Pohádky (27 pohádek) přehled

Pohádky (27 pohádek) https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387274/bmid_pohadky-2y1-387274.jpg 4 271 271

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky (27 pohádek). Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
14.04.2024 5 z 5

Klasika, některé jsem milovala, ale ty s neživými věcmi jako hlavními postavami se mi jako děcku nelíbily a ani teď mě nijak neuvádějí v úžas.

veronika4001
01.06.2023 5 z 5

Říkala jsem si, jestlipak ji tady najdu. Jedna z pohádkových knih mého dětství. Nejvíce se mi líbily ilustrace pana Jiřího Trnky.
Tato kniha byla pro mě jako dítě zvláštní tím, že pohádky nebyly pohádky jaké jsem znala z ostatních knížek, z filmového zpracování, z ústního vyprávění. Tyhle byly takové neurčité a pohádkového neměly nic. Byly ale poučné. Je to jedna z knih, kterou jsem si raději prohlížela než četla. Pro mě to byl skicák Jiřího Trnky.
Někdy v databázi knih s melancholií vyhledávám ze zvědavosti, zda zde najdu to, co obohatilo roky, které už dávno setřel čas. Kupodivu, je zde celá řada knih.

Víla
05.02.2023 5 z 5

Génius. Neznám lepší povídky než Smrček, Císařovy nové šaty nebo Ošklivé káčátko. Některé jeho pohádky jsou docela drastické, přesto se jim co do kvality nic nevyrovná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky (27 pohádek) v seznamech

v Právě čtených5x