lucie9998 lucie9998 komentáře u knih

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Tohle je opravdu velmi dojemná kniha od mé oblíbené autorky a moc se mi líbila.

13.04.2020 4 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Velmi hezký román, určitě si chci přečíst pokračování.

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Pokračování Budžese, které není už tak dokonalé, ale přesto je to skvělá kniha.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Popravdě se mi líbila kniha tak napůl. Přesněji, Jáchym ano, Veronika ne. Je tedy pravda, že hodně záleží na tom, z které strany to čtenář vezme. Ja začala Jachymem a Veronika mi docela lezla na nervy.

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Nejlepší knížka od této autorky, i když Závěje jsou také velmi povedené. Krásný příběh.

23.03.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

No...Podle mě je to trochu přeceňovaný román. Měla jsem ho půjčený s tím, že je to fakt bomba a mě se to jako bomba nezdálo. Víc se mi od této spisovatelky líbila kniha Bábovky.

23.03.2020 3 z 5

Klíč k Rebece Klíč k Rebece Ken Follett

Výborný válečný román od Folleta, jako ostatně každý!

22.03.2020 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Skvělé!!! Výborně propracované! Nejraději bych dala 4,9 *

27.08.2021 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

J. K. Rowlingová těmito knihami změnila a o kus dál posunula čtenářský svět.

20.06.2020 5 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Kniha se mi líbila, napsaná je moc hezky a to, že jsem neměla ráda hlavní hrdinku s kvalitou knihy nesouvisí. Je to hlavně román pro ženy popř. pro dívky.

20.04.2020 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Mě se kniha moc líbila, myslím, že je mnohem povedenější než třeba "Tři přání" a "Na co Alice zapomněla "od této autorky.

Ideální manžel z nebe nespadne Ideální manžel z nebe nespadne Alena Jakoubková

Klasická Jakoubkova. Pro náročnější čtenáře to není, ale jako oddychovka ujde. Autorka má ustálená slovní spojení, nebo oblíbená slova, která jsou v knize nejméně stokrát a stejně tak i v ostatních knihách. Pak také vždy popisuje jídla a hrdinka je skvělá kuchařka a všichni jsou krásní a nadaní.

12.04.2020 2 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Kniha je tematicky zajímavá, poměrně poutavě psaná a autorka (hlavní hrdinka) je dosti cílevědomá, což může být inspiraci pro ostatní. Pro mě byla hrdinka až moc zapalena a šla hlavou proti zdi... Docela by mě zajímalo pokračování, tedy Mé nepálské trable.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha mě moc nenadchla, je vyloženě oddechová a člověk ji musí číst dost s nadhledem. Je zde spousta vulgarismů, které bych přirovnala k Wieweghovi, ale do knihy se docela hodí.

Pohádky (27 pohádek) Pohádky (27 pohádek) Hans Christian Andersen

Klasika, nádherné pohádky!

10.04.2020 4 z 5

Srdce a skalpel Srdce a skalpel Jan Cimický

Kniha ve mě po přečtení přetrvávala ještě dlouhou dobu. Je to nádherný příběh, u kterého si nejedny oči popláčou.

05.04.2020 5 z 5

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

Od knihy jsem čekala víc. Další dvě knihy, které jsem od této autorky četla jsou mnohem lepší.

28.03.2020 3 z 5

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Napínavá, dojemná a skvěle napsaná kniha! Výborná je i kniha Klid před bouří, i když tematicky je úplně jinde.

23.03.2020 4 z 5

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

Celá trilogie je naprosto úžasná!

23.03.2020 5 z 5

Matkou na půl úvazku Matkou na půl úvazku Věra Řeháčková

Vím, že je to pouze smyšlený příběh, ale "matku" v knize jsem doslova nenáviděla. Kniha je velmi dojemná, určitě stojí a přečtení.

23.03.2020 4 z 5