Božská mrcha

Božská mrcha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433642/bmid_bozska-mrcha-Pk3-433642.jpg 3 397 68

V sérii 1.5 Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda. Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí? Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska. Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano? Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život? V sérii jako 1.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bitch , 2013

anetttik
18.02.2024 2 z 5

Mělo to být součástí rovnou prvního dílu, vlastně se skoro nic nestalo a najednou je konec. Slabší dílo

Nikkaa
23.01.2024 3 z 5

Trošku jsem to četla tak nějak Halabala jak tak koukám nějaky knížky jako první a nějakou asi evidentně poslední i když měla být hned po božském bastardovi no neva ,byl to slabý díl

Luciee113
28.11.2023 5 z 5

Je potřeba si knihu přečíst ihned po prvním díle, dokud je člověk stále naladěn na tu jejich jiskřící a láskou namazanou laťku. Pak je to krásné pokračování, které zahřeje a potěší. Mě se to moc líbilo.

regulax
10.07.2023 1 z 5

Jejda, o čem to vlastně bylo?! Pár nahodilých sexy scén, toť vše.

LucySmile
17.02.2023 2 z 5

Kniha úplně o ničem, velké zklamání.

1259
21.01.2023 5 z 5

Aneb příběh o tom, jak se vůbec zasnoubili. Myslím, že kdyby aspoň v polovině případů zasnoubení byli takhle žhavý radovánky v posteli, nemuselo by být tolik rozvodů.

jajajda
14.01.2023 3 z 5

Je to už nějaký pátek, co jsem četla sérii Božský, ale tohle je taková doplňková jednohubka k Bastardovi. Kniha není katastrofa, ale ani nejsem nadšená.

alzbeta2843
11.12.2022 5 z 5

Po kniha som siahla hneď po prečítaní Božského bastarda. Súhlasím, že kniha je skôr poviedka alebo dovetok, či epilóg. Samotná kniha neskrýva v sebe veľa, ale pre milovníkov príbehu Chloe a Bennetta, znamená taký úsmevný moment. Sama by som sa s hrdina nedokázala rozlúčiť, a bola by som rada, ak by viac autorov dopísali taký epilóg o osude mojich ďalších hrdinov.

Lee7
02.08.2022 3 z 5

Nic velkého, řekla bych, že mohlo jít o součástí delšího epilogu na více stránek. Milá povídka k jejich vztahu.

koki.veru
29.06.2022 3 z 5

Tak oproti knize Božský bastard byla tahle kniha pro mě zklamání. Připadalo mi to velice odfláknuté, bez pořádného děje. Snad bude další díl lepší.

Zelený.úval
11.03.2022 3 z 5

Žádný moc příběh, jen spousta erotických scén, což může být pro někoho určitě žádoucí. :-) Jako taková kniha na rozptýlení docela fajn.

Aranel15
13.02.2022 2 z 5

Jako sexuální popisy jsou fakt dobrý, ale to je tak všechno. Kniha je prezentována jako jakési dokreslení prvního dílu, ale i tak mi přijde úplně zbytečná.

Aveli
16.01.2022 2 z 5

Tohle se autorkám moc nepovedlo. Série vášnivý i Božský bastard se mi líbili, ale tohle bylo zbytečně dlouhé a roztahané. Děj byl nic moc a retrospektivní vzpomínky mě spíš štvaly než zaujaly. Dvě hvězdičky dávám jen protože mám postavy Chloe a Bennetta ráda a dozvěděli jsme se něco o jejich budoucnosti. Ale souhlasím s ostatními, že jako bonusová kapitola v knížce by to dávalo větší smysl. Na samostatnou knihu je to prostě málo.

Michelleee
05.11.2021 2 z 5

Pokračování je zbytečné, ale souhlasím s těmi, co psali, že kdyby autorka přidala do prvního dílu pár stránek, udělala by líp. Jinak oddechové, rychlé čtení..

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Příjemné oddechové počteníčko..Přečteno během pár hodin.

betule3
16.08.2021 3 z 5

Bylo to moc krátké? Ano. Dal by se tento příběh nacpat do první knihy? Rozhodně. Ale jako taková jednohubka na jeden večer to vlastně tak špatné nebylo.

Kristy.Seb
03.08.2021 3 z 5

Další vsuvka mezi jednotlivými příběhy. Přišlo mi to zbytečné.

whiolet
28.07.2021 1 z 5

Tak tohle bylo teda zbytečný čtení.
Příběh o ničem, sexuální scény mě moc nebavili a ke konci jsem se musela nutit do čtení a to má knížka jen cca 170 stránek.
Za mě je tohle fakt propadák.

Ešína
06.07.2021 3 z 5

Tato kniha je tak krátká, že mi také přišlo zbytečné, že je vydaná zvlášť. Ale jako pokračování příběhu Chloe a Bennetta ujde.

Mondaika
06.06.2021 1 z 5

Bohužel souhlasím s tím, že tyto kapitoly v knize měly doplnit knihu první. Řekla bych jedna kapitola dvě navíc by se nic nestalo, ale jako kniha samotná je zbytečná....