MájaM. MájaM. komentáře u knih

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Chytlavá kniha:) Doporučuji přečíst:)

07.07.2016 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Úžasný díl a velké odhalení:) Pro mě lepší než první díl. Doporučuji přečíst:)

07.07.2016 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Když jsem si tuhle knížku půjčovala z knihovny,vůbec jsem netušila,že nebude o Jacindě.... Myslela jsem,že třeba bude o životě s Willem. Když jsem pak knížku otevřela a zjistila,že je o Azurce,měla jsem smíšené pocity. Byla jsem ráda,že se dozvím příběh Azurky,ale taky jsem byla zklamaná,že tam není něco o Jacindě a Willovi. I přesto jsem nebyla z knihy zklamaná právě naopak. Byla úžasná a jsem moc ráda,že jsem si ji přečetla a dozvěděla se příběh Azurky:) Mohu jen doporučit. Ale škoda že není novela i o Cassianovi,je to moje nejoblíbenější postava v celé sérii:)

05.06.2016 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Úžasné zakončení série. Jsem strašně ráda,že jsem se k této sérii dostala,protože takhle dobré knížky jsem zase dlouho nečetla.
Takže pokud někdo tuhle knížku nečetl,tak mohu jen doporučit. Tahle knižní série vás bude určitě bavit:)

05.06.2016 5 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Kniha se mi opravdu líbila a bavila mě, i přestože jsem prvně viděla seriál:)
Takže doporučuji jak knihu tak i seriál:)

Útěk Útěk Sophie Jordan

Další skvělý díl:) Teď už jen začít číst další:)

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Podle mě úžasná kniha:) Doporučuji přečíst:)

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Další dobrý díl:) Školu noci mám ráda,ale je opravdu moc natahovaná. Stačilo by nanejvýš napsat 10 knih a né 12,ale i tak se těším na poslední knížku!:)

12.04.2016 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Dobře napsaná a čtivá kniha.
Doporučuji:)

24.03.2016 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Nejlepší kniha z celé série. Přesně pro tuhle knihu se oplatilo přečíst si celou sérii:)

13.03.2016 5 z 5

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Tenhle díl byl lépe napsaný než předešlí a dobře se mi četl.
SPOILER!
Ke konci mě docela Laurel naštvala. Jak se jí Chelsea zeptala,jestli by jí vadilo,kdyby Davida na ten ples pozvala a Laurel se hned šla zeptat Davida,jestli nepůjde s ní... To jako nepochopila,že ho Chelsea chtěla na ten ples pozvat doopravdy,že to nebyla jen hypotetická otázka?!
Teď se jen vrhnout na další díl:)

08.03.2016 4 z 5

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Ze začátku mě moc kniha nebrala,ale první díl mě strašně bavil,takže jsem se rozhodla v ní pokračovat. Poté kniha nabrala spád a bavila mě. Akorát mě sem tam štval David a taky Laurel,která neví,co vlastně chce...
Tak tedy až na začáteční nudu,super:)

23.02.2016 4 z 5