MalejTucnak MalejTucnak komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už čtyřikrát a miluji to. Knihy (i filmy) Harry Potter si mě navždy získaly.

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Knihu jsem sice četla už dávno, ale pamatuji si, že jsem z ní byla nadšená a určitě mám v plánu si ji přečíst znovu. Moje nejoblíbenější autorka.

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Panenka Panenka Joy Fielding

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Kniha nebyla vůbec čtivá. Četla jsem ji jenom proto, že autorku miluji. Vím, že má jinak úžasné knížky a tak jsem pořád doufala, že se děj rozjede. To se bohužel stalo až na posledních pár stránkách. Měla jsem ji rozečtenou několik měsíců. Vždy, když jsem se přemluvila a pár stran si přečetla, kniha mě natolik nudila, že jsem ji zase zavřela a dlouho se dokopávala k tomu ji znovu otevřít.

08.03.2020 2 z 5

Anatomie rozhodování Anatomie rozhodování Richard Shotton

Kniha mi dala spoustu nových poznatků, aniž bych byla z marketingového oboru. :)

26.03.2023 5 z 5

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Stoprocentně doporučuji! Kniha mi zásadně změnila pohled na svět, zařadila bych ji do povinné četby. :)

21.12.2022 5 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Doporučuji přečtení všem mužům, ale i ženám.

15.08.2022 4 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Richard Webster

Nejspíše jsem přečetla jinou knihu se stejným názvem, než na jakou jsem slyšela doporučení. Každopádně tahle kniha není nejhorší, ale její čtení chvílemi nudí. Zajímavé, ale za mě zbytečně zdlouhavé.

13.06.2022 4 z 5

Citové pouto Citové pouto Amir Levine

Absolutně doporučuji všem, kdo si prošli nebo případně prochází vztahem, ve kterém nejsou šťastní.

24.05.2022 5 z 5

Navždy pryč Navždy pryč Blake Pierce

Kniha nebyla špatná, ale ty předchozí o Riley Page se mi líbily mnohem více. O hrozném překladu se tu už asi ani nemusím zmiňovat.

03.01.2021 4 z 5

Čekání Čekání Blake Pierce

Pokračování nezklamalo. :) Jak děj, tak překlad, ale ani to mi nezabránilo knihu dočíst. Autora jsem si během posledních pár jeho děl velmi oblíbila.

12.10.2020 5 z 5

Hlídaná Hlídaná Blake Pierce

Kniha se mi líbila. Zajímavé čtení, u kterého jsem se nenudila. Těším se na pokračování, do kterého se právě vrhám. :) Jen je v e-knize opět plno chyb.

14.09.2020 5 z 5

Ve stínu lží Ve stínu lží Blake Pierce

Parádní kniha, překlad o hodně lepší než první díl. Nemám co vytknout. :) Vrhám se na další sérii od tohoto spisovatele a věřím, že nebudu zklamaná.

15.08.2020 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

Překlad hrozný. Tolik chyb v textu jsem ještě neviděla, ale nenechala jsem se tím odradit a knihu přečetla během pár dní. Velmi zajímavé čtení, u kterého jsem se ani chvilku nenudila. Hned se vrhnu na pokračování a pokud nezklame, tak určitě i na další série z pera tohoto spisovatele.

15.07.2020 5 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Četla jsem sice už hodně dávno, ale pamatuji si, že se mi kniha vůbec nelíbila. Děj se táhl, zdál se být nekonečný. Znovu už bych si ji rozhodně nepřečetla.

08.03.2020 1 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Howe

Pamatuji si, že mě příběh moc nenadchl, ale protože je to už hodně dávno, chci jí dát ještě šanci a přečíst si ji znova.

08.03.2020 3 z 5

Velká ryba Velká ryba Daniel Wallace

Děj si už moc napamatuji, ale vím, že se mi kniha (i film) moc líbila a určitě si přečtu znova.