Luciee113 Luciee113 komentáře u knih

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Milé překvapení. Myslela jsem si, že budu číst pokračování Sáry a Maxe a ono ejhle... Tuto knížku si zabral Bennett a Max. Kniha byla vtipná a nápaditá. Strašně moc se těším na Willa... myslím si, že to bude můj nej oblíbenec. Vlastně už je. A to jsem jeho knihu ani neotevřela.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tak to bylo teda něco..... nečekanýho! Asi jsem se do Maxe zamilovala :D Sára mě občas vytáčela, ale Max to za ni všechno postupně lepil, takže dobrý. I když nad tím teď tak přemýšlím, asi se není čemu divit, že se chovala tak, jak se chovala.
Dokonce jsem se u knížky rozesmála. Sice jen asi třikrát, ale i tak to byla změna oproti Bastardovi, kde mě upřímně nerozesmálo myslím nic. Prostě kluci jsou boží, mohlo tam být těch jejich keců klidně víc.

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Je potřeba si knihu přečíst ihned po prvním díle, dokud je člověk stále naladěn na tu jejich jiskřící a láskou namazanou laťku. Pak je to krásné pokračování, které zahřeje a potěší. Mě se to moc líbilo.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak jsem si tu knihu po několika letech vytáhla z knihovny a pustila se do ní. Nečekala jsem, že tam bylo tolik erotiky. Erotika mi v žádném případě nevadí, ale když je jí v knize plno, musí to mít tu správnou šťávu, jiskření.... No jelikož tam to ono jiskření bylo a nechyběla ani nesnesitelná touha mezi hlavními postavami, tak nemůžu hodnotit jinak než plný počet *

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

První kniha, které dávám 5* aniž bych ji měla ještě dotčenou. Ano, jsem teprve za polovinou a už teď vím, že bude patřit k mým oblíbeným. Je dlouhá, takže žádná jednohubka. Je napsaná z pohledu více lidí, což mě dost překvapilo i potěšilo. I když už teď si myslím, že každá z těchto postav by si zasloužila svou vlastní knihu. Aaaach.... jdu číst dál.....
Tak jsem to dočetla a .... no honem honem, kde je další část sakra? Jaktože ještě není přeložená a v prodeji? To nevydržím!
V knize se mi strašně líbily hlášky a přirovnání, kterých tam bylo jako much na hnojáku. Fakt bomba! A napínavý až do konce, takže asi zblázním , než nám tu nabídnou tu dvojku uuuuuu.

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Celkově to je pěkná kniha. Začátek se rozjel hezky, ale než jsem se dostala k polovině knihy, tak jsem přemýšlela, zda budu vůbec pokračovat. To co se dělo v Mártyho hlavě, všechny ty jeho myšlenky.... no už mě to moc nebavilo. A k tomu ten jeho výstup s ex... jen jsem kroutila hlavou. Ale dala tomu šanci a zkusila jsem číst dál a jsem ráda. Kniha se pak četla jak po másle.... V takovém pěkném stylu bych si dala říct i další díl. Oba kluci jsou úžasní.

28.11.2023 4 z 5

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

Toto bude asi můj nejdelší komentář, co jsem kdy v životě vyplodila. Tady jde vidět, že v knížkách lze úplně vše. Zdárný případ toho, jak dá autor fantazii volný průběh a prsty klepou do klávesnice tak, jak se to v tom mozečku zrovna skládá....
Jsem v polovině knihy a musím napsat první část komentáře, protože si nemůžu pomoct... Takže.. když se na to člověk podívá s nadhledem, tak se jedná o typickej uchylackej, zvrhlej thriller. Nejde o to, kdo tam s kým šustí, ale o to, za jakých podmínek a proč. No masakr toto. Byly stavy, kdy jsem se u násilných událostech děsila, pak u napínavých málem zbláznila a u absurdních smála. Bylo to jak na houpačce.
Za mě zatím 5* za ...no... fakt hustý :D
Ale čtu dál....
Zrovna jsem u scény, která je inspirována Romeem a Julií. Kdo četl, tak ví... no zdá se mi, že autorka se v dialozích začíná dost rozvášňovat a věty i myšlenky jsou až nepřirozeně rozvinuté ... ale celé mi to do sebe zapadá. Nezvyk, ale dobrý.
Jsem tak ve třetí čtvrtině knihy... nabírá to grády, ale zlomkové, absolutně mimo mísu hozené romantické, či nadržené poznatky mě dokonale baví. Přijdou, když to nečekáte a úplně vám vyrazí dech... jakože fakt? Fakt? Zrovna teď? A pak se zasměju, jak je to uhozený. Ano, autorka mi připomněla, že čtu vlastně erotickou romanťárku... sorry já na chvilku zapomněla :DDD

