Majjina Majjina komentáře u knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

O román jde jen okrajově a spíš jedná o thriller s podivným koncem, alespoň mi to tak přijde. Detektivky hold nejsou můj šálek čaje...

30.03.2018 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásné doplnění prvního dílu. Krásné oddechové čtení. :-)

23.02.2018 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

No, z těch komplikací šla hlava kolem, ale nakonec jsem to zvládla.☺ Trošku povahově složitější hlavní hrdinové, ale Travise jsem si nakonec oblíbila.

23.02.2018 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Krásná romantická odpočinková kniha...na nedělní odpoledne ideální..☺

14.01.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Začátek konce mých iluzí o tom, že dlouhodobé monogamní vztahy mohou být reálné, krásné a hlavně funkční...I po přečtení si však nějakou naději stále hýčkám. :-) Jinak je kniha čtivá a zajímavá.

30.12.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha je na mě asi moc komplikovaná. :-) Ideální číst ji v nějakých kratších časových intervalech. Když se mi k ní nepodařilo dostat dva dny, horko-těžko jsem vzpomínala kdo, co a s kým.

18.06.2017 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Už slabší jak první díl, ale pořád pěkné čtení. Líbilo se mi, že jsou zde zmínky i o ostatních kamarádech.

18.06.2017 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Tak začátek...no celkem nuda....pak se to pěkně rozjelo, oba hrdinové celkem sympatičtí a konec celkem uvěřitelný, takže super. :-)

18.06.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

O knize jsem hodně slyšela a asi i díky tomu jsem měla přehnaná očekávání. Nevím jestli mi nesedl styl psaní či samotný příběh, ale musím se přiznat ke zklamání z knihy.

10.09.2016 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

*fňuk* Vždy si řeknu *smmmrrrkkkrk*, že už takové knížky číst nebudu...Jenže jsme nepoučitelná *fňuk*! Je to pecka, i film se povedl *ssmmmmmrrrkkkk*. ☻

10.09.2016 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Číst knihu jsem musela - státní maturity.I přes těžké pubertální období si mě získala a má své čestné místo v mé knihovně.

10.09.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Snad se mi to líbilo více než 50 odstínů šedi....Moc jsme od knihy nečekala, o to víc překvapila.

10.09.2016 3 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Nádherná kniha, která zachycuje jakou moc má láska mezi lidmi a jak dalece je člověk schopen kvůli ní zajít. Až na některé pasáže se četla velmi dobře.

17.07.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha mi v knihovně ležela již delší dobu, ale její čas nastal až nedávno. Trošku náročnější na čtení, ale i tak waau, velmi krásný příběh.

17.07.2016 5 z 5