luci2 luci2 komentáře u knih

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Protože jsem jako první četla knížku předvečerní láska, z které jsem byla naprosto unesená asi jsem očekávala něco víc. Příběh mě bavil více až v druhé polovině. Líbilo se mi však nastínění vztahu Win a Merripena, na který už se teď těším.

07.06.2013 3 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Knížka mě moc bavila. Je velmi vtipně a dobře napsaná a budu se k ní ráda vracet. Líbila se mi Maxova neochota se vzdát. A nejvíce se mi líbilo, že se nebál i zesměšnit, když odháněl husy a pasáž ve stáji také stála za to. No hold, nemůžu si na nic stěžovat. Knížku jsem přečetla jedním dechem. Všem vřele doporučuji ;-)

04.06.2013 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Nevím v čem je tenhle příběh jiný, ale velmi mě oslovil. Postava Ewana a Nory se mi líbili a měli své charizma. Určitě nebudu litovat až k téhle knížce budu vracet.

04.06.2013 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Knížky téhle autorky se vyznačují čistou romantickou, která má své kouzlo. Příběh krásně plynul a dobře se četl. Jen jsem si pořad myslela, že se Kieren objeví a marně jsem doufala, že by to mohl být Daimien, ale třeba autorka někdy v budoucna Kierena oživí. Na konci jsem se neubránila pláči. Nějak mě Lochlanovo jednání vzalo za srdce. Víc už neprozradím zbytek si musíte zjistit sami :-) Jen dodám, že tato knížka navazuje na sérii MacAllisterových a spíše bych to brala jako další pokračování.

04.06.2013 4 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Autorka mě opět nezklamala. Romantický příběh o muži, který poznal jenom utrpení a ženě, která se jen tak nevzdá a dobude jeho srdce nejen svou láskou, ale především činy. Moc se mi líbila upřímnost hlavních hrdinů a závěr knížky mě úplně dostal, až jsem uronila i slzu. Moc pěkné pokračování série MacAllisterů.

01.06.2013 4 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Příběh mě moc bavil. Je to krásná knížka plná něžné a čisté romantiky. Je trochu nijak napsaná než ostatní knížky, které jsem doposud přečetla. Je to první knížka, kterou jsem od téhle autorky přečtla a zaujala mě natolik, že už čtu od ní další :-)

30.05.2013 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Příběh je to hezký, ale nějak jsem od něj čekala víc. I tak však ho můžu doporučit na klidné odpoledne.

30.05.2013 3 z 5

Lekce manželství Lekce manželství Victoria Alexander

Knížka je velmi dobře a vtipně napsaná. Pokud jsem se nesmála, tak jsem se aspoň přihlouple uculovala. Nemohla jsem se o ní odtrhnout a těšila jsem se na každou stránku. Pokud mohu mluvit za sebe vůbec bych se nazdráhala si ji přečít někdy znovu.

27.05.2013 5 z 5

Seznam manželů Seznam manželů Victoria Alexander

Pořád jsem měla pocit, že podobný příběh jsem již četla, ale i tak se mi knižka líbila. Líbilo se mi, že autorka zapojila do knížky i část příběhu z první série Effingtonových, který se mi zatím líbil nejvíce, ale uvidím, zda nezměním názor až si přečtu Lekci manželství ;-) Na nedělní klidné odpoledne mohu jen vřele doporučit....přeji pěkné počtení :-D

25.05.2013 4 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Sutcliffe

Kdybych nečetla předcházejí díl ze série asi by mě knížka moc nenadchla.

19.05.2013 3 z 5

Oddanost Oddanost Katherine Sutcliffe

Knížka se mi líbila je plna romantiky a už teď se těším na zajímavé pokračování příběhu Marie a Treye. Knížka má otevřený konec.

19.05.2013 4 z 5

Má jediná láska Má jediná láska Katherine Sutcliffe

Knížka se mi opravdu líbila. Je obdivuhodné co je ochotná Olivie udělat pro lásku. Líbila se mi její odvážnost. Je to moc hezký romantický příběh.

18.05.2013 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Ze začátku jsem si myslela, že mě moc nenadchne, ale opak byl pravdou. Je to první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. K této knížce se budu ráda vracet. Příběh mě nakonec úplně strhnul :-)

16.05.2013 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Z knížky jsem byla nadšená. Je moc hezky napsaná. Dereka a Sáru jsem si oblíbila. Derekova snaha ochránit Sáru sám před sebou byla kouzelná. Je to jednem z mála příběhu, který mě dokázal vtáhnout do děje a už teď se těším až se jednou k téhle knížce vrátím.

12.05.2013 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Knížka se mi moc líbila. Alex je doopravdy rytíř na bílém koni. Je to první knížka, kde hlavní hrdina si uvědomí své city dříve než hlavní hrdinka. Líbilo se mi zapojení třetí postavy Dereka a to, že se byl schopen obětovat pro Lilyno štěstí. Určitě se ještě někdy k téhle knížce ráda vrátím. Mohu jen všem vřele doporučit.

12.05.2013 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Knížka je dobře napsaná se vtipem. Alexandrova rozpolcenost byla úžasná. Můžu jenom doporučit, moc se mi líbila. K této knížce se určitě ještě někdy vrátím ;-)

06.05.2013 5 z 5

Krásná dědička Krásná dědička Rexanne Becnel

Kniha se hezky četla. Není to překvapující příběh, ale i přesto se mi líbila. Můžu jen vřele doporučit :-)

04.05.2013 4 z 5

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Nádherná knížka, můžu jenom doporučit. Už se nyní se těším až si ji zase přečtu ;-)

03.05.2013 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Krásná kniha, úžasně se četla. Už se těším až si ji přečtu znovu.

20.01.2013 5 z 5