Tak jsem to dočetla. Jsem překvapená. Jsem v šoku. Ale... co jsem si vlastně myslela? Dopadlo to přesně tak, jak to dopadnout mělo.
..............
A jen tak mimochodem - jedna malá neškodná otázečka... Bude další kniha??? Páč obě vaše knihy mě moc bavily. Každá jinak, ale přitom stejně....

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Kniha je skvělá, ale jelikož tam není Hunterův pohled hned od začátku, kdy uviděl Natalii, tak jsem se do jeho srdce těžko vžívala. Pořád jsem přemýšlela, jak to vidí on. Samozřejmě je postupně odhalováno jeho srdce i pocity, ale já se do té chemie mezi nimi těžko dostávala. Konec vše vysvětlil a bouchla bomba pocitů, pro mě to však během celé knihy chybělo. I když byl celou dobu neodolatelný.

28.11.2023 3 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Ze začátku jsem z té knížky měla fakt divný pocit... takový, že se mi asi nebude libit. ale nevím proč, prostě tam byl. Vydržela jsem číst dál a čekala jsem, až se to zlomí. A ono se to zlomilo. Knížka mě pohltila a i když byla o puberťácích, kteří řešili svou letní bouřku, tak musím přiznat, že mě to moc bavilo. Musím pochválit autorky, jak krásně umí popsat pocity hlavních hrdinů.

31.08.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Páni... Když jsem kupovala tuto knihu, zároveň i s druhým dílem, čekala jsem fenomenální jízdu. Nevím proč... jo aha... protože je to určitě úžasný, když to i zfilmovali.
Ono to hezký je, ale děěěsněěě seeee tooo taaahneeee.
Jakmile příběh získá nějakou dynamiku, ve které by se to mohlo rozjet, zase to upadne do ležérnosti.
Co se erotiky týče, tak jsem se bála, že se snad spisovatelka nedokáže ani rozjet. Také to většinou vyšumělo hned jak to začalo. Ale mile mě překvapila, protože u té nejhlavnější pasáže dokázala nemožné a popsala to výborně. Človek se v těch pocitech doslova rochnil. Klobouk dolů. Toto ji jde, ale bohužel se pak opět krotila.
Jinak... spousta zápletek, lásky, chtíče, zajímavých postav... Ale proč jsou to už čtyři dny od přečtení prvního dílu a já se nemůžu přemluvit k tomu druhému? Asi to vypovídá o tom, že zas takový BOOOM to nebylo.

Jo a musím dodat, že na film jsem se podívala až pak, a ten byl - sice trochu pozměněný, ale zato měl koule.
Doporučení pro romantičky: Nejprve se podívejte na film. Zamilujete se do hlavních hrdinů a pusťte si ho pak znovu a znovu. Až vám to nebude stačit, šáhněte po knize a tam z nových scén a situací budete nadšení. To se jí pak budou sázet hvězdy :D

05.07.2023 3 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Ha, už v polovině knihy jsem věděla, že to bude pecka s velkým P. Absolutně skvělá kniha, kterou jsem si maximálně vychutnala. V předchozích knihách jsem Erikssona nějak zvlášť nevnímala a teď mám chuť si všechny ty knihy přečíst znovu a zkoumat, kde tam na něj narazím. Jeho příběh je fantastický.
Celá tahle série knih On, My, Hodnej kluk a teď Zůstaň mě absolutně dostala. Autorky dokázaly postavy tak dokonale vykreslit i s jejich životy, že se nechce ani věřit, že nejsou skuteční. Páč kdyby byli, tak sednu do prvního letadla do Toronta, objednám si pivo U zlomené hokejky a vyhlížím tam ty svoje hrdiny, dokud je neuvidím. Husťárna!

