LusSyNDA LusSyNDA komentáře u knih

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Náhodou tato kniha byla super! Dívím se, že nedostala více pozornosti od čtenářů. Box není nijak můj oblíbený sport, ale bylo ohromně zajímavé, dočíst se o dalším úhlu pohledu na téma 2SV. Líbilo se mi i provedení knihy, každý boxer měl svoji kapitolu, která byla asi tak dostatečné dlouhá. Dokonce se někteří boxeři i prolnuli do kapitol jiných boxerů. Moc pěkná kniha, doporučuji

10.05.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ale jo, celkový dojem z knihy je za mě dobrý. Líbilo se mi prostředí Islandu a výlety na které se Lucy vydávala. Všechny postavy mi byly sympatické. Ale v nějakých sekcích knihy mi přišlo, jak kdyby kniha byla špatně přeložená. Nějaké věty nedávaly moc smysl. Kapitoly končili divně - například v jedné kapitole se něco řešilo a další kapitola byl úplně nový den a už se na ten problém zapomnělo. Milostná zápletka mi přišla až moc nepřirozená, ale ok. A mám ráda Japonsko takže už pokukuji po další knize od autorky.

13.02.2022 4 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Krátká pohodová knížka. Na mě tam bylo moc postav k zapamatování, ale nebylo to špatné. Příběh měl zápletku, která se vyřešila. Jsem však ráda, že kniha měla jen tak málo stran.

29.01.2022 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak tohle jestli někdy někdo zfilmuje, tak to bude dvouhodinový porno. Nezlobte se na mě, ale v knize nebylo nic jiného než jenom sex. Každý tam s každým spal, všichni se navzájem podváděli a nikomu to nevadilo tak se podváděli zvesela dál. To je fakt ukázka normálního života? To je hnus. Abych nebyla jen negativní, tak kniha byla nadmíru čtivá, asi proto má tolik procent. Sama davám 3 hvězdy, za to jak příběh rychle utíkal. Ale chudák Marta, opravdu, autor ji tak zhanil, jak kdyby byla úplně blbá. Za to chlapy jsou jedničky a nemají chybu. Nechápu, jak se tahle kniha může líbit tolika lidem.

03.01.2022 3 z 5

Můj život: Od kolébky ke slávě Můj život: Od kolébky ke slávě Jan Palička

Nutno předem zmínit, že jsem si knihu vybrala do čtenářské výzvy, jinak bych po ní nejspíš nesáhla. Je to taková oddechovka, mládí Petra Čecha jeho slovy. Doplněno o obrázky. Škoda, že kniha končí tak brzy a nepíše se už o Chelsie a další následující kariéře. I tak se mi to líbilo a četla se sama ;-)

06.12.2021 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Určitě velmi zajímavé téma k sepsání knihy. Nečetla jsem ještě nic o porodech přímo v Osvětimi. Bohužel styl napsání knihy se mi nelíbil, ze začátku jsem se do čtení musela i nutit. Názvy kapitol jsou fakt špatně vymyšlené. Trvalo mi i než jsem pochopila kdo vlastně celou knihu "vypráví". Musím tedy souhlasit s většinou komentářů tady pod knihou.

28.11.2021 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Hodně dobrá kniha. Opravdu zapeklitý příběh, libili se mi úryvky ze sociálních sítí. Bohužel, takto to opravdu vypadá ve skutečnosti. Přidalo to příběhu na autenticitě. Knihu jsen četla od začátku až do konce celá napjatá. Doporučuji všema deseti!

07.11.2021 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Já jsem tu knihu moc nechápala, moje představivost není tak vysoká jak by bylo k této knize třeba.

31.10.2021 2 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Naprostá pecka. Příběh mě pohltil. Nejdřív mě teda štvo jmeno "Rúárý", doteď si nejsem jistá jak se to čte (i kdyz na začátku knihy je slovníček), ale zvykla jsem si. Linka toho jak se Rúárý a Nýv do sebe zamilovali byla moc krásná. Linka o francouzské policajtce byla také příjemná. Vše do sebe zapadlo až v úplně poslední kapitole a opravdu jsem do te doby netušila, kdo za tím vším stojí. Nádherná kniha, doporučuji!

