Luciee113 Luciee113 komentáře u knih

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Objednala jsem si jej zároveň i s prvním dílem a doufala jsem, že nebudu litovat. A dobře jsem udělala. Obě knížky jsem zhltla během dvou dní, protože se od nich nešlo odtrhnout. Jsou napsané velmi čtivě a autor si umí krásně hrát se slovy. Je to jiné, je to hezké a člověk se dokáže lehce vžít do života všech postav, které jsou v knize popsané. Prostě kvalitka...

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Příběh mě chytl a bavil. Mohlo tam být více místa pro jejich společné chvíle... Takže až se celý příběh vypiloval do dokonalosti, tak byl konec knížky. Což mě celkem zamrzelo.

Knížku jsem si přečetla už poněkolikáté a ráda se k ní opět někdy vrátím.

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Právě jsem dočetla poslední z pěti knížek v sérii Když jsme se.... a jsem spokojená jak želva. Byl to maraton, díky němuž jsem neměla na nic ostatního čas... práce, úklid, vaření a hlavně spánek... v žádném případě toho nelituju a to je hlavní :)

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Je změna přečíst si román, ve kterém je hlavní hrdinka na vozíku a zamiluje se do zadaného hezkého kluka. Mělo to šťávu a hezký příběh. Asi bych neměla nutkání přečíst si ji celou hned znovu, ale i tak z ní mám fakt hezkej pocit.
...
Je další den a své hodnocení měním na 5*. Proč? Protože se mi ten příběh dostal tak pod kůži, že na něj furt myslím.... a to přece 5ti *vé knížky umí, ne?

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Jako když vám v kině dají místo pytlíku popcornu, pytlík emocí.... ne pytlík, ale rovnou celej pytel. Neuvěřitelný! Jako by jste letěli na klouzačce plné pocitů, lásky, chtíče, zmatku, důvěry... v té knize bylo naprosto vše.... Úžasný! Smekám klobouk, tleskám a těším se na další pecku;)

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Dalo by se říct, že je to taková "jednohubka". Není přeplácaná, není veliká, ale o to je chutnější.

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Sladké,ale jak už tu zmínili i další, slabé. Příběh byl hezký, ale mohl být víc rozepsaný a rozebraný. Takhle to jelo snadno jako když natírate dobře rozpuštěné máslo na chleba.

26.06.2023 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Snad půl knížky jsem si říkala... dobrá knížka na 4* Ale nakonec si strhla absolutně mou pozornost a vyšplhala se na 5* . Jinými slovy řečeno - už mě ten Hunterův celibát přestával bavit a v momentě, kdy jsem to s ním už chtěla vzdát, se to rozjelo :D

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Waaaauu jsem nadšená, že jsem haluzově zjistila, že moje nejtop.com knížky On a My má pokračování v podobě Jess a Blakea. A jelikož jsem si Blakea zamilovala už v knize My, tak mě srdce zajásalo a já nezamhouřila oka, dokud jsem to nepřečetla... Aaaaaaaach

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

Tento styl psaní moc nepreferuji, ale jelikož je kniha fakt dost dlouhá, tak jsem si na něj časem zvykla... a z toho už je jasné, že i když je kniha dlouhá, tak je napsaná tak zajímavě, že jsem u ní vydržela až do konce. A na konci zůstal i hřejivý hezký pocit, takže nemůžu hodnotit jinak, než kladně.

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Na tuto knížku jsem se těšila půl roku a hned jak vyšla v E-publikaci,tak jsem si ji koupila. Zhltla jsem ji jedním dechem a jako obvykle jsem ten den neudělala nic, co jsem měla naplánované.... to je tak, když se od knihy nedokážete odtrhnout

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Absolutní překvapení. Od knihy jsem čekala průměr... Nevím proč.. Penelope a Colin, kolik toho jen můžou nabídnout? Páni, Colin mi vyrazil dech a Penelope je úžasná. Knihu jsem přečetla za jediný den. Nešlo to jinak. Vím, že filmové zpracování (jestli nějaké za dva roky vyjde) bude úplně mimo mísu oproti knížce (tak jak první dvě série) ale těším se moc moc moc.

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Ze začátku jsem byla z chování AJ rozpačitá. Nějak jsem tomu nerozuměla a vůbec mi to nesedělo.... A pak, když autorka začala odhalovat jeho minulost, jeho osobnost... Prostě mě to chytlo. Fakt super vymyšlený i napsaný.
Když to pěkně všechno shrnu: vlastně jsme o něm doteď věděli tak velký kulový... :)

99 kluků Micaha Summerse 99 kluků Micaha Summerse Adam Sass

Během čtení jsem byla hodně skeptická ohledně hodnocení. Spíš jsem se přikláněla ke 3 *. Ale když jsem se nakonec dostala až na konec, usoudila jsem, že pohádce vlastně nemůžu dát jen 3* :) Ano je to pohádka, která jede na té správné vlně. Autor prostě zavřel oči, vysnil si svůj 'za vlasy přitažený' příběh a přenesl jej na papír. Cítíte tam ale přesně to, co chce, aby jste tam cítili. Nemůžu se moc rozepisovat, abych tady neprozradila děj příběhu. A to je sakra těžký :D Každopádně... jestli si během čtení budete myslet, že TO tam prostě je, tak TO tam taky je! Ale co, to vám neřeknu ;) Pocity vám to prozradí.

26.06.2023 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Kniha se četla velmi lehce a dokonce byla i napínavá s překvapením... Jdu hned na druhý díl... Jsem zvědavá jaký bude...

26.06.2023 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Jsem hodně překvapená, o čem druhá kniha je. Myslela jsem si, že to bude nahlédnutí do Erikové minulosti a ono je to vlastně pokračování prvního dílu s tím, že střípky minulosti nám autor podává náhodile v menších dávkách.
Z čeho jsem byla zklamaná je to, že jsme nenahlédli do doby, jak se ti dva našli na seznamce a co pěkného si psali. Chtěla bych nahlédnout do těch dojemných e-mailů, díky kterým se Erik do Tea zamiloval. Holt škoda ;(

Bunny Bunny Lydia Strong

Moc hezký příběh. Kniha se četla sama a vůbec nenudila. Autorka dokázala z dvou týdnů prázdnin vyždímat co se dalo. Paráda.