Kráska a netvor

Kráska a netvor https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418114/bmid_kraska-a-netvor-Yci-418114.jpg 4 146 32

Prokleté nevěsty série

< 3. díl

Vábení pomsty je neodolatelné... Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného cizince, jehož jediným cílem je pomstít se markýzi Brickmanovi. Dívka se tak ocitá mezi dvěma muži, které spojuje nedávná minulost. Podaří se jí včas odhalit, na čí straně je pravda, nebo spadne do nastražené pasti a zaplatí za to životem?... celý text

Fidibus
22.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Je to takový napínavý slaďák, jehož autorem je nezvykle muž a celkem to zvládá. Vytkla bych mu občasné vystřídání vypravěče, kdy většinou je to Emily a pak najednou Jamie.
Název odpovídá a celou dobu jste na vážkách, kdo je vlastně ten netvor, i když náznak se objevil už dřív (SPOILER: že ho tam neznali...).
Čtení na večer, čte se rychle a dobře. Pro někoho asi naivní, ale mně se to líbilo.

dooky
24.04.2023 4 z 5

Třetí díl série byl za mě určitě nejlepší. Povedlo se udržovat mě v nejistotě, komu mám vlastně fandit a i když se to zdálo být zpočátku jasné, autorovi se povedlo mě na jednu chvíli zmást. Klidně bych si více pohrála a natáhla kapitolu, kde se vše vysvětlí a ještě více našponovala napětí. Jinak dobrý počin.

NikiGrouse
24.04.2022 4 z 5

Hezký pohádkový příběh. Doufala jsem ale v jiný konec. Jak pořád nebylo jasné, který je padouch a který klaďas, tak jsem myslela, že to bude přesně naopak. Takhle byl ten konec takový hořkosladký a od té mojí domnělé verze "pohádky" se to hodně odklonilo.

archivářka115
03.07.2021 3 z 5

Romantická pohádka pro dospělé. Začátek byl fajn. Pořád jsem přemyšlela, proč nosí šátek. Od poloviny to bylo nudné. Zbytečně se děj do kola opakoval. Líbí se jí nebo nelíbí.
Ke konci se děj zase rozběhl. Když jsem potom zjistila, proč nosil šátek, tak jsem byla zklamaná. Podoba s Angelikou.

poppy2
26.06.2021 5 z 5

Mě se to líbilo. Pokaždé, když jsem si myslela, že jsem odhalila o co jde, objevila se další zapletka

milena8281
04.06.2021 5 z 5

Tak to byla krásná historická romance, přesně v duchu harlequinských knížek. A jako správná milovnice tohoto žánru jsem si opravdu chrochtala blahem. Moc krásný příběh. V půlce si říkáte "AHA .. " a pak najednou lup a ... překvapení.
A třešnička na závěr - český autor - a muž. No, nečekaná kombinace.
Jdu se pídit po dalších knihách, protože přesně u takovýchhle knih já relaxuji.

Petronyla83
19.04.2021 4 z 5

Svižný dej plný napětí, od počátku mne vtáhl, fandila jsem cizinci ani nevím proč od první zmínce o něm a Jamiemu jsem instinktivně nevěřila, ale po několika momentech jsem byla na vážkách, hlavně po scéně kdy jej nenajde v ložnici snoubence, pak ta se sklepem....no bizarnost teda. V tom bylo kouzlo příběhu. Konec mohl být rozvinutější, takové rychle odhaleni a spojení dvou lidí mi přišlo škoda. Autor píše nesmírně napínavě, chytla mne už druhá kniha od něj, první Falešná snoubenka mě ale bavila víc...

jeany23
28.03.2021 3 z 5

Romantická jednohubka na jedno odpoledne. Umíněná hlavní hrdinka mě trochu štvala, dlouho jsem nechápala proč má k markýzovi takový odpor a k tomu druhému maskovanému muži naopak. Různé náznaky vás nechávají na pochybách, kdo je hodný a kdo padouch; když došlo na odhalení, přece jen mě to zaskočilo. Závěr byl trochu moc hrrr a někdy mě děj mátl (hlavně scéna ve sklepě). Až si knihu přečtu podruhé, možná zvýším hodnocení.

Beruš09
25.02.2021 5 z 5

NEUVĚŘITELNÉ! Tak úžasnou knížku jsem dlouho nečetla. Ze začátku jsem si říkala, že to bude určitě on, potom zase že teďka bude část, kde se budou jenom sbližovat a najednou BUM. Jako určitě super, doporučuji knížku a určitě se vrhnu na další knihy z této série.

Petra385
11.02.2021 2 z 5

Romantika od mužského autora.Hrdinka pipka a chlapi překombinovaný. Na knihu jsem byla zvědavá,četla se lehce ale už bych se k ní nevrátila.

anndrra
10.02.2021 4 z 5

V rámci žánru rozhodně patří k lepším, jen ta hlavní hrdinka byla taková rozmazlená hysterická fiflenka na přesdržku

Corly
06.02.2021 3 z 5

Taková zimní pohádka!
Místy hloupoučké, Emily občas hrozně na nervy :-), ale dalo se to. Jako odreagování dobré!

Janík511
29.01.2021 3 z 5

Nudná kniha s neskutečně naivní Emily. Netvor se nakonec choval jako zamilovaný osel, který mi k srdci zrovna nepřirostl. Za mě teda takhle ne.

Arisis
05.01.2021 5 z 5

Z této knížky jsem úplně šílela. Nevíte kdo je padouch a hrdina, nevíte vůbec nic. Měla bych pouze jednu malou připomínku, ten konec trochu prodloužit. Jinak doporučuji. Je to úžasná knížka. 4,5/5

rampapa
01.01.2021 5 z 5

Na tuhle knížku jsem byla hodně zvědavá a jsem nadšená jak se to vyvíjelo. Opravdu jsem netušila na kdo je hodný a kdo zlý. Kniha se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku. Už se těším až si přečtu další knížku od autora.

Lucuschka
16.11.2020 3 z 5

Zajímavé pojetí a příběh, ovšem místy jsem byla trochu zmatená dějem i chováním hlavní hrdinky.

N04
13.11.2020 5 z 5

Tahle kniha rozhodně nezklame, naopak, příjemně překvapí. Je v ní všechno, co od takových příběhů čekáte, a ještě mnohem víc. Tajemství, napětí, láska, a i když tušíte, komu věřit a komu ne, do poslední chvíle si nemůžete být jistí, jestli se přece jen nepletete. Doporučuji a těším se na další.

AniDi
06.11.2020 5 z 5

Dávám plné hodnocení, protože se mi dlouho nestalo, že bych netušila, kdo je zlý a kdo dobrý. Naprosté překvapení a ikdyž místy zmatené čtení, příběh mě vtáhl a za jeden večer přečteno.

AliceTief
25.10.2020 4 z 5

Tenhle díl mi přišel takový nejslabší z celé série, hlavně kvůli konci, přišel mi takový hodně zkrácený, oproti prvním dvoum dílům to bylo taky méně akční...

Juliana.i
22.09.2020 4 z 5

Knížka mě nezklamala moc hezký příběh :)