17.10.2021 5 z 5

Talent na vraždu Talent na vraždu Andrew Wilson

Plně souhlasim s komentarem od Zirvith. Pointa knihy jistě zajímavá, ale děj se příšerně táhl. Knihu jsem četla snad 3 měsíce po kousíčkách, vůbec mě nenadchla. Bohužel dávám jen 3 hvězdy.

22.09.2021 3 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Úsměvné čtení, pro mě však o kousek horší než Backmana ostatní knihy.

06.09.2021 3 z 5

Hezčí svět Hezčí svět Barbora Šťastná

Čekala jsem pohodovy milý příběh, který mi zvedne náladu a zároveň jsem čekala odpočinkové čtení. Kniha byla moc pěkná, krásně se četla, o tom žádná. Ale byl to vlastně hrozně smutný příběh. Vůbec to nebylo pozitivní téma, bylo to téma o normálním životě, v kterém na člověka čekají nemilé překážky s kterými je potřeba se vyrovnat.

27.07.2021 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Bomba! Kniha mě naprosto pohltila. Děj napínavý od první do poslední stránky. Vůbec, ale opravdu vůbec jsem netušila kdo za tím vším stojí. Vsuvky z "právnických" pasáží mě bavily, knize přidali na napínavosti.
Příběh byl o tom, že soudci Sampsonovi unesli neznámí pachatelé jeho šestileté dvojčata. On jako milující otec by udělal vše proto, aby je zachránil. Podařilo se mu to?? To se každý dozví po přečtení této skvělé knihy. A ano, konec byl naprosto nečekaný a každé slovo posledních kapitol jsem hltala jedním dechem.
DOPORUČUJI!

20.06.2021 5 z 5

Sůl do rány Sůl do rány Becky Masterman

Moc zajímavá a pěkně zapletená zápletka případu o muži odsouzenem k trestu smrti. To se mi opravdu hodne libilo. Postava Brigid Quinnové mi taktéž přirostla k srdci. Jediné co bych v knize klidně vynechala a podle mě to vubec nebylo potřeba, je linka o tátovi Brigid v nemocnici. Zbytečné kapitoly z nemocnice, které příběhu nic navíc nepřidají.

31.05.2021 4 z 5

Boj se tmy Boj se tmy Becky Masterman

Pěkné. Není to sice dechberoucí příběh, který by vás nenechal spát, ale zápletka a rozuzlení celého příběhu se mi líbilo.

25.04.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Další krásná kniha od Colleen. Příběh matky a dcery. Morgan a Clary. Obě linky se mi moc libili.

08.03.2021 5 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Tak tato kniha byla naprosto boží! Cesta autem dívky a Carla za poznáním, jestli je či není Carl vrahem její sestry mě neskutečně vtáhla do děje. To myšlení obouch hlavních hrdinů v knize bylo tak skvěle popsané, že mi dělalo opravdu velký problém knihu odložit.

17.01.2021 5 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Krása. Všechno se uzavřelo, psí poslání, cesta a teď i slib. Moc se mo kniha líbila. Mám teď větší nutkání mazlit se se svými pejsky.

10.01.2021 4 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Nečekala jsem, že je kniha napsána ve formě dopisů. Nejprve mi to přišlo divné, ale postupně jsem se do korespondence Evie a Toma "zažrala". Poslední vánoce v Paříží je krásná kniha, poslední dopisy byly nádherně dojemné.

02.01.2021 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Ze začátku mi trvalo se začíst, ale od přibližně poloviny knihy jsem hltala stránku za stránkou. Pro mě nečekané rozuzlení celého příběhu. A skvěle se hodí do čtenářské výzvy - kniha s květinou na obalu ;-)

25.12.2020 4 z 5