Srážka

Srážka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457229/bmid_srazka-V14-457229.jpg 4 149 37

MM romance Znáte ten pocit, když se vám začne dařit, a pak se během chvilky něco pokazí? Přesně to se stalo mně. Dostal jsem nabídku, která přichází jednou za život, a o pár minut později jsem se octl pod autem jednoho arogantního týpka. Doufal jsem, že už ho nikdy neuvidím, ale osud s námi měl jiné plány. Je namyšlený, drzý a vzteklý nejspíš na celý svět. Nesnáším ho. Zároveň nemůžu popřít, že mě přitahuje. A potom, když se málem porveme, dojde k něčemu, co jsem vůbec nečekal…... celý text

terezaterka2000
05.03.2024 5 z 5

Jako knihy Boss a Alfa boss mě i kniha Srážka hodně bavila.
Sympatický hlavní hrdina Filip.
Je super, že je děj zasazen opět do pražského prostředí.
Líbila se mi i zápletka knihy a konec mě dorazil. Milovníkům MM romancim mohu jedině doporučit.
Je to opravdu skvělá, jak já ráda říkám - jednohubka.

Etule
19.08.2023 3 z 5

MM romancí není nikdo dost, takže jsem samozřejmě ráda, že nějaké vycházejí. Tady mám ovšem několik výhrad. Jak už tady bylo zmíněno tak začátek mi přišel až moc rychlý. Navíc mě tedy iritovalo sprosté vyjadřování. Neříkám, že občas to nesnesu, ale Max se choval až trochu moc i na můj vkus. A konflikt na konci jsem teda absolutně nepochopila. Podle byl naprosto zbytečný a Filip mu podle mě teda odpustil až moc rychle. Jasně, omluvil se, vysvětlil to, ale sakra mohl ho v tom nechat chvilku vykoupat.
Ale dočetla jsem to, takže nepopírám, že to bylo čtivé. :-)

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Jsem nadšená, když vezmu knihu do ruky a pak čtu, čtu a nemohu přestat. Tak to má být. Kluci byli skvělí.

Rainbowdreamer
12.06.2023 4 z 5

Moc příjemné oddechové čtení, typická gay romance, z prostředí pražských Vinohrad. Pěkný čtivý příběh, nad kterým nemusím moc přemýšlet. Několik jednotlivých míst má trochu nepravděpodobnou zápletku, ale bohatě to vyvažuje řada humorných pasáží, které člověka pobaví.

Ráčkajda
12.05.2023 4 z 5

Velice předvídatelný děj, jasné jak to dopadne... přesto se mi knížka četla dobře.

miloslava3256
12.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Teda až díky této knize jsem si uvědomila, že je to český autor. MM romance mám moc ráda, je to dost "ojedinělé" zboží :D Boss a Alfa Boss od autora se mi rozhodně líbil víc, tady mi něco nesedlo. Trošku předvídatelný děj, že ten kdo ho srazí, pak dorazí na složení kuchyně a vše se bude dít kolem něj a i to, že to ukončil kvůli bezpečí/vydírání - já spíš čekala tu nakladatelku, takže toto mně překvapilo. Překvapila mně i rychlost, jak si našli cestu k sobě. Knížka je taková jednohubka na večer.

LucySmile
18.04.2022 3 z 5

Od tohoto autora jsem četla knihy Boss a Alfa Boss a moc se mi líbily. Proto jsem této knize hodně věřila a teď jsem spíše zklamaná. Kniha se mi vůbec nečetla dobře. Děj byl hrozně uspěchaný, Filip i Max mi nebyli úplně sympatický a chovali se místy hodně zvláštně. Druhá polovina byla rozhodně lepší než první, ale prostě to nebylo ono. Četla jsem mnoho lepších knih. Na autora však nezanevřu a těším se na nějakou jeho další knihu.

dooky
24.02.2022 3 z 5

Mě ten začátek přišel až moc uspěchaný. Ráda si v knihách užívám to počáteční jiskření a oťukávání, což mi zde chybělo. V ostatních ohledech jsem si ale knihu užila, MM romance mám ráda. Stálo to za přečtení.

Adriana21
19.09.2021 4 z 5

Hezká knížka, taková oddechovka.

TomTomis
19.07.2021 4 z 5

V rámci tohoto žánru se to četlo skoro samo. Oddechovka. Typické vystihnutí toho, že občas i to, co se nenávidí, může přerůst v lásku. Občas nechyběla příliš velká náhodovost, ale to v těchto knihách je zřejmě normální. Po přečtení několika MM romancí ale začínám pociťovat limity tohoto žánru- že vše pak začíná být na jedno brdo. I tak si z tohoto soudku rád něco přečtu.

JitulHa
13.06.2021 3 z 5

Příběh měl zajímavou anotaci, a ten začátek byl opravdu dobrý - srážka, napětí, setkání... To všechno fungovalo, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že tomu zkrátka něco chybí, nějaká jiskra... Možná víc dialogů a hlubší poznání hrdinů. Nevím, v zásadě mi to přišlo jako hra zhruba pěti postav, nicméně jako oddychovka na víkend, to není špatné čtení.

lucie3944
22.05.2021 4 z 5

Myslím, že ta zápletka s únosem byla trochu na sílu, jako aby bylo nějaké drama, ale jinak to šlo. Po knihách s gramatickými chybami a nic moc dějem k tomu byl tohle zážitek.

Petra38
31.03.2021 4 z 5

Pak že se znovu do stejne reky nevstoupí :-) pribeh pekny,uzila jsem si ho jen neprekonal Bosse. Pricku si autor nastavil sam :-)

LilluLong
31.03.2021 5 z 5

Je absolútne jedno medzi kym sa odohráva , ale LÁSKA JE LÁSKA

Ludmila02
26.03.2021 5 z 5

Přečteno skoro na jeden zátah, moc pěkné a velmi čtivě napsáno. Moc ráda si od autora přečtu něco dalšího.

delatrix
01.03.2021 2 z 5

Knížka nebyla vůbec špatná. Některé věci v knížce jsou opravdu jako ze skutečného života a hlavní hrdina docela simpaticky

2688
05.02.2021 4 z 5

Dobrá MM romance líbí se mi styl psaní autora .

1moniccka
18.01.2021 4 z 5

Rychlá oddechovka četlo se to dobře i když zápletka divná spis jsem čekala že tam bude něco okolo vztahu mezi Filipem a Maxem

bari_be
16.01.2021 3 z 5

Zpočátku velmi milé a oddechové čtení, ale v polovině se příběh zvrtnul. Zápletka začala být zbytečně překombinovaná a díky tomu uspěchaná. Víc bych ocenila větší prostor věnovaný samotnému Filipovi s Maxem a budování jejich vztahu než za každou cenu vykonstruované a těžko uvěřitelné zápletce. Do autorovy předchozí mm série jsem se tak vžila, jakobych sama byla součástí. Tady jsem byla od začátku jen tichý pozorovatel.

Aja39
04.01.2021 5 z 5

Tuhle knihu mohu jen doporučit. Příběh velmi poutavý, skvěle napsané jsem ráda že jsem si ji přečetla a těším se na další počtení od autora.