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

Musim dát 5* jinak to nejde... knížku jsem si koupila večer... pak jsem do ní nakukovala tak dlouho, až mě chytla do svých pařátů a stáhla mě do hlubin... dočetla jsem ji o půl 6 ráno. Masakr... to, že jsem chtěla ráno spát max do 9 - o tom jsem si mohla jenom zdát.... zase prochrápaná půlka neděle.... Knížka byla super!!! Mě se teda líbila moc!

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tuto knihu jsem také četla až po zhlédnutí 2. série Bridgertonových a to si myslím, že už mě ovlivnilo. Nedokázala jsem si tuto knihu užít a vytvářet si vlastní představy dle popisu v knize. Hodně mě zfilmovaná verze rušila. Nicméně jsem tuto knihu přečetla jedním dechem a také jsem se u ní pobavila.

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem začala číst až po několikátém zhlédnutí 1. série Bridgertonových. Příběh se mi tolik líbil, že jsem pátrala po předloze a našla tuto knihu. Rozhodně se mi líbila víc než filmová verze (tak jak to u knih už bývá). Ani mě dokonce nerušilo to, že postavy jsou popsány vzhledově jinak a rychle jsem si udělala svou vlastní představu o nich. Moc příjemné čtení, od kterého se nelze odtrhnout

V pasti V pasti Lydia Strong

No doufám, že bude další díl...takhle to nemůže skončit!!!
Kniha dobrá, ale někdy jsem z ní měla divný pocit... že je to jako už moc přehnané.... myslím tím chování Jereda. Ale díky autorce, která dokáže během příběhu tak perfektně vylíčit situace a naznačit pocity jsem ho nakonec začala i chápat... A jestli nám dá pokračování (tu krátkou epizodu v Setkání nepočítám), změním hodnocení na 5* :D Tak šup šup... už se všichni těšíme ;)

Teď, po půl roce to čtu podruhé... mám stejný názor - CHCE TO POKRAČOVÁNÍ!!! HALOOOO....

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Já to nechápu... Fakt je to krásně napsaný a prostě to musíte přečíst hned... Žádný přestávky. Jinak to totiž nejde.
Přečteno podruhé a opět jsem se dost pobavila. Mike je dobrej jak prase :D
... tak asi jsem to přečetla už asi... čtyřikrát :DDDD (samo, že s postupem času. Nééé hned po sobě :D )

Trochu dál Trochu dál Lydia Strong

Kniha přečtená za jeden den. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh se mi moc líbil. Zase úplně o něčem jiném než v prvním díle a krásně to do sebe zapadalo...
Přečteno podruhé a Tristana asi fakt miluju :)

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Tak jo... Kniha nebyla chemická nálož citů, jak jsem u románů zvyklí, ale musím uznat, že mě překvapuje, jak dlouho jsem ji četla.... Na to, že mám doma neuvěřitelně moc práce a měla jsem na sobotu naplánováno snad tisíc opravdu důležitých věcí, tak je sedm večer a já konečně odkládám dotčenou knihu, kterou jsem začala číst včera večer. Ano, pak jsem šla na grilovačku, ze které jsem odešla kolem jedenácté, jen s jedním vypitým pivem... Páč ráno musím vstávat. Jenže po grilovačce jsem do ruky opět chytla tuto knihu, šla jsem spát až ve čtyři ráno, 5 hodin spánku a pak jsem opět chytla tuto knihu. Moje sobotní aktivity šly do háje a je sedm večer a já ji konečně dočetla. Uf. Tak já nevím... Určitě v sobě něco má, když se stalo to co se stalo.... Další díl se bojím otevřít :D

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Příběh krásnej, láska taky, ale takový to velký BOOM se u mě nekonalo. Neni to takové to rychlé čtení - kde nic tu nic. Je to krásně napsaný a rozebraný. Rozhodně to stojí za přečtení.

26.06.2023 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Jsem nadšená, když vezmu knihu do ruky a pak čtu, čtu a nemohu přestat. Tak to má být. Kluci byli skvělí.