Minulost je mrtvá, život začal právě teď

Minulost je mrtvá, život začal právě teď https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141536/minulost-je-mrtva-zivot-zacal-prave-ted-141536.jpg 5 34 9

Kdo jsme, odkud přicházíme a kam jdeme? O zásadní transformaci a posunu vědomí ve světle přelomového roku 2012… Autor této knihy se na rozdíl od jiných nedomnívá, že v ono magické datum 21. 12. 2012 dojde k obrovské katastrofě. Veliké změny však očekávat můžeme. Změní se totiž něco úplně jiného než tvář planety: naše vnímání, my sami. Proč to tak musí být, jak se to projeví a co pro to můžeme udělat, se dovíte právě z naší knihy. Vladimír Kafka vám bude průvodcem a ukáže vám cestu za tajemstvími lidské podstaty i fungováním duchovních zákonů. Názvy několika kapitol snad napovědí, na co se můžete těšit a co se dočtete. * Nutnost změny, odpuštění a víra * Chyba jako zákon hmotného světa * Kdo jsme, odkud přicházíme a kam jdeme? * Rok 2012 a jeho význam * Navigace pro světlo – nová epocha... celý text

Martica
05.10.2022 2 z 5

Připadám si docela hodně "ezotero", ale tato kniha mi úplně nesedla. Semináře Vladimíra Kafky se mi moc líbily a v Duši K mě přímo okouzlil, takže jsem od knihy asi očekávala, že bude poutavější. Ještě se k ní možná v budoucnu vrátím, protože si pořád říkám, že to není možné...

Allla9
18.09.2022 5 z 5

Zajímavé vyprávění plné osobních prožitků. Líbí se mi autorův pozitivní přístup k životu.

ditul
23.08.2022 5 z 5

Vladimír Kafka má své osobní kouzlo. Viděla jsem s ním pár videí a hned mě zaujal, jak bere život pozitivně, o čemž vypráví i v této knize, kde je popsán jeho životní příběh.
*Domnívám se, že v životě není nutné něco vědět a být vzdělaným, i když to samozřejmě nepodceňuji. Podle mého názoru jen pravé vědění nespočívá v tom, že se cosi dozvíme pouze z vnějšího prostředí. To není podstatné. Jsou to pak pouhé informace, které později zapomínáme. Mnohem podstatnější je rozhodnout se vědět a to jde pouze láskou namířenou do každého činu. Zkušenost je poté vnitřním prožitkem nebo obrazně řečeno živým slovem a poznáním, že veškeré vědomí je ukryté uvnitř nás, v našem duchu, který je užívá k projevu. Je to vědění rozpoznané životem, které pochopitelně nevyčteme z knih, nenaučíme se mu ve školách, ani je neobdržíme ze zkušeností nejbližších. Vždy běží o osobní záležitost dobrovolně a svobodně prožitou při plném vědomí, v citu srdce..

Elea
02.05.2021 5 z 5

Nádherná kniha, ke které se určitě budu vracet.

luckomar
25.01.2021 4 z 5

Zajímavý životní příběh a poslání

petra0672
08.03.2020 4 z 5

Prvni pulka knihy se cetla snadno, byla jsem z knihy nadsena, ale druha pulka je uz tezsi, nekdy jsem se v textu zracela. Celkove knihu hodnotim pozitivne a doporucuji!

vegveg
24.08.2017 5 z 5

Bavila mě moc. I když jsem některé věci slyšela od autora vyprávět v nějakém pořadu, nemohla jsem se odtrhnout. Pěkně napsané, jako bych ho slyšela mluvit.

Ronkar
12.12.2016 5 z 5

Knížku jsem dostal darem a jsem tomu opravdu rád. Vladimír Kafka je velmi zajímavý člověk a svou nelehkou pouť životem vám přiblíží velmi lidským způsobem. Už teď vím, že k této knížce se v budoucnu určitě budu vracet. Je zde nastíněno mnoho univerzálních pravd, které jsem četl už jinde, a se kterými jsem se v průběhu svého života ztotožnil, ale autor je umí přednést přirozenou, jemnou cestou až přímo do "středu" člověka :) Knížka je plná optimismu, má jedinečný dar léčit lidskou duši a ukázat směr - obzvlášť pokud se občas cítíte ztraceni.

Martina46
14.08.2015 5 z 5

Jedna z nejdůležitějších knih v životě! Vřele doporučuji :) Pro mne povinná součást knihovny :)

Vladimír Kafka
česká, 1963 - 2018