tak letí) jsem si dala společné čtení na tuto knihu. A moc se mi líbila! Už jen kvůli tomu, jak jsem se s holkama ve skupině zasmála. Děkuju.

Příběh se odehrává na střední škole a vyjadřování postav k “mému překvapení nebylo nevyspělé. Plusové body pro knihu! Celkově bych ji přirovnala k sérii Royal Elite.

Ella se po smrti matky živí jako striptérka, než ji “zachrání její opatrovník Callum, o kterém do té doby neměla zdání. Přivede ji do svého života mezi svých pět synů. Jedna dívka a pět bratrů. Sen nebo noční můra?

Postava Elly se mi líbila od začátku. Vše si v životě musela vybojovat a rozhodně nic neměla zadarmo. Bojovnice každým coulem. Podle toho i vypadalo to, jak se vyjadřovala a dokázala přežít mezi bratry.

Z bratrů se mi nejvíce líbil Easton, ale to se postupem v sérii ještě může změnit.

Kvůli holkám v Sč jsem věděla, že konec knihy bude asi jeden velký zvrat. Měla jsem si připravit Lexaurin a polštář na křičení. A teda! Doprdele. (Pardon, bez toho to nejde.) Co to jako bylo? Tohle jsem teda vůbec nečekala a byla jsem neskutečně naštvaná. Čti nasraná.

Příběhu se rozhodně nedá upřít čtivost. Celkově se mi kniha moc líbila a já se brzo chystám na další díly. Doporučuji!

24.04.2024 5 z 5