Majulle Majulle komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Dnes jsem knihu dočetla a musím napsat že jsem zklamaná. Čekala jsem něco děsivějšího, napětí bylo minimální. Více se mi líbila kniha exmanželka.

27.02.2018 2 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Knížka se mi moc líbila, mám ráda psané příběhy ostatních lidí, hodně jsem v knížce viděla samu sebe. Dušičku blížence která skáče z jednoho místa na druhé, střídá názory a stále se hledá. Určitě stojí za přečtení :)

26.02.2018 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

příjemný a zamilovaný příběh :) čekala jsem sice trošku jinou zápletku ale i tak mě bavil :)

12.05.2024 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Musím říct že mi vcelku trvalo se do této knihy začíst a občas jsem i stránky přeskakovala. Pořádně mě kniha začala bavit až po polovině, kdy se pro mě konečně začalo něco dít pochvalu dávám za otevření tématu "úzkosti", je to konečně kniha s trošku jiným tématem

30.04.2024 3 z 5

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Parádní oddychovka na dva dny Thriller o zmizení dítěte a dávce napínavosti

22.03.2024 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Marcel Moss

Kniha byla hodně čtivá, napínavá, ale já čekala trošku jinou jízdu :)

08.07.2023 3 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Kniha se velmi dobře četla, jediné co bych vytkla byl rychlý a trošku odfrklý konec

15.06.2023 4 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Perfektní odpočinkový thriller, žádné sado maso :) Střídá se zde přítomnost s minulostí a příběh dvou postav :) doporučuji

01.04.2023 3 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Je to oddychový thriller, který je inspirován autorčiným dětstvím.
Kniha se četla velice dobře, stránky a kapitoly ubíhaly, tuto knihu bych klidně doporučila spíše mladším náctiletým čtenářům protože je velice jednoduše napsaná a není tam žádné sado maso Teda jak se to vezme.. Ze stránky psychologické to docela psycho samozřejmě je. Což pro mě ,jako pro rodiče bylo docela těžké něco takového číst, vždy je mi těchto dětí tak hrozně líto.. Trošku jsem postrádala více zajímavostí z vyšetřování. A taky trošku více rozvinutý konec ze strany rodičů hlavní hrdinky. Určitě stojí za přečtení a ráda si pak někdy při kávičce přečtu první autorčinu knihu

29.03.2023 3 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Čtivá kniha, přečetla jsem za víkend! určitě nezklame :) oddychovka :)

16.11.2022 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha čtivá, ale bohužel jsem zklamaná, čekala jsem od knihy více :)

16.11.2022 2 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Jsem asi jediná která se s knihou bohužel velmi trápila.. Nebavila mě, táhla se, jediné co mi přišlo zajívavé byly časové osy. Na oslovení "pan Olověný", "páteční máma",čtvrteční máma atd jsem byla alergická, několikrát jsem knihu chtěla odložit.. Takže za mě bohužel ne :( Příběh měl sice zajímavý konec, ale znám mnohem lepší knihy :)

07.06.2022 1 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Ze začátku čtení mi dělalo hodně problém se v postavách zorientovat, jelikož se střídají čtyři postavy, ale nakonec jsem si zvykla. Knížka byla čtivá, autorčina první. Určitě stojí za přečtení, čekala jsem spíše více vyšetřování a zápletek ale přišlo mi že knížka byla spíše o vztazích postav a na konci přišlo najednou rozuzlení. dávám 3/5 :)

05.05.2022 2 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Bohužel po všech přečtených knížkách s Kim mě tato velice zklamala. Kniha se táhla, bylo zde nespočet postav, několikrát jsem se ztratila, dokonce jsem měla chuť i knihu odložit.. Snad příští kousek bude lepší. Tento mě velmi zklamal :)

17.04.2022 1 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

(SPOILER) Zajímavá knížka plná zvratů, bavila mě. Bohužel mi opět vadil celkem odbitý konec:
Byl teda Dan pohřbený u močálu tam kde položili kytku? nebo si to jen myslela? Mohlo to být více rozvinuté i v tomto směru..

30.03.2022 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha mě zezačátku moc nechytili, až sem si říkala zda ji neodložím. Nakonec se to nějak rozjelo a příběh byl celkem zajímavý. Ale jednou přečíst stačilo :) Unešená jsem nějak nebyla. :)

14.01.2022 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nemohla jsem se překousat přes sto padesátou větu, že sedí doma a chlastá. Bohužel mě to nebavilo a byla to první kniha kterou jsem opravdu musela odložit..

31.10.2018 2 z 5

Děvčátka v modrém Děvčátka v modrém Mary Higgins Clark

Od autorky jsem četla jen tuhle knihu, a pro mě slabší příběh. Knihu jsem přečetla rychle a napínavá byla. Stránky jsem ale musela přeskakovat, jelikož jsem se zapletla do všech těch postav které tam byli, takže mě to nějak extrémně nezaujalo.

06.04.2018 2 z 5