luckomar luckomar komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Přesně, jak už někdo psal, jsem obdivovala úžasný překlad a paní překladatelku. Kniha byla z počátku táhlá a nutila jsem se číst, ale když jsem dočítala, objevila se mi v oku i slza. Jsem plná emocí a rozhodně nechám knihu v polici pro další blízké (čtenáře)

06.03.2021 5 z 5

Knížka pro začínající učitelky mateřských škol Knížka pro začínající učitelky mateřských škol Marcela Kotová

Hezky zpracována knížka. Velmi přehledná příručka.

05.03.2021 5 z 5

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Adele Faber

Určitě užitečná kniha

21.02.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Rozhodně lepší díl než poslední o velké krádeži. Taková oddychovka

20.02.2021 3 z 5

Věštba Věštba Chloe Benjamin

Krok vedle. Nechala jsem se zlákat obálkou a vyhodila peníze za nudný román o sourozencích. Audiokniha v podání Terezy Dočkalové je vcelku divné. Pořád slyším to její,,SI-MO-NE" No, poučení pro příště. Obálka není obsah.

13.02.2021 2 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Z knihy na mě působila síla a smutek současně. Jen těžko si představit, co se skrývá pod pokličkou ostře sledovaného.

11.02.2021 4 z 5

Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat Jiří Halda

Prostě stejně jako kniha Jsi tam, Brácho? Je i tato kniha v seznamu Musíš přečíst pokud chceš, máš anebo pracuješ s dětmi. Vřele doporučuji

03.02.2021 5 z 5

Vlastně mě na knize bavila nejvíce Jaroslavova vzdělanost. Je jisté, že ne všichni s jeho názory musejí souhlasit a vidět to stejně, ale mnoho myšlenek je opravdu poutavých. Člověk se nad knihou zastaví a přemýšlí i nad svým stylem života. Kniha je motivující

02.02.2021 5 z 5

Minulost je mrtvá, život začal právě teď Minulost je mrtvá, život začal právě teď Vladimír Kafka

Zajímavý životní příběh a poslání

25.01.2021 4 z 5

Asi takto... Pokud bych zrovna nesledovala svůj cyklus jako detektiv vraha :-D, tak bych asi byla obohacena více. Každopádně pokud se žena o sebe zajímá, tak mnoho věcí z knihy už dávno cítí, ví a aplikuje. I tak mohu doporučit všem mladším dívkám a ženám, které buduji kariéru a potřebuji porozumět třeba jen svým náladám. Více méně to bylo to zásadní co mě na knize od začátku štvalo, že je postavena na cíli pomoci ženám zlepšit výkonnost pri budování kariéry. Ne všechny ženy po tomto ale touží.

24.01.2021 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Poslouchala jsem jako audio knihu a musím říct, že mě tato fantasy až tak nezaujala. ????

08.01.2021 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

To je prostě nakladatelství Host. Přijde mi,že vydávají hlavně knihy, které jsou něčím jiné. Některé lepší, některé horší, ale pohromadě jsem z nich vždy nějak rozčarovaná. Tato kniha nepřinese člověku,po tolika publikacích o válce, nic nového. Spíš bych ji obsahově hodnotila jako nudnou. Ale! Musím ocenit výpravný styl knihy. Je strohý, rychlý, plynulý a nenáročný.

08.01.2021 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Měla jsem problém se začíst, ale jinak fajn ;)

14.12.2020 3 z 5

Knihy od Tolkiena mám velmi ráda, ikdyž jsou hodně výpravné, tak Hobit je super.

14.12.2020 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Poslouchala jsem jako audio a tolik mne to nevzalo

20.11.2020 2 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Nemám slov!! Odpověď na tolik případů, co vidím okolo sebe a denně zažívám. Jsem z té knihy nadšená a zároveň smutná z toho, kolik věcí člověk dělá špatně a nevidí je i přesto, že jsou tak zřejmé. Doporučuji přečíst všem....

29.10.2020 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Věřím ale tohle mi přijde už po první kapitole guláš. Nechci si zničit to co mám v srdci. Přijde mi, že jde o popis a možná spíš obhajobu mentálního chování jedné ženy. Neodsuzuji ale tento žánr není pro mě.

14.10.2020 1 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Jsem hodně ovlivněná filmovým zpracováním ale i tak mi přijde pokračování slabší. Nevadí. Určitě je to fajn odpočinková četba

14.10.2020 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Oproti Vránám slabší

27.09.2020 3 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Já mám tyhle knihy prostě ráda. Učí o buddhismu nenásilnou formou. Člověka nutí přemýšlet a zkoušet praktikovat v osobním životě a nedej bože, když to funguje! :)

23.08.2020 5 z 5