Lupis Lupis komentáře u knih

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Velmi čtivý příběh, ve kterém mi chyběla nějaká větší zápletka, i tak ale knihu velmi doporučuji. Nic není, tak jak se zdá.

17.04.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Oproti minulym kniham byla tato slabsi. I presto davam 4*, cetlo se to hezky, bavilo me to a jako oddechovka poslouzila idealne.

04.03.2024 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Po precteni mam strasne smisene pocity. Pani Dvorakova psat umi, cetlo se to jednim dechem.

26.02.2024 3 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Prvni polovina knihy byla uzasna a velmi ctiva! Ta druha a konec uz tak skvely nebyl. 5 manzelu by za me uplne stacilo. I presto knihu doporucuji. Cekala jsem vsak vic.

17.02.2024 3 z 5

Pan Moravec se skvele pta, pan Dvorak skvele odpovida. V knize se stridaji pasaze, kdy jsem se uprimne smala, s pasazemi, kdy jsem mela v slzy v ocich. Knihu by si mel precist kazdy, mozna by nas pak na svete bylo vic. S panem Dvorakem jsem mela moznost se setkat a je stejnym sympatakem jako v knize.

21.01.2024 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Minuly dil me tolik nenadchl, ale tohle bylo opet super! Tesim se na pokracovani!

11.01.2024 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Od knihy jsem upřímně zase tolik nečekala, a tak musím po přečtení uznat, že u mě převládají spíše pozitivní pocity. Začátek knihy byl za mě dost slabý a vlastně celou linku ohledně Zuzany bych vynechala, nebo rozepsala hlouběji v jiné knize. Druhá část, vyšetřování vražd, už měla potřebný spád a přečetla jsem ji za jeden večer a velmi mě bavila . Co mi v knize ale dále nesedělo, byly ilustrace. Těm bych se v budoucnosti vyhnula.

03.01.2024 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Další parádní čtení od paní spisovatelky Mornštajnové. Milý, čtivý příběh. Zaujala mě především hlavní mužská postava. Místy mi to přišlo lehce překombinované a proto taky jen 4 *. Po Listopádu za mě ale zatím druhá nejlepší kniha od autorky.

01.01.2024 4 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Paní Třeštíková prostě psát umí. Koncept přeházených kapitol byl zajímavý a vůbec mi nevadil. Stojí za přečtení.

08.12.2023 4 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Přečteno jedním dechem. Krásný, dojemný příběh. Moc doporučuji.

09.11.2023 5 z 5

Vše, co vím o lásce Vše, co vím o lásce Dolly Alderton

Milý, čtivý a nenáročný příběh o dospívání. Doporučuji.

07.11.2023 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

V polovině knihy jsem měla sto chutí přestat, nemělo to ze začátku ani hlavu, ani patu. Závěr knihy byl ale napínavý a nemohla jsem se odtrhnout. Dvě dějové linie mi vyhovovaly, chyběli mi ale Servazovi kolegové. Zatím nejslabší díl série se Servazem.

07.11.2023 3 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Za mě zatím nejslabší díl série. Příliš mnoho postav a některé pasážě byly občas přitažené za vlasy. Snad budou další díly lepší.

01.10.2023 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Ukradene zivoty za me lepsi nez Andele smrti. Resene tema je opet otresne.
Jako jedne z mala mi Lottie a zapojeni jeji rodiny do pripadu nevadi. Coz se ale neda rici o vysokem poctu postav - to jedine bych knize vytkla. Poslednich 100 stranek jsem hltala a nevnimala okolni svet. Urcite stoji za precteni.

16.09.2023 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno jedním dechem. Skvělá Grace a Millie, nechutný Jack. Doporučuji.

10.09.2023 5 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Tahle knizka byla pohlazenim po dusi. Doporucuju!!!

08.09.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

(SPOILER) Další povedená kniha od CH. Konec byl opět strhující (možná až moc uspěchaný) a plný emocí.
Celou dobu jsem doufala v happy end a po dočtení mám krásný pocit na duši.

31.08.2023 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Hlavni postava, zapletka a kratke kapitoly mi sedly. Urcite budu v serii pokracovat. Jen mi ze zvratu nespadla brada.

15.08.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Konec byl na muj vkus az moc, ale jinak super!!

09.08.2023 4 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Pravdepodobne nejsilnejsi a nejdrsnejsi kniha, co jsem kdy cetla.

09.08.2023 5 z 5