Lucissia Lucissia komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knižku jsem přečetla za tři dny - a s dvěma malými dětmi za zadkem :-) Ale asi jsem na ni nebyla úplně naladěná, byla sice moc krásná, ale zdá se mi, že jsem četla silnější příběhy. Nicméně za pár let si ji dám znovu a třeba to bude silnější zážitek.

07.01.2016 3 z 5

Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Miloš Kratochvíl

Naprosto kouzelná knížka, ke které se budeme každoročně vracet. Čtyřletý syn sice ještě úplně všechno nechápe, ale určitě si bude pamatovat, jak ji maminka četla a přitom se tak smála, že rozesmála i tatínka a tekly jí slzy smíchu. :-) Knížka se líbí i manželovi, a to ke knížkám vztah moc nemá...

02.01.2016 5 z 5

Advent Advent Jarmila Glazarová

Dostala mě kniha i film. Ten už jsem viděla jednou, to jsem ještě neměla děti a moc se mě to netklo. Teď jsem svě děti viděla na místě Františtina syna, jsem při čtení dostávala husí kůži a místy se mi hnaly slzy do očí. Navíc, když se to odehrává u nás doma na Valašsku... Rozumím té knize i autorce, co chtěla říct.

31.12.2015 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nebylo to vůbec špatné, jen jsem možná čekala malinko malinko víc. Nicméně 95 % bych knize dala, časem si ji přečtu zase. Celé to má spád a výborný je závěr. :-)

31.12.2015 5 z 5

Pohádky kocoura Kostičky Pohádky kocoura Kostičky Zbyněk Kučera Holub (p)

Krásná knížka, četla jsem ji čtyřletému synovi a nám oběma se moc líbila. Čtivá, pěkně ilustrovaná, máme ji půjčenou z knihovny, ale pořídím ji i domů, budeme se k ní vracet. :-)

17.12.2015 5 z 5