Majulle Majulle komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha je podobná pár thrillerům co jsem na tohle téma již četla ale i tak Vás vtáhne do děje, nebudete vědět komu věřit a budete stále v napětí Určitě doporučuji :)

25.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Za mě nejlepší kniha od autora, nemohla jsem se odtrhnout :)

21.09.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

perfektní kniha, jako každá od Marsonsové :)

14.05.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Jako čtenářka thrillerů a detektivek která se na nový rok rozhodla dát šanci i románům a historii jsem nadšená. Je to můj první román od této spisovatelky a top. V příběhu se prolíná minulost a součastnost, nechybí napětí , ale také to může být těžké čtení pro ženu která má problém s otěhotněním. V knize se totiž popisuje problém početí. Je to velmi silný ale krásný příběh. Určitě vyhledám další knihu od autorky. :)

18.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další dobrá kniha, nebyla sice tak top jako ostatní autorovy, ale nebyla ani nejhorší. Řekla bych zlatý střed :) Vraha jsme poznali až na posledních stránkách knihy. A moc se těším co do Eričina života přinese Igor :) Jsem ráda za jeho postavu :)

30.01.2023 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Další skvělá knížka, tentokrát o únosu, prolíná se zde i soukromí ze života šéfinspektora Roberta Ketta kterému byla unesena žena, a policejní případ. Takže úplně skvělé. Hned večer se zkusím vrhnout na další díl v této sérii
Knížka je méně známá ale jsem ráda že se mi dostala do ruk a určitě všem milovníkům thrillerů doporučuju :)

19.12.2022 5 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Tak tohle byl opravdu můj šálek kávy! Jdu Vám doporučit tento skvělý thriller, od kterého jsem se nemohla ani odtrhnout a před usnutím jsem přemýšlela jak to tedy je Miluju thrillery a detektivky kde hlavní téma je únos, pohřešování atd Mohla bych to číst stále dokola. Zda se člověk najde, nenajde. Zda se najde živý či mrtvý. Vyšetřování a vše okolo.. Je to prostě top! A takhle kniha neměla chybu. Klidně bych si ji přečetla znovu!

01.12.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Skvělé, čtivé, napínavé a až moc brutální. Někdy si u těchto knížek říkám zda tohle mlže napsat psychicky zdravý člověk. Jak může něco tak masochistického vymyslet? :D ale čte se to fakt skvěle. A konec? Super rozuzlení

19.04.2022 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

čtivé, zajímavé to každopádně bylo, ale přišlo mi to už moc vleklé. Na to jak si to všichni chválí jsem čekala něco lepšího :)

19.03.2022 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Byl to muj prvni pripad od KIm. Prvnich 100stran jsem se nemohla poradne zacist a zvyknout si na obrovske mnozstvi postav, dva tymy a kratke kapitoly ktere neustale preskakovaly do svych pripadu. Nakonec jsem tomu dala sanci a kniha byla opravdu povedena a napinava :)

30.03.2021 4 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

perfektní jako vždy, tato serie s Josie nemá chybu :)

05.04.2024 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka je napsaná jak v minulosti tak v přítomnosti.. Je moc krásná, sladký románek ale nečekejte. Colleen píše opravdu realistické knížky, ale velice čtivé. Tato váš pohltí od začátku do konce. Může dvoum lidem vydržet nezávazný sex a ani jeden z nich se nesmí zamilovat? Jak tohle dopadne? Proč se nesmí zamilovat? Vše se dočtete v knize kterou vám nebudu spoilerovat a je to teda parádní čtení

28.04.2023 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Perfektni, napinava jako vzdy :)

15.04.2023 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Skvělá kniha, zápletka s Alex je také perfektní, určitě doporučuji :)

25.01.2023 4 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Jedná se o psychologický thriller, kde musíte přemýšlet jestli se jedná o realitu nebo o bludy. Kniha je od začátku napsaná čtivě a zajímavě, a pravdu se opravdu dozvíte až na posledních stránkách :)

31.12.2022 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

právě jsem dočetla druhý díl této knižní série, a jsem nadšená Doufám že budou přeloženy i další díly Kniha má originální zápletku a příběh, popisuje i detektivovo soukromí a jeho rodinu což mě také moc baví, takže pro milovníky thrillerů! Určitě po této knize sáhněte

19.12.2022 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Od začátku měla knížka spád, pořád jsem měla pochybnosti o tom kdo je vrah a mé podezření se pořád měnily takže jsem byla opravdu překvapena. A taky jsem byla překvapena jak perfektně měl vše vrah promyšlené. V knize je sice (na mě) moc postav takže se mi detektivové a lidé trochu pletli a musela jsem neustále být ve střehu kdo je kdo ale rozhodně to stálo za to! Takže doporučuji a těším se až se mi do ruk dostane další díl této série.

01.12.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Dočetla jsem a jsem nadšená a zároveň znechucená. Tohle byl brutal. Co takový malý andílek dovede. Kniha se čte rychle a skvěle protože je napínavá a nemůžete prostě přestat číst. Takový vztek jsem na dítě v knize ještě neměla. no a na manžela? to byl snad slepý? Určitě doporučuji

06.10.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně, a musím říct že předčila moje očekávání. Střídání časových linek a postav se mi velmi líbilo a udržovalo mě to neustále v napětí. Knížky o únosu mě vždy bavily takže ani tato mě nezklamala a určitě ji doporučím dalším čtenářům. :)

10.08.2022 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Skvělé! Top! Nemám co vytknout. Od začátku jsem byla jako na trní kdo je tedy špatný, jaká jsou tajemství a jaké bude rozuzlení. Tento thriller mě moc bavil, byl skvěle napsaný a napínavý. Určitě doporučuji :) Rozuzlení a konec byl naprosto skvělý! :)

05.07.2022 5 z 5